Wypowiedzi piłkarzy po meczu z Lazio

1 kwietnia 2019 | 09:08 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Po meczu z Lazio wypowiedziało się kilku piłkarzy Interu. Oto co powiedzieli:

Matias Vecino:
- Wyszli na prowadzenie co sprawiło nam problemy, ponieważ mecz zaczął układać się w sposób w jaki oni chcieli. Mieliśmy trochę szans, ale niestety nie wykorzystaliśmy ich. Dobrze się bronili, zostawiali mało przestrzeni co sprawiło nam problemy. Mogliśmy zwiększyć przestrzeń między nami w tabeli, czego bardzo chcieliśmy, ale zostało nam wygrać pozostałe mecze by osiągnąć swój cel. Zostało dziewięć spotkań, musimy się odbudować w ciągu dwóch dni i pokazać lepszą formę. Po porażce morale nie jest dobre, nie jesteśmy szczęśliwi Musimy wrócić do wygrywania w środę.

Keita Balde:
- Stworzyliśmy wiele szans i pod względem nastawienia zaczęliśmy dobrze ten mecz, ale oni mieli szansę i ją wykorzystali. Nie graliśmy źle, ale nie potrafiliśmy strzelić gola. Fizycznie, czułem się lepiej na początku, nawet jeśli trochę później siadłem. W środę będzie kolejny ważny mecz i musimy dać z siebie wszystko. Musimy wrócić do pracy i podchodzić do spotkań jedno po drugim. Jesteśmy przekonani co do swojej pracy i tego kim jesteśmy. Jestem dostępny dla zespołu, gram tam gdzie jestem najbardziej potrzebny. Miałem szansę w pierwszej połowie, ale Strakosha dobrze obronił.

Borja Valero:
- Oczywiście, to bolesna porażka. To był ważny mecz i podeszliśmy do niego dobrze. Byliśmy zbyt nerwowi, kiedy oni strzelili bramkę. Zbyt długo na zajęło by się z tego otrząsnąć. Icardi? To nie czas, by o tym dyskutować. To rzecz, którą powinien zajmować się klub. My jesteśmy jedynie skupieni na piłce i myślimy o środowym meczu z Genoą.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich