Kulisy odebrania opaski Icardiemu

14 lutego 2019 | 09:24 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Nie milkną echa wczorajszej decyzji Interu o odebraniu opaski kapitańskiej Mauro Icardiemu i przyznanie jej Samirowi Handanoviciowi. La Gazzetta dello Sport w dzisiejszym wydaniu zdradza więcej informacji na temat wczorajszych wydarzeń.

Według dziennikarzy powodem całej sytuacji jest jego żona-agent Wanda Icardi, która w ostatnim czasie wiele razy uderzała w Inter, ale miarka przebrała się po słowach:

- Życzę sobie, by klub bardziej chronił Mauro, ponieważ paskudne rzeczy wychodzą ze srodka. Gole? On ma za mało wsparcia zespołu. Poza nowym kontraktem, chciałabym aby Inter pozyskał kogoś kto będzie mu zapewniał więcej podań w meczach.

Te słowa rozsierdziły prawdopodobnie nie tylko władze Interu, ale również kolegów z drużyny. Relacje między zawodnikiem a resztą zespołu mocno na tym ucierpiały, choć już od pewnego czasu dochodziły do nas informacje, że nie są one najlepsze. Nie ma w tym wielkiego przypadku, że w ostatnich dniach Icardi posiłki w Appiano Gentile rzekomo jadał sam, a w szatni nie był najbardziej udzielającym się piłkarzem. Nie znamy wszelkich tajemnic szatni, jednak docierały informacje o konflikcie Icardiego z Perisiciem. Być może właśnie z tego powodu Chorwat tak oscentacyjnie poinformował klub o chęci odejścia, być może nie chciał już dłużej współpracować z Argentyńczykiem. Ostatecznie do transferu Chorwata nie doszło. Według włoskich dziennikarzy ostatnio doszło do kolejnej ostrej wymiany zdań między zawodnikami. Perisić miał powiedzieć do Mauro: - Powiedz swojej żonie, aby o mnie nie mówiła w telewizji.

Wczoraj około 15 minut po tym jak Marotta, Ausilio, Gardini oraz Spalletti poinformowali Icardiego o decyzji odebrania mu opaski kapitańskiej, zawodnik  trzasnął drzwiami swojego auta i z furią opuścił ośrodek treningowy. Wcześniej powiedział, że podjął decyzję o nie pojechaniu z zespołem do Wiednia na spotkanie z Rapidem, mimo powołania jakie otrzymał od trenera.

Za to zachowanie Inter zmuszony będzie nałożyć na zawodnika karę. Zawodnik złamał zasady zasady ustalone przez klub, do których przestrzegania wcześniej się zobowiązał.

Icardi był kapitanem Interu od 2015 roku.

Źródło: gds/cds

Polecane newsy

Komentarze: 28

lis1709

lis1709 14 lutego 2019 | 09:29   

Kobiety nie powinny mieszać się do piłki nożnej

Interista

Interista 14 lutego 2019 | 09:32   

Nikt nie jest większy niż klub.

PabloV

PabloV 14 lutego 2019 | 09:33   

EHhh … brak słów

Lechu

Lechu 14 lutego 2019 | 09:34   

Pewnie latem Icardi zmieni klub

Kiksu

Kiksu 14 lutego 2019 | 09:36   

Dobra, nic nam po nim. Dziś ważniejsze od Icardiego jest wygrana w ładnym stylu

Drago194

Drago194 14 lutego 2019 | 09:36   

Brawo zarząd, nareszcie koniec płaszczenia się przed Wandą i Mauro. Aż dziwne że tak długo to trwało, oby od lata byli zmartwieniem dla innego klubu.

inter00

inter00 14 lutego 2019 | 09:39   

Jebane babsko

shakurspeare

shakurspeare 14 lutego 2019 | 09:45   

Posiedzieć miesiąc na lawie i przeprosi. To by było dopiero jakby Iran zaczął dobrze grać po posadzeniu mauro na ławce

kretos

kretos 14 lutego 2019 | 10:34   

Sprzedać Icara za 100mln, kupić Zapate za ok. 40mln i za pozostałe 60 można się solidnie wzmocnić. Nic już nie trzyma u nas Mauro. Szczerze, to wolałbym, żeby odszedł jak najszybciej, bo z żoną agentką przy boku, będą tylko cały czas problemy i psucie atmosfery.

Kolo97

Kolo97 14 lutego 2019 | 10:40   

Zmieni agenta na Mino Raiole :D

paweloo7

paweloo7 14 lutego 2019 | 10:59   

Zobaczycie jeszcze że bedzie przepraszać i prosić o wybaczenie, bo raczej nie jest aż tak głuipi i jest świadomy tego że w każdym innym szanujacym się klubie nie pozwalaja na takie wybryki i wyleciał by odrazu i stopniowo staczałby się jak Balotelli. Tylko u nas taka sielanka była że każdy sobie na wszystko pozwalał, dlatego trochę ździwiła mnie ta decyzja szanuje

Sebastian Miakinik

Sebastian Miakinik 14 lutego 2019 | 10:59   

Wanda robi wszystko za przyzwoleniem Mauro, to pewne. Ale się przeliczyli

R.Baggio33

R.Baggio33 14 lutego 2019 | 11:09   

Pięknie!Szkoda mi Icardiego, bo gdyby przejrzał trochę na oczy to zauważyłby, że Wandzia działa na jego szkodę.
Manager z niej jak z koziej dupy trąbka.Cały syf się na szatnię przeniósł...i nie dziwię się Perisiciowi!!

Van Dall

Van Dall 14 lutego 2019 | 11:14   

Niestety w pretensjach Pani Icardi jest bardzo dużo racji - Perisić od mundialu szuka formy, letnie transfery z wyjątkiem de Vrija nie wypaliły, a zimowych praktycznie nie było. Zarząd niech się lepiej weźmie za robotę, bo zamiast regularnie piąć się w górę, na jeden krok do przodu robimy dwa w tył i zespół wygląda gorzej niż w poprzednim sezonie.

Kiksu

Kiksu 14 lutego 2019 | 11:43   

Icar też nie ponaga

Larry

Larry 14 lutego 2019 | 12:27   

No i teraz kluczowa będzie reakcja Maurito jak już ochłonie...

Maradon.

Maradon. 14 lutego 2019 | 12:46   

To jest ostatni sezon Mauro w Interze. Oby klub godnie go zastąpił, albo Lautaro wystrzelił z forma

Internaldo

Internaldo 14 lutego 2019 | 12:55   

Nie potrzeba Nam celebrytów. Żegnamy. Ten człowiek jest tak zaślepiony tą swoją Panną, że szkoda gadać. I tyle na jego temat. Jeśli było tak jak jest to tu opisane to jestem pewny, że chłopaki będą chcieli dzis wypluć sobie flaki na boisku, żeby pokazać, że nie potrzebujemy takich "Gwiazdeczek".

maestro84

maestro84 14 lutego 2019 | 14:19   

Jak najbardziej zgadzam się, że nikt nie jest większy niż Klub, a do takich kuriozalnych sytuacji nie powinno się dopuszczać. W pełni popieram oddanie opaski Samirowi, a udawanie kontuzji to dziecinada - to pewnie pomysł rozpuszczonej żonki.

Paweł Świnarski

Paweł Świnarski 14 lutego 2019 | 15:01   

Co jak co ale on powinien mieć jakiś wpływ na to co ona mówi. W końcu skoro on piłkarz - ona agent, więc jest jej szefem . Problem w tym, że jest też jego żoną.

superofca

superofca 14 lutego 2019 | 15:06   

@Van Dall już mnie męczysz, idź być adwokatem Mauro gdzie indziej. Sry stary ale Icardi pokazali już ile dla nich znaczy ten klub.

Van Dall

Van Dall 14 lutego 2019 | 16:17   

A dla kogo ten klub coś znaczy? Dla zarządu, który przez całe okienko potrafił tylko wypożyczyć jakiegoś portugalskiego klauna? Dla trenera, który od miesięcy nie potrafi wyciągnąć drużyny z dołka? Dla bramkarza przez którego tracimy punkty, bo ma wywalone i nie rzuca się do prostych piłek? Dla Nainggolana, który w rozmowie z kolegą zapowiada, że będzie robił syf, bo chce odejść? Znaleźliście sobie kozła ofiarnego, którego obwiniacie za ten burdel, a prawda jest taka, że przez ostatnie pięć lat nikt nie dał Interowi tyle co Icardi.

Wiktor

Wiktor 14 lutego 2019 | 16:18   

Tak się kończy nieudolną polityka transferowa oraz nieprzemyślana polityka płacowa względem Icara. Ja wciąż powtarzam. Icardi to gość z ambicjami, niestety większymi niż klub. Icardi w wielu sytuacjach mógł się na pewno zachować lepiej ale Inter musi zmienić swoje postępowanie jeśli chce się bawić w klub aspirujący do topu.

aspirynaA

aspirynaA 14 lutego 2019 | 16:20   

Nie ma ludzi nie do zastąpienia. 2 naszych liderów z lat ubiegłych za bardzo gwiazdorzy. Sprzedać 1 i 2, wykupić Balde i zostanie jeszcze ze 100mln. Za tą kwotę można spokojnie załatać dziurę po Icardim i starczy na mega ofensywnego pomocnika. Myślę, że na plus.

szpula

szpula 14 lutego 2019 | 17:06   

" A dla kogo ten klub coś znaczy? Dla zarządu, który przez całe okienko potrafił tylko wypożyczyć jakiegoś portugalskiego klauna? Dla trenera, który od miesięcy nie potrafi wyciągnąć drużyny z dołka? Dla bramkarza przez którego tracimy punkty, bo ma wywalone i nie rzuca się do prostych piłek? Dla Nainggolana, który w rozmowie z kolegą zapowiada, że będzie robił syf, bo chce odejść? Znaleźliście sobie kozła ofiarnego, którego obwiniacie za ten burdel, a prawda jest taka, że przez ostatnie pięć lat nikt nie dał Interowi tyle co Icardi."- w punkt kolego Van Dall

superofca

superofca 14 lutego 2019 | 17:35   

Świetnie, może jeszcze nagroda za świetność, jak Icardi co pół roku chce podwyżki to jest normalne, jak FFP dowali kolejną karę to trudno, może Zaniolo już nie ma ale kogoś innego się sprzeda, jak się nie podoba komuś kapitan to droga wolna, będzie więcej kasy na podwyżki. Dajmy nad bramą do Appiano napis "Icardi i przyjaciele, dawniej FC Internazionale Milano", bo przecież najwięcej nam dał.

Ptasiek86

Ptasiek86 14 lutego 2019 | 18:50   

Van Dall niestety Icardi również jest bez formy i idąc twoim tropem zarząd powinien go wymienić

Darkos

Darkos 14 lutego 2019 | 19:33   

Jeżeli to prawda, to decyzja zarządu może się okazać bardzo dobra i pokarze że tutaj już się z zawodnikami nie pierniczymy


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich