Caffe Mercato: Mourinho: Nie ma oferty za Eriksena

18 stycznia 2020 | 10:25 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Prasa wrze, a trenerzy i działacze starają się chłodzić głowy dziennikarzy. Jeśli macie już kawę w ręce, siadajcie wygodnie w to sobotnie przedpołudnie i ruszajmy wspólnie na wycieczkę po portalach i dziennikach zagranicznych. Mercato trwa w najlepsze.

Najpierw wieści z Anglii. Arsenal ma potwierdzić kontraktu z Layvinem Kurzawą. Obrońca łączony z wcześniej z Interem zdecydował się przyjąć pięcioletnią umowę, jednak finał transakcji nastąpi dopiero latem, kiedy piłkarz będzie miał już możliwość odejścia za darmo z PSG.

(express.co.uk)

***

Według Alfredo Pedulli pomocnik Interu Mediolan Matias Vecino zgodził się dołączyć do Tottenhamu Hotspur podczas styczniowego okienka i zrezygnował tym samym z rozmów z Evertonem. Inter wycenia Vecino na około 20 milionów euro. Wciąż nie jest jasne, czy ta transakcja będzie związana z osobą Christiana Eriksena.

(everton.vitalfootball.co.uk)

***

Jose Mourinho rozmawiał z dziennikarzami o obecnej sytuacji Christiana Eriksena i innych transferów:

- Myślę o Antonio, myślę o Antonio. Sądzę, że wszyscy tak robią. On jest przekonany, że Eriksen przyjdzie do Interu.

- Nie powinniśmy rozmawiać o zawodnikach z innych klubów, dopóki nie staną się naszymi graczami. Pytasz mnie o Gedsona od momentu, gdy nazwisko Gedsona pojawiło się po raz pierwszy, a ja jeszcze nic ci nie powiedziałem.

- Chronię wszystkich. Czy to kwestia szacunku? Nie chcę dać ci nagłówka. To zależy od ciebie.

- Inter jest pewny siebie, a jeśli są pewni, to dlatego, że są gotowi złożyć nam ofertę, która jeszcze nie miała miejsca. Więc kiedy słyszę, co ludzie mówią, zwłaszcza osoby odpowiedzialne, jestem trochę zaskoczony.

Według angielskiej prasy Gedson Fernandes zajmie miejsce Duńczyka w zespole Mourinho. Tymczasem Eriksen najprawdopodobniej zamelduje się w dzisiejszym spotkaniu z Watford na murawie.

(bleacherreport.com)

***

Kontuzja Dwighta Gayle'a spowodowała gorączkowe poszukiwania nowego skrzydłowego przez Newcastle. Najnowsze doniesienia prasowe łączą osobę Valentino Lazaro z angielską drużyną. Kluby podobno dogadały się na transfer za 18 mln euro. Steve Bruce ma teraz zielone światło i będzie negocjował już bezpośrednio z piłkarzem.

(sportslens.com)

***

Jak donosi Bild (powtarzając za Le Parisien), Bayern Monachium, Juventus, Inter Mediolan, Manchester United i dwa inne kluby z Premier League wyraziły zainteresowanie podpisaniem kontraktu z Thomasem Meunierem. Piłkarz PSG po sezonie będzie do wzięcia za darmo. Francuzi rozważają jednak przedłużenie umowy z Belgiem.

(psgtalk.com)

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 18 stycznia 2020 | 10:42   

Jak wybiegnie na boisku Duńczyk, to sprawy są daleko od finału :/

kretos

kretos 18 stycznia 2020 | 10:47   

a co to ma do rzeczy ? równie dobrze może dzisiaj grać, a jutro do nas lecieć ;) jakoś jestem spokojny o to, że do nas przyjdzie, ale nastąpi to pewnie pod koniec przyszłego tygodnia

Maciej Pawul

Maciej Pawul 18 stycznia 2020 | 10:52   

Co do występu Eriksena przekonamy się już o 13:30.

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA 18 stycznia 2020 | 11:58   

Gonić tego Lazaro jak najszybciej!

inter00

inter00 18 stycznia 2020 | 12:13   

@Kretos - to że nikt nie ryzykuje urazu gracza przed samym transferem. Jeżeli wybiegnie dzisiaj i tfu tfu zerwie więzadła to co? Nici z transferu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich