Raport z Lugano (foto + video) - Dzień 1.

8 lipca 2019 | 15:44 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Not for everyone. Hasło przewodnie Interu na sezon 2019-2020 ma odzwierciedlenie na wielu płaszczyznach. Twarzami tej kampanii są nieoficjalnie Mauro Icardi oraz Radja Nainggolan, a po części także kibice.

Już o 7:30 Inter rozpoczął pierwsze treningi na stadionie Cornaredo, którego ogrodzenia strzegła dziś ochrona. Nerazzurri nie pojechali na stadion klubowym autokarem, a kilkoma białymi vanami z mocno przyciemnionymi szybami. Przed przystąpieniem do treningów, piłkarze zostali poddani rutynowym badaniom, by określić w jakim są stanie po urlopie.

Po wczorajszej kolacji, Antonio Conte po raz pierwszy przemówił do wszystkich piłkarzy Interu i przedstawił siebie oraz sztab swoich współpracowników. Dzisiaj z kilkoma piłkarzami, trener miał okazję porozmawiać osobiście, według dziennikarzy także z Mauro Icardim oraz Radją Nainggolanem. Obaj panowie rzekomo nie będą brać udziału w zajęciach taktycznych (niepotwierdzone), ponieważ jak wiadomo nie są w planach Interu i trenera na przyszły sezon, zatem takie zajęcia nie są im niezbędne. Zajęcia taktyczne są zatem #NotForEveryone, podobnie jak możliwość obejrzenia treningów Interu przez kibiców. Oni również poza przekazem od klubowych mediów, nie zobaczą wiele.

Drugi poniedziałkowy trening odbędzie się o 18:30.

Oto kilka zdjęć z dzisiejszego dnia:

https://www.inter.it/it/news/94849

Oto magazyn video z Lugano:

Twierdza w Lugano:

fot. Luca Leoni

Źródło: inf.własna

Polecane newsy

Komentarze: 4

Van Dall

Van Dall 8 lipca 2019 | 16:21   

Turyński cyrk w Interze Mediolan.

el_loco

el_loco 8 lipca 2019 | 18:08   

Na prezentacji było tylko z 8 osób. OCC?

superofca

superofca 9 lipca 2019 | 00:38   

Widać że Handanovič i D'Ambrosio nie próżnowali na wakacjach xD.
Ciekawe czy za tą policyjną taśmą leżą już czarne worki z podopiecznymi Pintusa. (edycja 2019.07.09 00:41 / superofca)

Avtvv

Avtvv 10 lipca 2019 | 11:05   

jesteśmy globalną marką, a przynajmniej aspirujemy. Inter TV, relacja wszystko fajnie, ale naprawdę ładnie wyglądałyby napisy angielskie, to idzie w świat... albo chociaż chińskie :D


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich