Druga szansa dla Cancelo?

8 kwietnia 2020 | 11:10 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jego roczny pobyt na Stadio Giuseppe Meazza nie rzucał na kolana, lecz po wygaśnięciu wypożyczenia nie brakowało głosów, że Nerazzurri zbyt łatwo zrezygnowali z walki o transfer definitywny. Joao Cancelo, bo oczywiście o nim mowa, ponownie zaczyna być łączony z przenosinami do Interu.

Portugalczyk odgrywa tylko drugoplanową rolę w zespole Pepa Guardioli, więc niewykluczone, że ponownie poszuka sobie nowego otoczenia. Czy będzie do Mediolan? Corriere dello Sport zwraca uwagę, że włodarze Manchesteru City łakomym okiem spoglądają w kierunku Milana Skriniara oraz Alessandro Bastoniego. Wspólne interesy mogłyby znacząco przyśpieszyć ewentualne negocjacje. 

Przypomnijmy, że Cancelo miał spore problemy w odnalezieniu się we włoskich realiach i początkowo średnio wpasowywał się w taktyczne założenia Luciano Spallettiego. Dziennikarze CdS podkreślają, że system z wahadłowymi wydaje się być stworzony pod profil zawodnika jaki reprezentuje wychowanek Benfiki Lizbona. Czy Antonio Conte jest podobnego zdania? 

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 12

inter00

inter00 8 kwietnia 2020 | 11:57   

Ze względu na charakter Conte go nie weźmie, siano ma w głowie. A szkoda bo gdyby główka nie szwankowała byłby w top 5 prawych obrońców.

KawaOpole

KawaOpole 8 kwietnia 2020 | 12:15   

Nie rzucał na kolana? Kurcze ja kojarze go jako najciekawszego gracza a tamtego sezonu, dogranie, drybling.
Idealny na wahadło, zajebista technika przy niezłej szybkości

Niko

Niko 8 kwietnia 2020 | 12:17   

w 2 czesci sezonu przez pare tyg to byl nasz wtedy najlepszy gracz...

Hans

Hans 8 kwietnia 2020 | 15:31   

no z trójki cancelo, antek i moses to jest zdecydowanie najlepszy, ale nie wymieniłbym go za skriniara a za bastoniego to już wgl nie ma tematu

Hagaen

Hagaen 8 kwietnia 2020 | 17:27   

Ja bym zaproponował go za Icardiego. Plus ich dopłata, ca. 15mln. No i jak nie rzucał na kolana? Jeden z motorów napędowych, razem z Rafihną to piłkarze, których bardzo nam brakuje.

banikowy

banikowy 8 kwietnia 2020 | 17:32   

Szczerze to dla spokoju zaproponowałbym wymianę Icardi - Cancelo i 10-20% z następnego transferu. City pozbyłoby się obrońcy który im nie pasuje a my mielibyśmy wahadlo...

Nerazzurri14

Nerazzurri14 8 kwietnia 2020 | 17:33   

Już raz do Juve poszedł, więc won z nim

2osiem

2osiem 8 kwietnia 2020 | 17:52   

Poszedł do Juve, bo zdaje się ktoś postanowił, że go nie wykupi...

shakurspeare

shakurspeare 8 kwietnia 2020 | 20:59   

Bo tylko juve go chcialo. Ciekawe czy by chcail w ogole do nas przyjsc. Raz go olalismy .

Lombardo

Lombardo 8 kwietnia 2020 | 21:39   

Mam czelnosc postawic teze, ze bez Cancelo nie zakwalifikowalibysmy sie do LM wtedy.
To byl nasz najlepszy zawodnik w pewnym momencie, on razem z Rafinha glownie ciagneli gre gdy nastal marazm w szeregach Interu.
Nie wiem czy sprawdzilby sie w systemie Conte. Jego profil zawodnika raczej za nim nie przemawia.

domi

domi 8 kwietnia 2020 | 21:59   

Skriniar i Bastoni > Cancelo i każde pieniądze. Jakbyśmy mieli jakiś inny, ale dobry deal z The Citizens zrobić to proszę bardzo, ale mam ogromne wątpliwości, czy tamten Cancelo się definitywnie nie skończył.

Kovvalski8

Kovvalski8 9 kwietnia 2020 | 11:55   

Podobno nie daje rady w city bo jest słaby w obronie... Ale z przodu to robi wiatr