Zbliża się wojna o Tonaliego

25 września 2019 | 16:59 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Sandro Tonali od dawna budzi zainteresowanie największych klubów z Półwyspu Apenińskiego. Bitwa o zawodnika miała rozegrać się pomiędzy drużynami z czołówki Serie A, jednak liczba chętnych rośnie wprost proporcjonalnie do talentu piłkarza.

Podczas spotkania Brescii z Juventusem na trybunach zasiedli skauci kilku drużyn z europejskiej czołówki, w tym również z Mediolanu. We wspomnianym meczu Tonali był jednym z najlepszych zawodników na murawie, a jego drużyna zaskoczyła wszystkich wychodząc na prowadzenie w pojedynku z faworyzowanym rywalem.

Do negocjacji szykuje się podobno Manchester United, który jest gotów już zimą spróbować pozyskać 19-latka za ofertę o wartości 50 mln euro. Oprócz Czerwonych Diabłów reprezentanta Włoch spróbują skusić Juventus, Napoli, PSG, Borussia, AC Milan i oczywiście Inter. Rywalizacja pomiędzy gigantami zapowiada interesująco.

Według plotek, Giuseppe Marotta proponował już latem wykupienie karty gracza i pozostawienie go na wypożyczeniu w obecnej drużynie, jednak transakcja się nie powiodła. Tonali dobrze wpasowywałby się w politykę nabywania obiecujących zawodników z włoskim obywatelstwem. Wszystko wskazuje jednak na to, że działacze Brescii podjęli wówczas słuszną z ekonomicznego punktu widzenia decyzję, a w styczniu będą mogli uzyskać za piłkarza zdecydowanie wyższą kwotę.

Źródło: teamtalk.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 25 września 2019 | 17:26   

Odpuśćmy, i tak go nie kupimy. Powinniśmy się skupić na tym żeby pozbyć się Gagliardiniego/Valero, a w jego miejsce kupić Pellegriniego

superofca

superofca 25 września 2019 | 20:07   

Tonali jak Helena Trojańska :D
Nie obraził bym się gdyby do nas trafił ale bez ciśnienia.

Hagaen

Hagaen 25 września 2019 | 23:47   

cieszę się, że @inter00 nie jest dyrektorem sportowym :D

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 26 września 2019 | 07:47   

Talent bez dwóch zdań...Jak najbardziej na tak

master

master 26 września 2019 | 10:45   

wygląda na takiego naturalnego zmiennik dla Brozo, który biega dużo jest precyzyjny w podaniach aczkolwiek mam czasami wrażenie, że potrafi być lekko flegmatyczny co na szczęście nie generuje wielu groźnych strat.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich