CAMPIONI 2021

 

Wraca Godin, De Vrij odpocznie

28 sierpnia 2019 | 11:56 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Raczej nikt nie był w stanie przewidzieć, że wyjściowy tercet na ligową inaugurację z Lecce stworzą Milan Skriniar, Danilo D'Ambrosio i Andrea Ranocchia. Piłkarska fortuna pisze jednak najdziwniejsze scenariusze i wielce prawdopodobne, że blok obronny nie ulegnie zmianie także na mecz z Cagliari. 

Co prawda. stan zdrowia Diego Godina regularnie się poprawia i włoska prasa przewiduje, że Urugwajczyk znajdzie się w kadrze meczowej. Antonio Conte nie podejmie raczej ryzyka wystawienia doświadczonego gracza od pierwszych minut, zwłaszcza, że na horyzoncie widać już przerwę na mecze reprezentacji.

Jak wygląda sytuacja Stefana de Vrija? Holender zostanie poddany dziś badaniom, które szczegółowo określą stopień urazu mięśniowego. Podobnie jak w przypadku Godina, nikt nie będzie ryzykował sztucznego przyśpieszenia jego powrotu na murawę.

Wygląda na to, że na strachu skończy się w przypadku Stefano Sensiego i Kwadwo Asamoaha. Obaj kończyli mecz z Lecce z wyraźnym grymasem bólu, lecz wczoraj wzięli udział w zajęciach z resztą zespołu.  

Źródło: gazzetta.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

darren

darren 28 sierpnia 2019 | 13:31   

Zastanawia mnie jedynie po co zachowaliśmy Bastoniego, który i tak w kolejce do gry jest za DD i Ranocchią, a więc dopiero 6. Nie ma sensu trzymać tak młodego piłkarza na ławce, niech wraca do Parmy na wypożyczenie i tyle.

HeyaMakumba

HeyaMakumba 28 sierpnia 2019 | 13:53   

Właśnie od początku to pisałem. Poszedłby gdzieś gdzie grałby w podstawie, a za rok by wrócił do nas.

domi

domi 28 sierpnia 2019 | 17:37   

Szersza kadra jest potrzebna. Młodemu dobrze zrobi przebywanie wśród piłkarzy takiego klubu, mentalnie wzrośnie, a poza tym jednak zaskarbił sobie zaufanie Conte, że ten go chciał zostawić.

Ippon

Ippon 28 sierpnia 2019 | 19:02   

Ewidetnie widać ze ranochia jest zastępcą de vrjia, dd godina a bastoni skriniara. Patrząc na kontuzjogenność godina/de vrjia to napewno będą grali więcej niż bastoni.

damianekk1985

damianekk1985 28 sierpnia 2019 | 21:33   

Bastoni dostanie szansę pewnie w Pucharze jest potrzebny bo wystarcza 2 kontuzje kartki i robi się problem


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich