Frosinone chce zatrzymać Bardiego

19 maja 2016 | 07:55 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Według informacji włoskich mediów, Frosinone Calcio wystosowało do Interu oficjalne zapytanie o Francesco Bardiego. Chcieliby go zatrzymać na kolejny sezon.

Młody bramkarz zaliczył wprawdzie tylko dwa występy w Serie A w tym sezonie, jednak we Frosinone chcieliby postawić na Włocha jako pierwszego bramkarza tej drużyny.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

Daniello

Daniello 19 maja 2016 | 16:50   

to dlaczego nie zrobili tego do tej pory?

granitxhaka

granitxhaka 19 maja 2016 | 22:59   

W spadkowiczu zagrac zaledwie 2 mecze, bez komentarza, pamietam jak niektorzy tutaj pisali by zostal jako nastepca i zastepca Handy

Wiktor

Wiktor 20 maja 2016 | 10:15   

A ja uważam, że jest dobry. Nie zapominajcie jaka obrona przed nim stoi. Na miano następcy Handy myślę, że się nie doczeka, ale na zmiennika jest w sam raz i nie obciąża tak budżetu płacowego. Jeśli dostaniemy dobrą kasę to oczywiście puścić, ale w przypadku sprzedaży Handy.. realnie kogo kupimy "dużo" lepszego? Czasem komuś trzeba dać po prostu szansę i go odpowiednio zmotywować. Poza tym pozycje bramkarza to nasze najmniejsze zmartwienie. My potrzebujemy rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia i na to powinna pójść większość kasy przeznaczonej na letnie mercato.

yoda79

yoda79 20 maja 2016 | 10:25   

Amator.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich