CAMPIONI 2021

 

Jutro spotkanie z działaczami United (akt.)

10 lipca 2019 | 23:06 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Już w porannym wydaniu Caffe Mercato donosiliśmy o planowanym wylocie delegacji Interu Mediolan do Manchesteru. Prasowe rewelacje okazały się prawdziwe, bowiem Piero Ausilio znajduje się obecnie w Anglii, a na jutro zaplanowano rozmowy z działaczami Czerwonych Diabłów. Tematem przewodnim będzie oczywiście Romelu Lukaku.

Agent Belga, Federico Pastorello publicznie sugerował Nerazzurrim bardziej zdecydowane ruchy w celu finalizacji rozmów z klubem z Old Trafford. W Mediolanie wzięli chyba sobie te słowa do serca, bowiem sprawy nabrały tempa. Strony nadal są bardzo dalekie od końcowego porozumienia, bowiem Anglicy stanowczo upierają się przy opcji klasycznego transferu za kwotę zbliżoną do 80 mln euro.

Czy jutrzejsze rozmowy przyniosą wyczekiwany przełom? Z niecierpliwością, będziemy zasłuchiwać wszelkich doniesień z Manchesteru.

Aktualizacja:

Według przecieków Sky Sport Italia, najnowsza oferta Interu ma obejmować 2-letnie wypożyczenie z obowiązkiem wykupu. Koszt transakcji ma wynieść 70 mln euro, lecz płatności miałyby zostać rozłożone w następujący sposób: 10 mln teraz, 30 mln w kolejnym sezonie i 30 mln po zakończeniu wypożyczenia.  

Źródło: Sky Sports News

Polecane newsy

Komentarze: 13

wróbel1908

wróbel1908 10 lipca 2019 | 23:18   

Szczerze to wątpię w ten transfer i ta podróż pewnie nie wiele da. (edycja 2019.07.10 23:19 / wróbel1908)

Van Dall

Van Dall 11 lipca 2019 | 00:01   

Barellę podobno wyżebrali, a teraz żebrzą o Lukaku. Czy ten klub w ogóle dysponuje jakąś gotówką?

nwk

nwk 11 lipca 2019 | 00:08   

Teraz mają w planie budowę stadionu. Dużo pieniędzy na to trzeba. Na transfery nie będzie. Szczęście, że Primavera jest dobra.

KawaOpole

KawaOpole 11 lipca 2019 | 01:25   

Może oferta wynajmu długoterminowego?
Ja w firmie tak auta wynajmuje, lepsze niż leasing
Znudzi się oddaje biorę inne
Żenada
Żenada
Źebraki Europy jesteśmy

Snake

Snake 11 lipca 2019 | 01:59   

@Nwk, z Primavery i tak nie ujrzymy nikogo w składzie, albo wypożyczenia albo pójdą w rozliczeniu.

Snake

Snake 11 lipca 2019 | 02:07   

@kawaOpole a co byś chciał jak dopiero od sezonu gramy z powrotem w LM (bez wyjścia z grupy), kasa ze stadionu/biletów jest taka jaka jest (czyli śmieszna), FFP na ogonie, a do niedawna grały w tym klubie asy pokroju Nagatomo?

Chińczycy to nie dobre wujki szejki z zabawą w piłkę (i dobrze, bo wiemy, że tym się nudzi szybko). Mają biznesplan i chcą zarabiać. Marka już poszła do góry, do tego nowy stadion i za jakieś plus minus 5 lat te 80 baniek na zawodnika to nie będzie problem. Ale na razie jest jak jest, stąd wypożyczenia i inne kombinacje.

damianekk1985

damianekk1985 11 lipca 2019 | 04:37   

Dokładnie Snake oni traktują to jak przedsiębiorstwo i nie mają zamiaru ładować czy zadłużać klub jak to by Van Dall zrobił a na koniec degradacja i wykluczenie z pucharów tak to jest gdy ktoś ma zerowe pojęcie . Wracając do tematu jeśli UTD chce by Inter był bardziej zdeterminowany to za pewne oczekują gotówki na już bo za pewne przeznaczyli by ją na zakup kogoś upatrzonego już . Ale dopóki Icar nie odejdzie nie będzie pieniędzy a jeśli dodamy że będzie budowa nowego stadionu to będzie drugi Tottenham który nie uczestniczył w rynku transferowym wtedy to dopiero maruda nasza największa się zapłacze

KawaOpole

KawaOpole 11 lipca 2019 | 08:08   

Panowie jeżeli oni traktują to jak przedsiębiorstwo to u mnie juz by lecieli na bruk za niegospodarność i działanie na szkode firmy.
Zastanówcie się co oni robią, bo jeżeli traktują to jako firmę to powinni zarobić na sprzedaży Icardiego i Radji a narazie ich działania prowadzą w przeciwnym kierunku.

Van Dall

Van Dall 11 lipca 2019 | 10:16   

Zaprawdę poważne to przedsiębiorstwo, które wywala 30 baniek na Gabigola, bo im z Gabrielem Jesusem nie wyszło, przedłuża kontrakt z mizernym trenerzyną, żeby po roku go zwolnić wypłacając odszkodowanie, w ciągu roku topi kilkadziesiąt milionów w osobie Radji Nainggolana, w ciągu kilku miesięcy doprowadza do spadku wartości swojego najdroższego piłkarza o połowę i średnio co półtora roku wymienia dyrektorów oraz sztab szkoleniowy i rozpoczyna nowy "projekt"...

HeyaMakumba

HeyaMakumba 11 lipca 2019 | 10:59   

KawaOpole i Van Dall to jeden człowiek - dwa konta ?

KawaOpole

KawaOpole 11 lipca 2019 | 13:31   

HeyaMakumba nie pij z rana

HeyaMakumba

HeyaMakumba 11 lipca 2019 | 14:19   

Staram sie ale jak czytam takie rzeczy to ciezko tego nie robic :(

SeaVent

SeaVent 11 lipca 2019 | 14:43   

A ja juz ci wandalu pisałem idź kibicować komuś innemu po.co ty się tak męczysz? Albo to jakaś choroba i warczenie na wszystko i wszystkich cie podnieca?... jak można być takim "januszem"....


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich