Skriniar: Moja przyszłość jest tutaj

3 maja 2019 | 14:05 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Milan Skriniar udzielił wywiadu telewizji DAZN. Obrońca mówił o nowej umowie, sytuacji Interu, a także różnych plotkach na temat przyszłości w Mediolanie.

Co z nową umową?

- Niewiele brakuje do przedłużenia kontraktu. Chcę kontynuować moją przygodę z Interem. Czy moja przyszłość jest tutaj? Myślę, że tak.

Jak ocenisz sytuację w tabeli?

- Kalkulacja jest prosta. Jeśli wygramy trzy mecze, awansujemy. Musimy wygrać z Udinese. To nie będzie łatwy mecz, ponieważ oni walczą o utrzymanie i punkty są tak samo dla nich ważne. Nieważne, ile czasu spędzisz na boisku. Istotne jest, by dać z siebie wszystko, choćby twoja gra trwała minutę.

Czy odmówiłeś transferu do Realu Madryt?

- Nieprawda. Nie wiem skąd bierzecie takie informacje. Nic mi o tym nie wiadomo.

Kibice prosili Ciebie o zmianę imienia?

- Wielokrotnie mnie o to proszono. Kiedy przybyłem tutaj z Sampdorii była katastrofa. Teraz już się wszyscy przyzwyczaili.

Najsilniejszy napastnik, z którym miałeś do czynienia to...?

- Nie wiem, bo jest takich wielu. W tym sezonie wskazałbym Dzeko. Sprawił nam wiele trudności, szczególnie w meczu pierwszej rundy. Czasami oglądam mecze i napastników przeciwnych drużyn, by lepiej zrozumieć, co jest ich mocnymi i słabymi stronami.

Dawno nie strzeliłeś bramki, mimo że miałeś kilka okazji.

- Tak, bardzo za tym tęsknię. Jak dotąd nie udało mi się. Mam nadzieję, że w ostatnich meczach zdobędę chociaż jednego gola.

Co powiesz o Marco Giampaolo?

- Dał mi wiele pewności siebie, nawet jeśli popełniałem błędy.  Mój rozwój także jemu zawdzięczam. Zawsze chciałem grać w dużym klubie takim jak ten, w którym jestem dzisiaj. Przeżyłem trudne miesiące, ale wiedziałem, że wszystko może się zmienić. Teraz może być tylko lepiej.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 1

rafał bownik

rafał bownik 4 maja 2019 | 02:21   

Bez Ciebie, Milanie, nie ma Interu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich