Miranda: Chciałbym zostać w Interze

3 lipca 2019 | 13:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Joao Miranda zaliczył debiut w tegorocznej edycji Copa America, a po końcowym gwizdku arbitra mógł świętować awans do wielkiego finału. Po meczu, zawodnik Interu udzielił krótkiego wywiadu dla TuttoMercatoWeb.

- Pojawiłem się na murawie w trudnym momencie, ale reprezentujemy barwy naszej reprezentacji i zawsze musimy być gotowi, czy na minutę, czy na pełne siedem spotkań. Musiałem udowodnić, że zawsze można na mnie liczyć. Zawsze możemy liczyć na wsparcie naszych fanów, a kiedy wygrywamy staje się ono coraz silniejsze.

Brazylijczyk wypowiedział się również na temat swojej klubowej przyszłości. Miranda jednoznacznie stwierdził, że chciałby być częścią zespołu Antonio Conte:

- Sporo się o mnie mówi, ale ja nadal jestem graczem Interu. Ludzie lubią dużo mówić, nawet jeżeli nikt naprawdę nie wie, czego ja chcę. Obecnie skupiam się wyłącznie na finale Copa America. Z klubem porozmawiam po zakończeniu turnieju i przekonamy się, czy nadal chcą mnie zatrzymać. Inter jest dla mnie dobrą opcją, zespół wzrasta i chciałbym być częścią zwycięskiego Interu.

Źródło: tuttomercatoweb

Polecane newsy

Komentarze: 7

Oba

Oba 3 lipca 2019 | 13:06   

Dobra opcja na ławkę

HeyaMakumba

HeyaMakumba 3 lipca 2019 | 13:58   

No i bomba środek obrony kompletny !

inter00

inter00 3 lipca 2019 | 14:57   

Jako zmiennik byłby świetny, powinien zostać, zwłaszcza że przy grze 3 w obronie nie powinien narzekać na brak gry

wróbel1908

wróbel1908 3 lipca 2019 | 17:06   

No i bardzo dobrze

Van Dall

Van Dall 3 lipca 2019 | 18:14   

Godin prawie całą karierę spędził w Hiszpanii, nigdy nie grał w Serie A, nie zna języka, czeka go trudna aklimatyzacja - byłbym bardzo ostrożny w skazywaniu Mirandy na rolę zmiennika.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich