Agent: Lautaro gotowy na Frosinone

10 kwietnia 2019 | 12:05 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W kadrze na mecz z Frosinone zabraknie Marcelo Brozovicia, lecz Luciano Spalletti powinien mieć już do dyspozycji Stefana de Vrija i Lautaro Martineza. Agent Argentyńczyka potwierdził, że piłkarz jest już zdrowy i wyraził przekonanie, że zachowa miejsce w wyjściowej jedenastce Interu.

- Jest lepiej. Lautaro przekazał mi, że jest zdrowy. Trenował już z zespołem. Wszystko wskazuje na to, że będzie gotowy do wzięcia udziału w najbliższym meczu ligowym Lautaro ma się dobrze i myśli wyłącznie o powrocie do gry.

- Jego bramka z Milanem była bardzo ważna dla niego i dla zespołu. Odczuwa miłość kibiców, kolegów z drużyny i wszystkich pracowników klubu. Zauważa to każdego dnia, a jeżeli on jest szczęśliwy, to ja też. 

Beto Yaque wypowiedział się również na temat przyszłości zawodnika i jego relacjach z Mauro Icardim:

- Jesteśmy spokojni o nową umowę bez klauzuli wykupu. Lautaro jest bardzo młodym, elitarnym zawodnikiem. Zawsze mieliśmy dobre relacje z Interem, więc jeżeli klub będzie chciał z nami rozmawiać, jesteśmy otwarci na współpracę. 

- Absencja Icardiego przełomowa dla Lautaro? Nie chcę wchodzić w szczegóły, również dlatego, że w grę wchodzą sprawy osobiste, które mnie nie dotyczą. Interesuje mnie wyłącznie Lautaro. Zawsze w niego wierzyłem. Znam go bardzo dobrze, on potrzebował tylko gry. Dziś jest podstawowym zawodnikiem, ponieważ na to zasłużył. Daje z siebie wszystko dla klubu i kolegów. On pragnie pozostać na tej ścieżce, udowadniać swoją wartość i dalej się rozwijać. 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 10 kwietnia 2019 | 12:11   

I tak zagra Mauro, niestety.

kretos

kretos 10 kwietnia 2019 | 12:22   

z takim Frosinone powinni zagrać we dwójke, ale zobaczymy

damianekk1985

damianekk1985 10 kwietnia 2019 | 13:49   

Więcej walczy więcej angażuje w grę daje większe możliwości , lubi być pod gra . Chodź jeszcze nie ten kaliber liczę ze się rozwinie a z takimi zespołami powinien grać strzelać i zyskiwać pewność siebie

Maciej Pawul

Maciej Pawul 10 kwietnia 2019 | 16:20   

Dla mnie najistotniejsze, to że chcą kontrakt bez klauzuli.

Rahi

Rahi 10 kwietnia 2019 | 16:56   

Gdzie tam. Ikarek wrócił, Margines ława. Bo beton.

rybeusz89

rybeusz89 10 kwietnia 2019 | 20:01   

Jaka znowu nowa umowa???


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich