Psycholog: Klasyczny przykład braku dojrzałości

4 maja 2019 | 10:42 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Wanda i Mauro Icardi robią wszystko by nie przestano o nich mówić i pisać w mediach. Po tym jak konflikt z Interem przycichł, postanowili zwrócić na siebie uwagę odważną sesją fotograficzną. La Gazzetta dello sport w tej sprawie zwróciła się o opinię...psychologa.

Czarno-białe zdjęcia przedstawiają parę w intymnych pozach. Na fotografiach nagi jest zawodnik lub jego agentka (i żona), wszystko oczywiście natychmiast trafiło na Instagramowe profile Mauro i Wandy.

Bardzo umiejętnie na pytanie o zdjęcia wybrnął Luciano Spalletti:

- Gorąca sesja? Nie wiem dokładnie do czego się to odnosi, ale jeśli chodzi o Mauro to tutaj przychodzi zawsze ubrany jak inni gracze Interu w odpowiedni sposób. Tylko to mnie interesuje.

Vinvenzo Prunelli, neuropsychiatra, psychoanalityk i psycholog sportowy, zapytany przez La Gazzetta dello Sport, wyraził swoją opinię na ten temat:

- To jest klasyczny przykład braku dojrzałości. Cała ta potrzeba ekshibicjonizmu wprawia mnie w zakłopotanie. Patrząc na to z zewnątrz, mam wrażenie, że pan Icardi jest osobą, która pozwala się prowadzić osobom, które go otaczają. Że reżyserem tego wszystkiego nie jest on sam. To daje poczucie, że chłopak sprzedaje swój wizerunek w zły sposób, a to może przysporzyć mu sporo problemów w grupie w jakiej się znajduje, czyli drużynie piłkarskiej. To wielkie wyzwanie dla trenera. W dłuższym okresie pewne postawy, zachowania, denerwują pozostałych kolegów drużyny. Powiedziałbym, że stworzone zostały warunki, by Icardi nie był tolerowany w szatni. Tak ważny zawodnik, który strzela wiele bramek, bardzo łatwo może wpaść w pułapkę absurdalnej myśli: "Ja jestem najważniejszy i robię to co chcę".

Krytyki pod adresem pary nie szczędzili też kibice w mediach społecznościowych, którzy drwili, że Icardi nie ma nic do ukrycia przed swoim agentem. Nie zabrakło też porównań, poprzez wrzucanie zdjęć dawnych napastników trzymających w rękach trofea piłkarskie i dla kontrastu Icardiego w objęciach swojej Wandy.

W odpowiedzi na krytykę, Wanda na swoim Instagram Stories wrzuciła dla porównania bardzo podobne zdjęcia sprzed lat przedstawiające Davida Beckhama i jego żonę Victorię, które prawdopodobnie były inspiracją do najnowszej sesji. Dobrze czy źle, ważne by mówili.

Źródło: gds/inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 8

shakurspeare

shakurspeare 4 maja 2019 | 11:15   

Zdjecia wandy to najlepiej pokazywac z czarnym paakiem na oczach. Xd

Internaldo

Internaldo 4 maja 2019 | 12:10   

Cos czuję, że niedługo zmienią branżę na jeszcze bardziej odważną i Icardi będzie strzelał ale do zupełnie innych bramek.... ;)

Darkos

Darkos 4 maja 2019 | 13:12   

Niestety, ale pierwsze co pomyślałem po zobaczeniu tych zdjęć to - żenujące. Ikar naprawdę traci coraz więcej wizerunkowo...

inter00

inter00 4 maja 2019 | 13:54   

Jedno słowo określające te zdjęcia, ŻENADA

Oba

Oba 4 maja 2019 | 15:35   

Kapitan

intermilano

intermilano 4 maja 2019 | 18:34   

Niech sobie przypomne, Zanetti tez robil sobie takie foty z zona ?? Brdac kapitanem interu ....

Co za cyrk...

damianekk1985

damianekk1985 4 maja 2019 | 20:58   

Nie wiem co ma w głowie natomiast gdyby był uczciwy nie domagał by się opaski skoro jest jaki jest lub jakie życie prowadzi . Zanettiemu to może co najwyżej buty czyścić i nie mam tu na myśli talentu

superofca

superofca 4 maja 2019 | 23:18   

xD
Balotelli to przynajmniej tymi wybrykami jakiś uśmiech powodował.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich