Capello: Inter? Czasem świetni, czasem pogubieni

18 lutego 2020 | 11:17 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Bieżący sezon Serie A i zacięta rywalizacja o fotel lidera wzbudza olbrzymie emocje nie tylko wśród kibiców zainteresowanych klubów. Swoich zachwytów nie kryją również dziennikarze i eksperci. Ostatnio do tego grona dołączył Fabio Capello, który przewiduje, że walka o końcowy triumf może potrwać do samego końca rozgrywek.  

- Prawdziwą niespodzianką jest fakt, że Juventus ma w tym momencie 10 pkt. mniej niż w poprzednich rozgrywkach, stąd rywale są znacznie bliżej. Mieli pewne problemy, ale konkurencja jest naprawdę zaciekła. Inter jest bliski, ale prawdziwą sensacją jest postawa Lazio, ponieważ wielu uważało, że poradzą sobie tak dobrze. Oni naprawdę chcą tego dokonać.

- Inter chwilami bywa znakomitym zespołem, a czasem traci głowę. Zresztą powiedział to również Antonio Conte. Zacięta walka będzie trwać do samego końca. Lazio? Jeśli wierzysz w wygraną, masz głowę na karku i stworzyłeś grupę bez podziałów, w której wsparcie stanową nawet gracze, którzy nie grają, oczywistym jest, że jakość zawodników może stanowić różnicę. 

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 18 lutego 2020 | 11:19   

Raz się z nim zgodzę

cichy32

cichy32 18 lutego 2020 | 19:25   

To co o interze powiedział to prawda inter potrafi rozjebac Barce po czym przegrać ze slabiakiem

Darkos

Darkos 19 lutego 2020 | 08:07   

Wreszcie coś mądrego powiedział


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich