Eto'o życzył powodzenia Lukaku

8 sierpnia 2019 | 18:39 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Romelu Lukaku stał się zawodnikiem Interu. Piłkarz został bardzo pozytywnie przyjęty wśród kibiców, członków klubu, jak i innych piłkarzy. Gratulacje złożył mu także Samuel Eto'o.

Były piłkarz Interu napisał na Instagramie:

Witamy w Interze Mediolan - to więcej niż drużyna, dołączasz do rodziny. Tam będziesz ocierać się o gwiazdy, więc nie ma wątpliwości, że będziesz nadal błyszczeć.

Powodzenia w nowej przygodzie, którą mam nadzieję wypełnisz bramkami.

Spraw, byśmy byli dumni, młody bracie.

Źródło: Instagram

Polecane newsy

Komentarze: 9

darek_91

darek_91 8 sierpnia 2019 | 19:45   

Niech udowodni swoja wartosc i ze jest lepszy od Icardiego. Na ta chwile jest od Icara gorszy

ronias169

ronias169 8 sierpnia 2019 | 20:17   

Jak co niektórzy wk......ą mnie z tym Icardi. Rasiak był lepszy bo nie miał tak nasrane pod kopułą. Modlę się żeby była wymiana z Dybalą. Mam dość pie...... farmazonów o gościu i jegi rosterkach życiowych. Dla mnie mogą go oddać za worek cebuli. Ważne żeby już sobie odszedł do innego klubu

Larry

Larry 8 sierpnia 2019 | 20:46   

@ronias169
Kliknąłbym "lubię to", gdyby istniała tu taka opcja ;-)

Matt1

Matt1 8 sierpnia 2019 | 20:51   

Icardi najlepszy strzelec Interu w ostatnich latach. Skuteczniejszy od Vieriego, Milito i innych naszych wielkich. Forza Mauro!

KawaOpole

KawaOpole 8 sierpnia 2019 | 21:30   

ronias169 ja tez uważam ze Rasiak był lepszy :D

Endi666

Endi666 8 sierpnia 2019 | 21:40   

Owszem, sportowo Icar to wyższa półka. N3iorąc pod uwagę inne czynniki, takie jak niedojechanie umysłowe Icara i jego żony-agentki, jestem gotów go oddać

domi

domi 8 sierpnia 2019 | 22:38   

Matt1, to znakomicie że życzysz powodzenia i zagrzewasz do boju Mauro w nowym klubie, to postawa godna kibica.

Matt1

Matt1 9 sierpnia 2019 | 06:11   

Mam nadzieje ze bedzie nam regularnie strzelal, gdziekolwiek by nie gral ;) nie podoba mi sie ta sytuacja od samego poczatku, uwielbiam tego zawodnika od czasow Sampdorii, takze zycze mu wszystkiego najlepszego. Jeszcze co po niektorzy zaplacza :)

Darkos

Darkos 9 sierpnia 2019 | 07:59   

Samu chyba w wywiadzie użył stwierdzenia "little brother", co jeszcze bardziej mi się śmieszne wydało w odniesieniu do tego czołgu :P