Di Marzio: Icardi, Nainggolan i Perisić na wylocie

11 czerwca 2019 | 01:03 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Czy przyjście Antonio Conte będzie będzie nowym otwarciem dla niektórych zawodników? A może, czas sentymentów dobiegł już końca i szatnię pierwszego zespołu czeka poważne wietrzenie?

Włoska prasa, coraz częściej przychyla się się ku drugiemu scenariuszowi. Nowa miotła ma wymieść z klubu wszystkie zarzewia konfliktów, więc z Interem może pożegnać się kilka najgłośniejszych nazwisk. Gianluca Di Marzio jest przekonany o odejściu Mauro Icardiego oraz Radji Nainggolana. Ekspert transferowy nie skreśla ostatecznie szans Ivana Perisicia, lecz przyszłość Chorwata również stoi pod sporym znakiem zapytania:

- Paratici od pewnego czasu zmierza w kierunku Mauro Icardiego. Myślę, że Juventus jest jedynym zespołem, który może nakłonić go do odejścia. Poza odejściem Icardiego i bardzo prawdopodobnym transferem Nainggolana, nie wykluczałbym sprzedaży Perisicia. Chociaż z tej trójki, Chorwat ma największe szanse na pozostanie.

- Icardi stracił na wartości? Wyraźnie, lecz to naturalne, kiedy jasno określasz, że dany piłkarz nie jest już w planach klubu. Inter nie ma zamiaru naprawiać relacji z Mauro Icardim. Nie będzie żadnego spotkania z Wandą Icardi.  

 

Źródło: Sky Sport

Polecane newsy

Komentarze: 12

inter00

inter00 11 czerwca 2019 | 05:54   

Zostawiłbym z tej 3 tylko Ninje

master

master 11 czerwca 2019 | 08:33   

Ninja mimo jego charakteru miał przyjść jako doświadczony zawodnik, wsparcie dla grupy, dla niego nie ma czasu na "dostosowanie się" ponieważ nie przyszedł za psie pieniądze, tylko grube miliony. Pokazał się jako niedojrzała osoba, dostał karę i zakładam od ręki został skreślony, przy jednoczesnej możliwości dokończenia sezonu jako podstawowy zawodnik.

kretos

kretos 11 czerwca 2019 | 09:01   

jakoś nie chce mi się wierzyć z tym Radją, że Conte chce się go tak łatwo pozbyć... cała drużyna jest na wakacjach, nie spotkali się jeszcze z trenerem, a tu już informacje, kogo chce się pozbyć itd. traktuje te plotki z przymróżeniem oka i wierze, że zosanie z nami na następny sezon !!!

Lambert

Lambert 11 czerwca 2019 | 09:07   

jeśli conte chce grać 3-5-2 czy 3-4-2-1 to taki Ninja na CM by był cudowny

Edgar Lux

Edgar Lux 11 czerwca 2019 | 09:38   

W odejście Ninji nie wierzę, pismaki muszą jakoś wyrobić wierszówkę w sezonie ogórkowym. Jeśli to jednak okaże się prawdą, to będę w ciężkim szoku, tym bardziej, że poważnie mówiło się swego czasu o zainteresowaniu tym zawodnikiem ze strony Chelsea, gdy trenerem był właśnie Conte. Sporo się przez te lata zmieniło, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że taki walczak jest nam potrzebny. Zwłaszcza, że w drugiej części sezonu zrehabilitował się na boisku za wcześniejsze "wybryki". Co do Perisica - niespecjalnie chciałbym go oglądać w przyszłym sezonie, pytanie, kto za niego? Icardi - no cóż - może odsądzicie mnie od czci i wiary, ale chciałbym, żeby zostały wyjaśnione wszystkie spory, a on sam grał dalej w Interze. Tym bardziej, gdyby miał zasilić Juve... (edycja 2019.06.11 09:40 / Edgar Lux)

shakurspeare

shakurspeare 11 czerwca 2019 | 09:44   

Właśnie dlatego, ze przyszedł za gruba kasę sprzedawanie gościa jest głupota.

paweloo7

paweloo7 11 czerwca 2019 | 10:00   

Jakby sprzedali sie Nainggolana to by pozbyli się jedynego ŚP jakiego mamy w składzie, bo reszta to pokraki i niedorozwoje. Tak być kurła nie może!!!

HeyaMakumba

HeyaMakumba 11 czerwca 2019 | 10:26   

Nie wierzę w odejście Nainggolana i to jeszcze po zaledwie jednym sezonie u nas.

pasek_9

pasek_9 11 czerwca 2019 | 11:29   

Jak z Radja to prawda to powiem szczerze że Conte to taki trochę dzbanuszek delikatnie mówiąc. Chyba że obiecali mu jakiegoś gwiazdora o takiej charakterystyce jak Ninja.

Aneta Dorotkiewicz

Aneta Dorotkiewicz 11 czerwca 2019 | 13:57   

Odejście Perisicia jest wytłumaczalne, ale info o Nainggolanie i Icardim nie kupuję. Mam nadzieję, że mamy w klubie rozsądnych ludzi. Kalkulacja w tym przypadku jest jedna.

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 11 czerwca 2019 | 14:32   

Di Marzio plotkami się raczej nigdy nie parał..
Jeżeli Conte chce sprzątać to po całości proszę a nie wybiórczo dlatego popieram pogonienie Radji... (edycja 2019.06.11 14:32 / SINDBADSZYDERCA)

maciosincho

maciosincho 11 czerwca 2019 | 16:39   

Ninja grube miliony 29 mln +2 karty zawodnicze (razem 38 licza)
Barela 50 mln promocja
Do czego ten świat brnie ....


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich