Wesley Sneijder zakończył karierę

12 sierpnia 2019 | 20:55 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Jeden z architektów i bohaterów wielkiego sukcesu Interu Mediolan w sezonie 2009-2010, Wesley Sneijder, ogłosił dziś zakończenie piłkarskiej kariery.

35-latek grał ostatnio w katarskim zespole Al Gharafa Sports Club. Dziś rozwiązał swój kontrakt z tym klubem i postanowił odejść z zawodowego uprawiania piłki nożnej.

Po odejściu z Interu, Holender grał jeszcze w Galatasaray, OGC Nice oraz ostatnio we wspomnianym Al Gharafa.

Dziękujemy Wes, to był zaszczyt, że w czasie swojej bogatej kariery zaszczyciłeś nas swoją grą w czarno-niebieskich barwach. Powodzenia w nowej rzeczywistości!

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 22

Interista07

Interista07 12 sierpnia 2019 | 20:56   

Dziękuję :)

paweloo7

paweloo7 12 sierpnia 2019 | 20:57   

Najlepszy kierowca w naszej drużynie. Nie znajdziemy takiego drugiego

kacperosik2

kacperosik2 12 sierpnia 2019 | 20:57   

Wielkie dzieki Wes! (edycja 2019.08.12 20:58 / kacperosik2)

Lambert

Lambert 12 sierpnia 2019 | 21:29   

Mój ulubiony piłkarz wszechczasów, moralny zwycięzca Złotej Piłki 2010.
Ciężko cokolwiek powiedzieć, po prostu legenda. (edycja 2019.08.12 21:29 / Lambert)

superofca

superofca 12 sierpnia 2019 | 21:33   

Dzięki Wes, byłeś najlepszy!

Paziu

Paziu 12 sierpnia 2019 | 21:56   

Na trenera go

Wiktor

Wiktor 12 sierpnia 2019 | 22:06   

Jego najlepszy okres był w Interze. A Interu ostatni dobry z nim w składzie. Wes szacunek. Pokolenie zacnych graczy wiesza buty na kołku. Szkoda. (edycja 2019.08.12 22:07 / Wiktor)

darren

darren 12 sierpnia 2019 | 22:10   

Jestem w niewielkim gronie osób, które za nim nie przepadają, ale sezon 2009/2010 miał fantastyczny i potrójna korona nie byłaby możliwa bez jego udziału. Dzięki.

KawaOpole

KawaOpole 12 sierpnia 2019 | 22:17   

Dziękuję Wielkie Wes na zawszę w naszych sercach
NOT FOR EVERYONE

Darkos

Darkos 12 sierpnia 2019 | 22:35   

Świetny zawodnik w czasie pobytu u nas. Powinien dostać złotą piłkę. Od czasu kiedy mu jej nie dano nawet nie patrzę kto ją dostaję, bo nie ma to już żadnego znaczenia - konkurs celebrytów.

Hagaen

Hagaen 12 sierpnia 2019 | 22:38   

@lambert, @Wiktor - piękne komentarze. Za wszystko piękne podziękowania WS10, byłeś superinteligentnym, unikatowym piłkarzem, moim ulubionym. Za styl gry i za 2010 rok masz mój dozgonny szacunek i uwielbienie, czarodzieju pomocy.

Tego jak obszedł się z Tobą klub w postaci Marco Brancy nie wybaczę klubowi nigdy, niech Ci się powodzi!

inter00

inter00 12 sierpnia 2019 | 22:44   

Dziekujemy Wesley, i powodzenia w dalszej drodze !

Larry

Larry 12 sierpnia 2019 | 22:50   

Moje najsilniejsze wspomnienie z nim, to jak przed finałem LM 2010. wchodziliśmy do kina z Naczelnym (i z kimś jeszcze, nie pamiętam z kim), i ten ktoś trzeci pierdyknął na mój widok (przed meczem, pierwszy raz się widzieliśmy na żywo), że jestem do Wesa podobny :-D

Ja mu życzę, żeby nie roztrwonił majątku, jak wielu byłych piłkarzy ;-)

dukacik

dukacik 12 sierpnia 2019 | 23:20   

Wspaniały zawodnik. Dobrze ze bym u nas. Uwielbiałem te jego próby strzałów z daleka i jak przy jego warunkach fizycznych dość potężne. Powodzenia dalej i obyś nie zapomniał o tym klubie.

maestro84

maestro84 12 sierpnia 2019 | 23:49   

I takiego kogoś nam właśnie teraz brakuje w tej układance. Dzięki! To była prawdziwa przyjemność móc Cię oglądać w naszych barwach i w reprezentacji Oranje. Powodzenia!

ER_Grande_Nerazzurri

ER_Grande_Nerazzurri 13 sierpnia 2019 | 02:04   

Dziękuję za news o tym. Pewnie z pamięcią o starszych kibicach, którym zależy na filarach koncepcji 2010. Ze wspaniałym wspomnieniem o Wesie forza Internazionale.

damianekk1985

damianekk1985 13 sierpnia 2019 | 05:39   

Dzięki za wszystko i powodzenia w życiu nigdy nie zapomnę tej techniki i prostopadłych podań . Czemu nie bierzemy już odpadów z Realu w tamtym czasie wszystko u nas odpalalo wspomniany Sneijder , Cambiasso czy Samuel fakt że wtedy mieliśmy wielu liderów

Van Dall

Van Dall 13 sierpnia 2019 | 08:49   

Świetny zawodnik i dobrze, że grał u nas, ale szkoda że tak krótko i szkoda stylu w jakim go pożegnaliśmy.

Matt1

Matt1 13 sierpnia 2019 | 10:47   

Najlepszy kreator od czasow Verona. Nigdy nie wybacze tego jak sie z nim klub obszedł wypychajac go z zespolu

Rahi

Rahi 13 sierpnia 2019 | 12:39   

Żyj spokojnie przyjacielu.

Lethal Doze

Lethal Doze 13 sierpnia 2019 | 17:43   

Grande !

turbocygan

turbocygan 13 sierpnia 2019 | 22:22   

Dozgonny szacunek dla tego pana. Jednym podaniem potrafił stworzyć sytuację bramkową. Dzięki Wes! Szkoda, że na koniec klub brzydko się zachował.