Handanović: Inter gotowy na wygranie Ligi Europy

19 lipca 2016 | 13:44 Redaktor: inv3rse Kategoria:Wywiady

Samir Handanović udzielił ostatnio krótkiego wywiadu dla Corriere dello Sport. Oto co słowieński bramkarz miał do powiedzenia:

- Granie w Lidze Europy ze zredukowaną listą do 21 piłkarzy nie powinno być dużym utrudnieniem. Oczywiście na początku może być ciężko z uwagi na dużą ilość podróży, które przyjdzie nam pokonać. Zmierzymy się z wieloma wymagającymi zespołami, więc konieczne jest zachować wszelką koncentację. Najpierw jednak musimy przebrnąć przez fazę grupową. Wierzę, że nawet z limitem 21 graczy Inter będzie wygrywać.

Następnie 32-latek wypowiedział się odnośnie zakończenia reprezentacyjnej kariery:

- Czy moje pożegnanie z drużyną narodową jest ostateczne? Jest to decyzja, którą już podjąłem i będę się jej trzymał. Przez ostatnie lata nastąpiła niejako zmiana generacji i po 10 latach ze Słowenią zostałem praktycznie sam z osób, z którymi występowałem na początku. Nie jestem tu po to, aby powiększać licznik występów reprezentacyjnych. Zrozumiałem, że to odpowiedni czas, aby dać szansę gry innym. Kiedy w przyszłości bedą chcieli, abym zagrał podczas specjalnych okazji, wówczas mogą na mnie liczyć. 

Źródło: sempreinter

Polecane newsy

Komentarze: 3

Wiktor

Wiktor 19 lipca 2016 | 14:00   

"Handa...ty już nie pal" Jak mówi dowcip. Wyjdźcie z grupy i nie naróbcie wstydu. Potem dużo zależy od szczęścia, którego Wam życzę! Jeśli w ten sposób chcecie się dostać do LM, to nie mam nic przeciwko.

simon45

simon45 19 lipca 2016 | 14:03   

HAHAAH

MrBlue

MrBlue 19 lipca 2016 | 16:57   

Maksymalnie wyjście z grupy wam wróże


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich