Co dalej z Kwadwo Asamoah?

5 września 2020 | 10:53 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Kwadwo Asamoah nie jest częścią planów Antonio Conte, poinformował serwis Calciomercato. Jak dalej potoczy się kariera reprezentanta Ghany?

31-latek nie może zaliczyć ubiegłego sezonu do udanych ze względu na powtarzający się problem z kolanem. Asamoah spędzał sporo czasu w gabinetach lekarzy, a problemy zdrowotne uniemożliwiały mu normalne uczestnictwo w treningach. Z tego powodu zagrał jedynie w jedenastu spotkaniach i dopisał na swoje konto pojedynczą asystę.

Zawodnik zarabia 3 mln euro za sezon i nie ma nikogo chętnego na przejęcie takiego obciążenia budżetu. Jeśli nie zdecyduje się na obniżenie oczekiwań finansowych, znalezienie nowego pracodawcy będzie graniczyło z cudem. O Asamoah pytały wprawdzie Fenerbahce i Galatasaray, ale dalsze rozmowy nigdy się nie odbyły. 

Umowa Ghańczyka z Interem wygasa 30 czerwca 2021 roku.

Źródło: calciomercato.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

domi

domi 5 września 2020 | 11:23   

Rozwiązać kontrakt.

Recobazpomorza

Recobazpomorza 5 września 2020 | 11:51   

Rozwiązanie kontraktu z zawodnikiem jest proste tylko w przypadku woli odejścia samego piłkarza. Asamoah i tak ciągle w przychodni siedzi więc te 3 banki dla niego jak znalazł.

Lambert

Lambert 5 września 2020 | 12:06   

Skończyło się zdrowie chłopu

inter00

inter00 5 września 2020 | 13:30   

Wybadać sytuacje, jeżeli będzie chciał obniżyć wymagania to zaoferować go paru klubom. Jeżeli nie to rozwiązać kontrakt najlepiej za porozumieniem stron.

superofca

superofca 5 września 2020 | 21:35   

Początek miał naprawdę fajny i wydawało się, że na te 2-3 lata mamy spokój z lewą stroną ale teraz to już wieczny rekonwalescent.

Darkos

Darkos 6 września 2020 | 12:30   

Jak wszedł do klubu to grał nieźle. A potem to już nawet nie trenował. Ciekawe czy da radę stanąć na nogi jeszcze. Lepsza opcji niż Biraghi czy inne średniaki


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich