Gabigol: Jestem dziś innym piłkarzem

1 grudnia 2019 | 12:18 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Należący do Interu Gabriel Barbosa rozmawiał z portugalskim dziennikiem A Bola. W wywiadzie opowiedział o przemianie jaka zaszła w nim od powrotu w rodzinne strony. Zaznaczył również, że zaufanie stało się niezbędnym elementem w jego rozwoju.

- Jorge Jesus to jeden z największych trenerów, z jakim przyszło mi pracować. Współpracowałem z wielkimi nazwiskami, które pozwoliły mi rozwinąć karierę zarówno od strony fizycznej, jak i jako człowiek, jednak to Jesus wymyślił mnie na nowo.

- Jestem teraz innym zawodnikiem, technicznie, fizycznie i taktycznie. Jesus dał mi inne spojrzenie na wszystko. Jestem mu niezmiernie wdzięczny, on odmienił moje życie.

- Cieszę się, że był ze mną przez cały ten czas. Nie żałuję jednak decyzji, które podjąłem wcześniej, one zapadły świadomie i w zgodzie z moją rodziną. Jak już dawniej powiedziałem, pewne rzeczy nie poszły w ostatnich latach po mojej myśli. Nigdy jednak się nie poddałem, nie opuściłem głowy. Wiem, że punkt zwrotny nadchodzi.

- Jesus ma sporo pewności siebie, od razu było widać, że wierzy w mój potencjał. Nieustannie rozmawiamy, od pierwszego dnia, kiedy się poznaliśmy. To było fundamentalne dla mojego rozwoju, jak również dla wszystkich zawodników w drużynie.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 5

davi23

davi23 1 grudnia 2019 | 13:26   

Nadal myślę, że trzeba dać mu szanse.
Wiem, że to Conte zadecyduje, i wiem, że Liga w Brazylii nie jest top, ale na moje byłby dobry na prawe lub lewe skrzydło, w chwili obecnej bardziej się przyda niż Alexis albo Politano i nie tylko ze względu na ich kontuzje.

Ippon

Ippon 1 grudnia 2019 | 14:48   

Davi23 Obecnie, żaden zespół poza romą z czołówki włoskiej serie a nie gra typowymi skrzydłami.
Raczej nikt nie ma wątpliwości, że gabigol nie jest gorszy ale też nie lepszy. Póki są chęci na niego to trzeba korzystać i sprzedawać. Weź też pod uwagę, że sanchez i politano są tylko rezerwowymi i mają zagrać 15minut i pokazać formę. Gabigol gra regularnie więc ma formę. W Interze przy lukaku,lautaro nie ma szans na takie coś.

szpula

szpula 1 grudnia 2019 | 17:05   

Jeśli władze sprzedadzą ziemią Lautaro do barcelony to Gabi byłby dobrym następcą-podobny profil zawodnika

Ras

Ras 1 grudnia 2019 | 17:51   

Conte już zadecydował i powiedział, że nie uważa Gabigola za swojego piłkarza. Lautaro nie wolno sprzedać, atak LuLa jest mega. Trzeba się zbroić jeszcze bardziej, a nie osłabiać. Suning wydało na nas już dużo siana, nie można się teraz wycofać z tej drogi, którą podążamy.

turbocygan

turbocygan 2 grudnia 2019 | 15:33   

Nic dziwnego, że Jezus odmienił jego życie xD


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich