Wanda Icardi - Raiola w sukience

19 grudnia 2018 | 11:24 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Publicystyka

Dzisiejsze dzienniki sportowe we Włoszech poświęcają sporo miejsca sprawie nowej umowy Icardiego. Corriere dello Sport dało na swojej czołówce szczególnie ciekawy tytuł o treści: "House of Icards". Wydaje się więc, że cel obrany przez Wandę Icardi, po tym jak ostatnia propozycja Interu nie wydaje jej się odpowiednia, jest osiągany. Szum medialny ma skłonić Inter do szybszego załatwienia sprawy, a co za tym idzie przystania na lepsze warunki. Kto z tej przepychanki wyjdzie w lepszym humorze?

Inter chce cichych negocjacji

Inter zdecydowanie unika rozgłosu jeśli chodzi o rozmowy o nowych umowach. Ausilio, Marotta, Antonelli. Wszyscy zgodnie twierdzą, że miejscem do rozmów o nowej umowie Icardiego są klubowe gabinety, a nie profile w social media czy programy telewizyjne. Znamienne są słowa nowego dyrektora - Marotty, który powiedział trafnie, że "odrobina ciszy w tej kwestii, byłaby dobra dla każdego.". Piero Ausilio w bardziej ostry sposób, najpierw wyśmiał ostatnie informacje przekazywane przez Wandę (o próbie sprzedaży Icardiego do Juventusu), a następnie dodał że więcej nie powie i nie nazwie po imieniu, bo zbliżają się święta i nie chce używać mocnych słów. Wszyscy zgodnie dodali, że z obu stron jest wola do dalszej współpracy, a oni są dostępni dla Icardiego i jego agentki w swoich biurach lub pod telefonem.

Raiola w spódnicy - czy może kobieta Bond?

Wanda Nara, a raczej obecnie Wanda Icardi to kobieta która nie zna żadnych filtrów. No może poza tymi na Instagramie. Potrafi z powodzeniem wcielać się różne role: matki, modelki, agentki, żony, influencerki czy businesswoman. Nie są obce jej skandale, ale to w żaden sposób jej nie przeszkadza, wręcz przeciwnie: wzmacnia ją.  Witajcie w świecie Wandy: najbardziej niezwykłej agentki w Serie A i bez wątpienia najbardziej wpływowej WAG we Włoszech.

Jak sama mówi, zaczęła pracować już w wieku czterech lat, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na wybiegu. Kiedy miała 16 lat, startowała już w konkursach piękności. W wieku dwudziestu lat grała już w teatrze, występowała w argentyńskiej tv. Mając na karku 29 lat, została matką 5 dziecka w drugim małżeństwie. Z Icardim ma dwie córki i od załatwiła już mu w Interze trzy kontrakty.

Prowadzi bardzo ostentacyjny styl życia, do którego wydawać się może otwiera szerokie drzwi poprzez pokazywanie wiele ze swojej prywatności. Żyje w social media, które są nieodłączną częścią jej funkcjonowania. Każdy swój ruch dokumentuje i pokazuje światu: domy, Bentley, prezenty od męża. Na krytykę odpowiada krótko: "Nie mogę zajmować się ludzką zazdrością".

O interesy swojego męża walczy jak lwica i jest w stanie posunąć się daleko by dopiąć swojego celu. W swoich działaniach może nieco przypominać znanego agenta m.in. Ibrahimovića czy Pogby - Mino Raiolę, znanego z różnych zagrywek medialnych. Pamiętamy już przecież historie o spotkaniach z Napoli, teraz temat Juventusu Turyn, na szczęście skutecznie rozbrojony granat przez Giuseppe Marottę, który... wydaje się odpowiednią osobą by zabierać głos o tym co robił Juventus podczas jego pracy w Turynie. Czego jeszcze będziemy świadkami? Zastanawiamy się my, jak również działacze Interu, którzy z jednej strony traktują Wandę jako specyficzne zjawisko, z drugiej zaś wiedzą, że muszą na nią uważać, bo tylko ona sama wie, czym jeszcze może nas zaskoczyć.

Źródło: gds / inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 8

inter00

inter00 19 grudnia 2018 | 12:05   

Wszystko fajnie, ale ile jeszcze będzie się to ciągnąć. Inter tańczy jak Wanda im zagra, i myślę że to przez nią jest klauzula w kontrakcie. Mam szczerą nadzieje że z Marottą uda się ją wykiwać

Blablarzynca

Blablarzynca 19 grudnia 2018 | 12:52   

Jakby była Mino Raiolą w spódnicy, to Mauro już 2-3 lata temu odszedłby do innego klubu, gdzie podwoiliby mu zarobki, a przy okazji wzięłaby mega prowizje. Dba o interesy swojego męża i klienta, nic mnie w tej sprawie na razie nie dziwi - może poza stosunkowo małymi zarobkami naszego kapitana.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 19 grudnia 2018 | 13:03   

chodzi raczej o rozgłos i szum jaki robi swoją osobą

Internaldo

Internaldo 19 grudnia 2018 | 16:02   

Dla mnie to nie ma o kim pisać i tyle w temacie.

Darkos

Darkos 19 grudnia 2018 | 17:45   

Można ją lubić lub nie, ale robi swoją robotę jako agent.

Hagaen

Hagaen 19 grudnia 2018 | 19:18   

W pełni rozumiem jej motywy, dodatkowo w przypadku Icardiego nie boję się, że jego agent będzie działał na jego niekorzyść.

mateuszboguszz

mateuszboguszz 19 grudnia 2018 | 23:27   

Gdyby jak Raiola chciała tylko pieniędzy to tak jak wspomniał Blablarzynca Icardi już dawno byłby w innym klubie. Według mnie po prostu Icardi chce zostać , a Wanda jako agentka chce ugrać jak najwięcej (na co Icardi oczywiście zasługuje)

Wiktor

Wiktor 20 grudnia 2018 | 09:20   

Możemy na nią narzekać, ale dobra jest i dba o interes "rodziny". Cieszymy się że jego agentem nie jest Riola czy Mendes bo już dawno byśmy go oglądali w innym klubie.
Liczę że podpiszą umowę z wysoką klauzula. Tak by zamknąć temat na jakiś czas.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich