Fiorentina chce Politano

31 sierpnia 2019 | 08:51 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

Ostatnie dni okna transferowego budzą nie mniejsze emocje, niż te początkowe. Zwłaszcza, że wciąż dużo dzieje się wokół Interu. Jednym z bohaterów jest Matteo Politano.

O piłkarza zabiega Fiorentina, która zaoferowała 30 milionów i znacznie wyższą pensję. Nerazzurri ustalili jednak wysokość stawki na 35 milionów. Do transferu brakuje niewiele i mimo zapewnień Giuseppe Marotty, można mieć pewne obawy, że jednak Politano mógłby pożegnać się z Interem.

W tym przypadku, klub z Mediolanu mógłby sprowadzić Ante Rebicia.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 18

banikowy

banikowy 31 sierpnia 2019 | 08:54   

Chcieć może każdy.
Ja np. chciałbym mieć Lamborghini a jednak jeżdżę Fordem...

Rahi

Rahi 31 sierpnia 2019 | 08:57   

A co ty chcesz od forda, ja też jeżdżę fokusem i sobie chwalę.

KawaOpole

KawaOpole 31 sierpnia 2019 | 09:03   

Tylko i wyłącznie przy powiązaniu z zakupem Chiesy w innym wypadku min 50 baniek

inter00

inter00 31 sierpnia 2019 | 09:35   

Zostawić Politano, Rebic nie jest lepszy

Lambert

Lambert 31 sierpnia 2019 | 09:42   

Nie dla psa kiełbasa, paszoł won fioletowi

maestro84

maestro84 31 sierpnia 2019 | 09:56   

Rebic lepszy od Politano?? no nie wiem...

paweloo7

paweloo7 31 sierpnia 2019 | 09:59   

Zostawić go. Za rok Politano + € za Chiese

Tytus

Tytus 31 sierpnia 2019 | 10:30   

Rebič za Politano to dla mnie też słaby ruch, powiedziałbym nawet, że krok wstecz. Za Chiesę- spoko.

Lambert

Lambert 31 sierpnia 2019 | 10:42   

Niech to okno się skończy jak najszybciej

Oba

Oba 31 sierpnia 2019 | 11:27   

Problem w tym, że na atak mamy na jedną pozycję 3 graczy tj Politano, Lautaro i Sanchez, a na drugą jednego Lukaku. Dobrze byłoby to jakoś wyposrodkowac, ale bardzo lubię Politano i szkoda by mi było żeby odchodził. To taki zawodnik, że zawsze daje z siebie 100 proc i mimo średnich do tej pory statystyk, przy niewielkiej poprawie jakości jego gry mogłyby one być dużo lepsze. Uważam że w jego grze są duże rezerwy, żeby zamiast robienia dużo wiatru stał się bardziej konkretny.

domi

domi 31 sierpnia 2019 | 12:02   

Oby do żadnego transferu nie doszło, ale jeżeli już to żadnego Rebicia tylko vice-Lukaku, skoro już Conte takiego chce. Dla mnie skład w ataku jest kompletny i wystarczający, bo na Dybalę nie liczę.

Lombardo

Lombardo 31 sierpnia 2019 | 12:02   

Puscic Politano na pozycje Candrevy sie nie nadaje na pozycje Lukaku tez
W Fiorentinie sobie pogra chociaz.

darek_91

darek_91 31 sierpnia 2019 | 12:18   

Rebic za Politano. To chyba zart...

darren