Bergomi: Dałbym szansę Nainggolanowi

17 lipca 2019 | 11:09 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Włosi zastanawiają się, czy azjatycki tour Interu okaże się przełomowy zwłaszcza dla Radji Nainggolana. Jeśli wierzyć przeciekom, Belg podobno pracuje za dwóch, aby przekonać do siebie Antonio Conte.

Giuseppe Bergomi byłby skłonny dać kolejną szansę niesfornemu pomocnikowi, chociaż sam przyznaje, że w nowym Interze może brakować dla niego miejsca:

- Generalnie nasz futbol zmierz w kierunku większej fizyczności, w połączeniu z większą jakością w środku pola, także drużyna Roberto Manciniego uczy nas tego. Musisz mieć siłę i mięśnie, więc Nerazzurri dodali do defensywy Godina, a teraz starają się wzmocnić atak. Transfery Dżeko i Lukaku załatwiły by sprawę, a należałoby dodać jeszcze Lautaro Martineza.

- W poprzednim sezonie był właściwym człowiekiem dla Interu, ale zobaczyliśmy naprawdę niewiele. W środku pola jest już kilku graczy, gdzie znaleźć miejsce dla Radji? Chciałbym dać mu kolejną szansę, nawet jeśli ciężko będzie go zmieścić, lecz na szczęście, nie ja będę musiał o tym decydować. 

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 17 lipca 2019 | 11:19   

Ninja w przeciwienstwie do Icardiego pokazuje że bardzo mu zależy. Nie wierze że Conte tego nie widzi, i liczę że podejmie słuszną decyzję w jego sprawie

Van Dall

Van Dall 17 lipca 2019 | 12:19   

Po czym dokładnie wnosisz, że Ninja pokazuje, że bardzo mu zależy, a Icardi nie? Po prasowych doniesieniach z treningów... zamkniętych między innymi dla prasy?

claudio

claudio 17 lipca 2019 | 13:41   

Bergomi dobrze mówi...niemożliwe.

superofca

superofca 17 lipca 2019 | 14:11   

Zgadzam się z Beppe, nie wiem czy Icardi się stara czy nie. Wydaje się, że jakaś deklaracja ze strony Radji daje mu jeszcze odrobinę szans na pozostanie w zespole, Icardi albo już takiej okazji nie dostaje albo nie potrafi się w tej trudnej sytuacji określić. Może się okazać, że to co bierzemy za starania Radji o miejsce w zespole, to krew w piach, naprawdę nie wiem. Wolałbym, żeby chociaż jeden z nich został, a Nainggolan jest ewidentnie bliżej takiego rozwiązania, to akurat widać już po decyzjach z Lugano.

Okozaur

Okozaur 17 lipca 2019 | 16:38   

Bedzie ban, ale musze, Ty Van Dall jestes po prostu tak po ludzku tak narnolmalniej w swiecie..... glupi.....

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 17 lipca 2019 | 20:17   

Ty byś dał beppe ale my dziękujemy..pa


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich