Wypowiedzi piłkarzy po meczu z Napoli

13 lutego 2020 | 18:17 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna

Z drobnym opóźnieniem, ale przeglądamy wczorajsze wypowiedzi pomeczowe. Podopieczni Antonio Conte nie kryli rozczarowania wynikiem z Napoli i zapowiedzieli twarda walkę w rewanżu. Trzymamy za słowo. 

Nicolo Barella

- Powinniśmy dać z siebie wszystko w każdym meczu i zawsze powinniśmy starać się wygrać. Dzisiaj to był bardzo szczególny rodzaj gry, ponieważ zamknęli się i próbowali uderzyć w nas po przerwie, a kiedy strzelili gola, zamurowali się jeszcze bardziej. Z pewnością damy z siebie wszystko w drugim meczu, tak jak zawsze. Zwycięstwo w derby było świetne, choć nie byliśmy dzisiaj w formie, to jesteśmy już gotowi, aby wyjść ponownie. Mamy wiele gier, to prawda, ale chcemy zajść tak daleko, jak to tylko możliwe w każdych rozgrywkach.

Victor Moses

- Wszyscy byliśmy trochę zmęczeni po niedzielnym meczu, ale to nie jest wymówka. Jesteśmy bardzo rozczarowani wynikiem, ale musimy patrzeć w przyszłość i skupić się na wygraniu rewanżu. Musimy dać z siebie wszystko w Neapolu.

- Włoski futbol jest bardzo taktyczny, staram się pokazać moje umiejętności, aby pomóc moim kolegom z drużyny. Conte jest świetnym trenerem i pasjonatem, był także świetnym graczem. Jesteśmy dziś bardzo rozczarowani, chcemy odegrać się z Lazio i damy z siebie wszystko na boisku.

Cristiano Biraghi

- Musimy zaakceptować tę stratę i skupić się na fakcie rewanżu. Jesteśmy świetnym zespołem, granie wielu meczy to coś, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Jesteśmy gotowi podejść do tego okresu w spokojny sposób, jednocześnie mając świadomość całej naszej pracy. Nie jest łatwo, gdy drużyny bronią się, tak jak Napoli dziś wieczorem, w takich pojedynkach decydują kluczowe momenty. Mogliśmy zwiększyć swoje szanse, ale nie sądzę, że zasłużyliśmy na przegraną. Nie pozwalaliśmy na zbyt wiele, trudno mi skomentować tę stratę. Było wiele gier, w których drużyny ustawiły mur, ale udało nam się znaleźć drogę. Tego wieczoru poszło nie tak, jak powinno. Napoli broniło się dobrze, ale nadchodzi rewanż i wszystko nadal jest możliwe.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 9

Kevin

Kevin 13 lutego 2020 | 19:32   

Jak czytam wypowiedz Biraghi’ego to zastanawiam się czy się śmiać czy płakać. Gość chyba żyje w jakiejś innej rzeczywistości

Maciej Pawul

Maciej Pawul 13 lutego 2020 | 19:47   

Ale Biraghi ma rację. Musi tylko spędzić rewanż na ławce, a w jego miejsce zagrać Young i na pewno będzie lepiej.

kandziak

kandziak 13 lutego 2020 | 20:28   

Przetruchtali mecz w sumie to mogli nie wychodzić na boisko

Kevin

Kevin 13 lutego 2020 | 23:04   

W czym ma racje Maciej? W tym ze pan Biraghi jest świetny ? Czy w tym ze są przyzwyczajeni do napiętego grafika i grania co 3 dni? Bo ja widziałem, ze ledwo biegali. Nie ma solidnych zmienników, a taki Pan Biraghi jest żadna wartością dodana

cichy32

cichy32 14 lutego 2020 | 01:51   

Przed nami trudne i wyczerpujące mecze wynik nie jest zły w rewanżu ich pykniemy spokojnie

cichy32

cichy32 14 lutego 2020 | 01:54   

Mecz z Lazio jest jednym z ważniejszych w tym sezonie

Maciej Pawul

Maciej Pawul 14 lutego 2020 | 07:13   

@Kevin Moja wypowiedź była ironiczna. Jedyne co się zgadza, to że w rewanżu mogą zagrać lepiej.

master

master 14 lutego 2020 | 10:51   

No niestety ale przez kontuzje Kwadwo Asamoah'a Biraghi został pełnoprawnym lewym wahadłowym w naszym zespole, a tak być nie powinno... przyszedł jako wychowanek, solidny grajek ale do rotacji a nie grania pierwszych skrzypiec.
Dobre ma jedynie to, że lewa noga jest dobrze ułożona, ale i z tego nie ma za dużo dobrego (głównie asysta przy golu DD'Ambrosio z Lazio), natomiast dynamika zerowa, gra 1na1 do bani w obronie znośnie ale z przodu praktycznie dno nie jest to materiał na idealny na tą pozycję, nie wiem czy nie lepiej czasami zagrać tam Antonio Candrevą albo DD, żeby Younga nie przemęczać...

master

master 14 lutego 2020 | 12:28   

sprostowanie odnośnie korzyści płynących z dobrze ułożonej lewej nogi Biraghiego i meczu z Lazio... on tam jednak na głowę D'Ambrosio dośrodkował prawą nogą.... (edycja 2020.02.14 12:29 / master)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich