Dzeko przedłużył kontrakt z Romą

16 sierpnia 2019 | 22:19 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Dotarły do nas złe wieści z Rzymu. AS Roma przedłużyła kontrakt z Edinem Dzeko, o którego w tym oknie transferowym starał się Inter. Jego umowa ma obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

- W ciągu ostatnich kilku tygodniu zdałem sobie sprawę, jak bardzo klub chciał, bym został. Moje rozmowy z zarządem, praca, którą wykonaliśmy z trenerem, relacje z kolegami z drużyny i miłość fanów sprawiły, że po raz kolejny uświadomiłem sobie, czego nauczyłem się przez te cztery lata - że Rzym jest moim domem. Tu jest wszystko, czego potrzebuję. Cieszę się, że mogę tutaj zostać jeszcze dłużej - powiedział Bośniak.

- Jeszcze przed zakończeniem ubiegłego sezonu podjęliśmy decyzję, że Edin będzie jednym z filarów, na których zbudujemy naszą nową historie. W ciągu ostatnich kilku miesięcy nic się nie zmieniło. Cieszymy się, że Edin zdaje sobie sprawę, że jeśli gracze chcą wygrać, Roma jest właściwym miejscem - dodał prezes Guido Fienga.

Źródło: asroma.com

Polecane newsy

Komentarze: 32

KawaOpole

KawaOpole 16 sierpnia 2019 | 22:32   

Tu gada ze chce tylko do nas, a faktycznie podbijał sobie kontrakcik medna jedna, bardzo dobrze nie byłem wielkim fanem ściągania emeryta, oby miał fatalny sezon

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 16 sierpnia 2019 | 22:40   

Był Dzeko i nie ma Dzeko. Ciekawe, na kim teraz skoncentruje się Inter?

maestro84

maestro84 16 sierpnia 2019 | 22:44   

Echh większość piłkarzy to niestety takie chorągiewki, które bardziej kochają sumy w kontraktach niż barwy klubowe. No nic, trzeba ściągnąć drugiego doświadczonego napastnika, bo na razie mamy Lukaku i dwóch żółtodziobów.

paweloo7

paweloo7 16 sierpnia 2019 | 22:45   

no i supcio... jak najdalej od emerytów. Mamy 3 napastników (+Icardi), a jeżeli to mało to można kogoś wypożyczyć.

Van Dall

Van Dall 16 sierpnia 2019 | 22:48   

Dzeko dogadany z Interem fest xd

Lambert

Lambert 16 sierpnia 2019 | 22:52   

I bardzo dobrze, nigdy go nie chciałem

tomo676

tomo676 16 sierpnia 2019 | 23:02   

BEKA

Hagaen

Hagaen 16 sierpnia 2019 | 23:04   

WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ!! Dla mnie to efekt Valero - pokazuje, że będzie miał świetny sezon. No i miałby prawdopodobnie i u nas - sezon bądź pół sezonu. A potem, z całym szacunkiem zostajemy z kolejnym dziadkiem z Rzymu.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 16 sierpnia 2019 | 23:07   

Czyli jednak Jovetic.

damianekk1985

damianekk1985 16 sierpnia 2019 | 23:08   

Dużo czasu nie zostało potrzebny napastnik na rezerwę i ktoś do środka liczę że zdążą. Może wyjdzie na plus zgarniemy kasę z Neapolu lub Dybale z Juve

domi

domi 16 sierpnia 2019 | 23:39   

Cackali się to się tak skończyło. Natomiast jedno wydaje się pozytywem- że wreszcie Inter ruszy tyłek w kwestii transferu napastnika.

Kevin

Kevin 16 sierpnia 2019 | 23:49   

A to count z tego dzeko. Menda jak modric. Tylko żeby kontrakt podbić. Już dawno roma tak nie gra na nerwach jak ostatnio. Mam nadzieje, ze niedługo spłyną w klozecie na środek tabeli mendy jedne

darren

darren 16 sierpnia 2019 | 23:54   

Dzeko był dobrą opcją, tak do 15-18mln. Zobaczymy kto jest alternatywą, osobiście wciąż liczę na Dybalę :D

wróbel1908

wróbel1908 17 sierpnia 2019 | 00:28   

Czyli Rebic bądź Jovic na wypożyczenie no chyba że będzie jakas niespodzianka o której gazety nie wiedzą.

Larry

Larry 17 sierpnia 2019 | 01:01   

No i bardzo dobrze. To pokazuje, że Dżeko bardziej niż na szansie wygrania czegoś istotnego, zależy już bardziej na kasie, więc niech sobie tam kisi ogóra w tym Rzymie. Byłby świetnym zmiennikiem, ale w perspektywie postępu, jaki w ostatnich tygodniach zrobił Sebix (idzie drogą Lautaro), to uważam, że kolejny napastnik nie jest nam niezbędny.

superofca

superofca 17 sierpnia 2019 | 01:14   

Nie ma co płakać.

rafal

rafal 17 sierpnia 2019 | 01:25   

No i gitara

Sostek

Sostek 17 sierpnia 2019 | 05:16   

Git majonez.

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 17 sierpnia 2019 | 05:48   

Tylko bez desperackich ruchów...żadnych milikow czy podobnych niewypałów...

inter00

inter00 17 sierpnia 2019 | 07:52   

Cyrk stanał w miejscu, i bardzo dobrze

davi23

davi23 17 sierpnia 2019 | 08:06   

To Icardi zostaje, dostanie nr 11

KVM

KVM 17 sierpnia 2019 | 08:30   

Chwala Bogu!

Garon_92

Garon_92 17 sierpnia 2019 | 09:06   

Mussa Marega, Porto nie awansowało do LM i teraz kilku graczy będą sprzedawać

darek_91

darek_91 17 sierpnia 2019 | 09:31   

Zle wiesci? Doskonale. Na co nam ten 33 letni emeryt. Otwieram szampana ze go nie kupili

darek_91

darek_91 17 sierpnia 2019 | 09:34   

Znajac ich sciagna wzamian jakies przecietne zero pokroju Rebic

darek_91

darek_91 17 sierpnia 2019 | 09:36   

Marzenie to wymiana za Dybale. Jak nie wypchac Icardiego poza Serie A i nie wzmacniac rywali. (edycja 2019.08.17 09:37 / darek_91)

HeyaMakumba

HeyaMakumba 17 sierpnia 2019 | 10:08   

"podjęliśmy decyzję, że Edin będzie jednym z filarów, na których zbudujemy naszą nową historie." na gościu, który ma 33 lata. Czyli dlatego jeszcze Icardi jest u nas bo nie mamy alternatywy na drugiego napastnika.

Rahi

Rahi 17 sierpnia 2019 | 10:22   

kamień z serca

Internaldo

Internaldo 17 sierpnia 2019 | 10:39   

O, jak dobrze. Już się bałem, że będę musiał patrzeć na tego cieniasa.

Oba

Oba 17 sierpnia 2019 | 10:41   

Kolejny wielki sukces Marotty. Po tym jak sprzedał wszystkich niechcianych oprócz Icardiego, którego też nie sprzeda bo po tym cyrku co zrobili na początku mercato nikt nie zapłaci 70 mln udało mu się też nie kupić Dzeko, za którym latał od czerwca. Ale wiadomo priorytetem jest wywalenie Icardiego

pasek_9