Rewolucja w Inter Women

3 sierpnia 2019 | 11:32 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Eleonora Goldoni to najnowszy nabytek kobiecej reprezentacji Interu. Utalentowana piłkarka i piękna kobieta znalazła czas, aby porozmawiać z InterTV, do drużyny dołączyły również inne nowe zawodniczki.

- To wspaniałe uczucie. Dla mnie, jako Interistki, nie ma lepszego uczucia, niż założenie barw i reprezentowanie na boisku drużyny, którą wspieram.

- Gra w Serie A to wielki test i doświadczenie niezbędne dla rozwoju dla każdego zawodnika. Znam Inter jako klub i jest tu zarówno organizacja, jak i chęć spisywania się. Bycie częścią zwartej grupy jest niezbędna dla motywacji i dedykuje ważną jakość. Chcemy zadbać o najmniejsze detale i być gotowe na start sezonu tak szybko, jak to tylko możliwe.

- Znamy się dobrze z dziewczynami, z którymi tu jestem, z drużyny narodowej. Znalazłam pozytywną atmosferę i chęć pracy. Trener to uzdolniona osoba, jego wpływ jest pozytywny i widoczny. Każda z nas pójdzie z nim naprzód - oceniła nadchodzącą współpracę.

Do zespołu dołączyły również Julie Martine Debever (Guingamp), Anna Emilia Auvinen (HJK), Eva Bartonova (Slavia Praga), Andreia Alexandra Norton (SC Sand) i Ella Van Kerkhoven (Anderlecht). Nowym trenerem został Attilio Sorbi. 9 sierpnia Panie zjawią się w Trentino, po rozgrywkach będzie okazja zrobić sobie wspólne zdjęcia i zdobyć autografy.

 

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 7

Van Dall

Van Dall 3 sierpnia 2019 | 11:40   

W końcu jakiś ciekawy transfer.

superofca

superofca 3 sierpnia 2019 | 11:43   

Ok, to tu są nasze wzmocnienia.

timon

timon 3 sierpnia 2019 | 12:02   

Vandall widze z reka w majtach ciezko hejtowac

maestro84

maestro84 3 sierpnia 2019 | 13:38   

zaraz, a może nasi gentlemani po prostu pokierowali się słuszną ideą iż kobiety mają pierwszeństwo i teraz wezmą się na poważnie za wzmocnienia sekcji męskiej? :)

Hagaen

Hagaen 3 sierpnia 2019 | 20:43   

Faktycznie piękna kobieta, cieszę się, że reprezentantka Włoch wzmacnia Inter. Dobrze, to cieszy!!

superofca

superofca 3 sierpnia 2019 | 22:01   

W ogóle chyba w tym roku więcej uwagi poświęcę naszym paniom i nie chodzi mi tu o fotki do kalendarza.

pasek_9

pasek_9 4 sierpnia 2019 | 13:30   

Rzeczywiście piękna


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich