CdS: Inter odrzuca propozycję wymiany

16 czerwca 2015 | 14:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Liverpool nie rezygnuje ze starań o pozyskanie Mateo Kovacicia. Inter odrzucił jak do tej pory wszystkie propozycje klubu z Anfield Road, a i sam piłkarz nie wydaje się być skory do zmiany barw klubowych i najchętniej pozostałby w stolicy Lombardii.

Dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport donosi o najnowszym pomyśle działaczy The Reds, którzy zaproponowali Nerazzurrim wymianę. W zamian za kartę Chorwata na Stadio Giuseppe Meazza miałby powrócić Mario Balotelli. 

Propozycje natychmiast odrzucił jednak sam Roberto Mancini. Szkoleniowiec stwierdził, że potrzeba mu napastnika zupełnie innego typu. Wydaje się zresztą, że jeżeli Inter zdecydowałby się nawet na sprzedaż Kovacicia to w grę wchodziłyby wyłącznie pieniądze.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 16

Seb

Seb 16 czerwca 2015 | 14:47   

Hahahaha , ty by była wymiana 100 lecia....

kroter32

kroter32 16 czerwca 2015 | 15:07   

Hahahaha....

maestro84

maestro84 16 czerwca 2015 | 15:48   

Moje podejście do Kovacica się nie zmienia, ale żeby w kółko go nie hejtować, to powiedzmy, że daje mu kredyt zaufania na rundę jesienną. Optuję, żeby został, ale jak nie odpali, to kopa w d... Szkoda tylko, że pewnie wtedy trochę spadnie jego wartość. A, i jak coś to żadna wymiana, tylko kasa :)

granitxhaka

granitxhaka 16 czerwca 2015 | 19:26   

He 30 mln to nie jest wcale tak malo za gracza ktory tak naprawde nic nie pokszuje a jego alibi to tylko wiek i to ze ma talent, ale jestem za tym by my dac szanse

Hagaen

Hagaen 16 czerwca 2015 | 21:31   

Macie spaczone podejście do oceny Kovacića, co jest dla mnie niezrozumiałe.

bies

bies 16 czerwca 2015 | 22:55   

zeby tylko czasem ktoremus z naszych "dyrehtoruf" nie wpadlo do glowy dokonac tej wymiany ... badz jakiejs jeszcze glupszej ;)

recoba20

recoba20 17 czerwca 2015 | 08:06   

wybaczcie ale uważam, że kibic Interu nie powinien w ogóle wypowiadać imienia/nazwiska tego jebanego czarnucha. Czytanie takich 'rewelacji' powoduje, że się w człowieku gotuje.

Klinsi64

Klinsi64 17 czerwca 2015 | 09:05   

kibice Interu gotują się czytając jakiekolwiek informacje,bo zawsze coś im nie pasuje

master

master 17 czerwca 2015 | 09:54   

mnie gotuje ogólnie informacja o odejściu Kovacicia, wieszacie na nim psy jakby miał być jedynym zbawicielem klubu. Ciekawe czy jakby przyszedł CR7 albo Messi to by zbawili z dnia na dzień Inter w sytuacji kiedy Rano rządzi obroną a Handa rzuca się do co trzeciej piłki...

Klinsi64

Klinsi64 17 czerwca 2015 | 10:01   

Kovacic nie jest niezastąpiony,nie ma wielkiego wpływu na naszą grę,a kasa z jego transferu może być przeznaczona na dobrego zawodnika...Inter nie kończy się na Mateo Kovacicu

recoba20

recoba20 17 czerwca 2015 | 11:01   

zgadzam się z tym, że Kovacić nie jest niezastąpiony ale nie powinien też odchodzić, chyba, że oferta będzie b. dobra bo wiadomo, że wszystko jest kwestią $

kruk12

kruk12 17 czerwca 2015 | 21:51   

Kovacic nie jest niezastąpiony ale wymiana na Balotelliego to absurd.

kaczorex106

kaczorex106 18 czerwca 2015 | 01:00   

a ja tam jestem zdania ze Balotelli przydał by się nam :) W Serie A by (odżył) naprawdę :D walił by bramy aż by huczało :D po co jovetic lepiej BALLO :D FORZA INTER !

recoba20

recoba20 18 czerwca 2015 | 08:00   

Ultrasi nie dopuszczą do tego żeby wrócił do Klubu;)

BlackFloyd

BlackFloyd 18 czerwca 2015 | 08:54   

Liverpool to jednak na prawdę żałosny ostatnio

castillo20

castillo20 18 czerwca 2015 | 15:59   

Czy tylko ja mam wrażenie że każdy klub chce nas wyruchać na kasę. Jak nam kogoś sprzedają to kwota rośnie niebotycznie, jak od nas chcą kupić to najlepiej za frajer. Poza tym gdzie jest ta obiecana kasa na klub, znowu musimy kogoś sprzedać żeby można było kupić ?