Dalbert: Będę celebrował, jeśli strzelę Interowi

13 grudnia 2019 | 17:50 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Dalbert jakoś nie umiał odnaleźć się w Mediolanie, za to w barwach Fiorentiny idzie mu całkiem przyzwoicie. Brazylijczyk odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy przed nadchodzącym spotkaniem naprzeciw Nerazzurrim.

- Czy będę celebrował trafienie? Oczywiście. To symbol mojego respektu dla Fiorentiny, która uwierzyła we mnie i jej fanów, którzy zawsze mnie wspierają.

- To jest jak nowe życie - odparł, zapytany o coraz poważniejszą rolę, którą pełni we Violi - Trener podjął swoje decyzje, a ja chciałem grać więcej. Przejście do Fiorentiny było najlepszym wyborem jakiego dokonałem w życiu.

- Wszyscy go doceniamy - opisał Vincenzo Montellę - Jest fantastycznym trenerem i wspaniałym człowiekiem. Na boisku biegam dla niego, tak samo jak reszta zespołu.

Henrique Dalbert wystąpił w tym sezonie w barwach Fiołków w piętnastu spotkaniach i zanotował cztery asysty.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 8

Lambert

Lambert 13 grudnia 2019 | 18:43   

ciekawe co z nim zrobimy po sezonie

inter00

inter00 14 grudnia 2019 | 10:22   

Biraghi powinien wrócić do Fiorentiny a Dalbert do nas. Od początku uważałem ze ta wymiana jest bez sensu, a teraz to widać gołym okiem. Biraghi lewej flanki nie zbawił a Dalbert bryluje w fiołkach

kretos

kretos 14 grudnia 2019 | 13:15   

To tak jak biraghi brylował we fiolkach, a dalbert u nas grał taki piach, ze głowa mała. Obaj są po prostu za słabi na inter, ale Biraghi przynajmniej nie jest tykająca bombą, jak dalbert, kiedy grał u nas to albo podanie do przeciwnika, albo w aut...

zbigi30

zbigi30 14 grudnia 2019 | 15:05   

w czoło może się strzelic co najwyżej


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich