CAMPIONI 2021

 

Ausilio: Nie ustaliliśmy składu na przyszły rok

10 lutego 2019 | 12:08 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Dyrektor sportowy Interu, Piero Ausilio, rozmawiał wczoraj z dziennikarzami DAZN. Głównym tematem był Ivan Perisić, Rakitić i plany związane z przyszłością zespołu.

- Sytuacja Perisicia? Taka sama, jak reszty zespołu, ciężko pracuje. Wszystkie rozmowy naookoło Ivana zostały zamknięte 31 stycznia, tak jak informowaliśmy na tygodniu. Wszyscy zawodnicy powrócili do wspólnych treningów, Perisić mocno ćwiczy. Jestem przekonany,  że osiągnie najwyższą formę, na finałową część sezonu. Rakitić? Nie przedyskutowaliśmy jeszcze składu na przyszły rok, jesteśmy skoncentrowani na obecnej sytuacji, ponieważ chcemy dostać jak najwięcej od obecnych zawodników. Dopiero potem zajmiemy się przyszłością.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 10 lutego 2019 | 12:16   

Do sprzedania jest : Perisic, Candreva, Miranda, Vecino lub Gagliardini i Radja jeżeli będzie grał jak w rundzie jesiennej.
Du kupna : Skrzydłowy, 2 pomocników, środkowy obrońca, prawy obrońca

wróbel1908

wróbel1908 10 lutego 2019 | 13:35   

Pytanie podstawowe kto będzie trenerem w przyszłym sezonie bo jeśli przyjdzie trener który nie gra skrzydłowymi to po co nam oni?

HeyaMakumba

HeyaMakumba 10 lutego 2019 | 18:18   

Zostawić w składzie Gagliardiniego na przyszły sezon to jak strzelić sobie w stopę przed maratonem. Nawet nie ma nad czym się tu zastanawiać. Nie wiem jak co poniektórzy mogą to jeszcze robić.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich