Inter przegrał derby Mediolanu

17 października 2020 | 17:11 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje4 min. czytania

W sobotni wieczór oglądaliśmy derby Mediolanu. Spotkanie bardzo dobrze rozpoczął Milan, który za sprawą trafień Zlatana Ibrahimovicia wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Romelu Lukaku jeszcze w pierwszej połowie skutecznie odpowiedział na te bramki, ale mimo kolejnych szans, Inter nie zdołał wyrównać wyniku.

PRZEBIEG MECZU:

1' Fantastyczna akcja Hakimiego, który próbował zdobyć bramkę lecz bezskutecznie.
4' Lukaku sfaulował Hernandeza.
8' Rzut rożny dla Milanu. Nerazzurri skutecznie zagrali w obronie.
9' Faul D'Ambrosio, po rzucie wolnym przy piłce był zawsze groźny Ibrahimović, ale tym razem defensywa ekipy Antonio Conte poradziła sobie z napastnikiem.
11' Kolarov sfaulował w polu karnym Ibrahimovicia - rzut karny!
13' GOL! Handanović obronił strzał Ibrahimovicia, ale Szwed wykorzystał dobitkę.
16' GOL! Druga bramka Ibrahimovicia, tym razem po dośrodkowaniu Leao.
21' Rzut wolny dla Interu, Kolarov dośrodkował do D'Ambrosio, lecz Włoch nie opanował piłki.
24' Kolejny rzut rożny dla Milanu. Nerazzurri wybili piłkę na aut.
29' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wyprowadzenie Kolarova, Perisić celnie podał do Lukaku, który fantastycznie wykończył to celnym strzałem!
30' Faul Vidala, kolejny rzut wolny dla Milanu. Calhanoglu trafił w Hakimiego, po czym oglądaliśmy rzut rożny.
32' Ależ piękna akcja! Brozović do Hakimiego, który dośrodkował do Lautaro. Argentyńczyk był bliski zdobycia bramki.
32' Lukaku wyłożył piłkę Barelli. Włoch strzelił prosto w bramkarza.
34' Strzał Lukaku, ale obok bramki. Po tej akcji napastnik motywował zespół do jeszcze lepszej gry.
36' Niebezpieczna kontra Rossonerich, lecz nie została wykorzystana.
37' Sprint Lukaku przez pół boiska. Zatrzymał go jednak Hernandez.
40' Kessie sfaulował Vidala.
42' Calabria sfaulowany przez Barellę. Pomocnik Interu nabawił się przy tym starciu lekkiego urazu.
46' Żółta kartka dla Kessie za faul na Barelli.
47' Lukaku był bliski zdobycia bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

47' Martinez z dystansu, lecz nad bramką rywali.
48' Dobre wyjście Hakimiego, który następnie źle dograł do napastników Interu.
51' Rzut wolny dla ekipy Conte. Brozović kiepsko wykonał dośrodkowanie. Piłkę przejęli zawodnicy Milanu.
55' Lukaku do Martineza. Lautaro obił obrońców Rossonerich.
56' Strzał Leao z dystansu, ale obok bramki.
59' Hakimi dośrodkował do Lautaro, lecz Argentyńczyk nie doskoczył do niej.
60' Fenomenalne podanie Vidala do Hakimiego, który uderzał głową, ale połka minęła tylko słupek.
60' Żółta kartka dla Ibrahimovicia za faul na De Vriju.
61' Strzał Barelli obronił Kjaer.
62' Zmiany w Milanie - Krunic w miejsce Leao oraz Castillejo za Saelemaekersa.
64' Brozović został ukarany żółtą kartką za faul na Theo.
66' Żółta kartka dla Piolego.
67' Eriksen wszedł w miejsce Brozovicia.
69' Indywidualna akcja Lukaku. Belg nie zdołał jednak oddać dobrego strzału.
69' Sędzia ukarał Vidala żółtą kartką.
72' Perisić dośrodkował do Martineza. Argentyńczyk nie oddał celnego strzału.
72' Niebezpieczna akcja Krunicia, który finalnie nie trafił w bramkę Handanovicia.
73' Eriksen do Lukaku, którego powstrzymywał Donnaruma. Sędzia podyktował karny, ale okazało się, że Belg był na spalonym.
76' Faul Barelli na Ibrahimoviciu.
80' Rzut wolny dla Milanu. Pewna interwencja Handanovicia.
83' Żółta kartka dla Hakimiego.
84' Zmiana w Interze - Sanchez za Vidala.
84' Antonio Conte został ukarany żółtą kartką.
85' Świetna akcja Inter - najpierw Lautaro przebił się przez rywali, później Barella, który finalnie źle dograł do Lukaku i piłkę przejął Donnaruma.
87' Kessie zszedł z boiska, w jego miejsce Tonali.
89' Ibrahimović strzelał z dystansu nad bramką Interu.
93' Martinez do Lukaku, ale Belg nie trafił dobrze w piłkę.
96' Lukaku piętką próbował przechytrzyć Donnarumę, ale piłka trafiła prosto w bramkarza Milanu. To była ostatnia akcja meczu. Nerazzurri po czterech latach przegrali bitwę o Mediolan.

Inter - Milan 1:2
13' Ibrahimović
16' Ibrahimović
29' Lukaku

Inter (3-4-1-2): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 6 de Vrij, 11 Kolarov; 2 Hakimi, 77 Brozovic, 22 Vidal, 14 Perisic; 23 Barella; 9 Lukaku, 10 Lautaro.
Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 35 Stankovic, 7 Sanchez, 13 Ranocchia, 24 Eriksen, 36 Darmian, 42 Moretti, 46 Vezzoni, 47 Squizzato, 49 Satriano, 99 Pinamonti.
Trener: Antonio Conte.

Milan (4-2-3-1): 99 G. Donnarumma; 2 Calabria, 24 Kjaer, 13 Romagnoli, 19 Hernandez; 4 Bennacer, 79 Kessie; 56 Saelemaekers, 10 Calhanoglu, 17 Leao; 11 Ibrahimovic.
Ławka rezerwowych: 1 Tatarusanu, 90 A. Donnarumma, 5 Dalot, 7 Castillejo, 8 Tonali, 14 Conti, 15 Hauge, 20 Kalulu, 21 Brahim Diaz, 27 Maldini, 29 Colombo, 33 Krunic.

17 października 2020 | 17:14

Stankovic wrócił z emerytury, żeby wejść w drugiej połowie i zasadzić bramę, najs

17 października 2020 | 17:17

Perisic nas pogrąży, nie mogę na niego patrzyć :(

cichy32

cichy32

17 października 2020 | 17:24

3-0 musi być tylko jeszcze nie wiadomo dla kogo %)

biegaj141

biegaj141

17 października 2020 | 17:33

Ławka na tyle absencji i tak wygląda całkiem. W każdej formacji jest wartościowy zmiennik

17 października 2020 | 17:37

W obronę będą wchodzili jak w masło

17 października 2020 | 17:49

Nikoś na ŚPO ostatnio zagrał niemrawo

Huragan1410

Huragan1410

Dziwne ze super Tonali na rezerwie na taki mecz...
A miał być przecież już drugim Pirlo według kilku naszych tu komentujących którzy płakali ze bierzemy Vidalów zamiast Sandro.

17 października 2020 | 17:58

Tak, poza tym Tonali przeciętne oceny łapie co mecz

Marek Sudoł

Marek Sudoł

17 października 2020 | 18:20

Brawo Kolarov i Perisic, a najgorzej, ze nie ma kto ich zmienić ;)

Dante71

Dante71

17 października 2020 | 18:22

Dlaczego gra ktoś taki jak Kolarov?! Ten facet nie potrafi grać w piłkę!!!
Conte OUT!!!

Marek Sudoł

Marek Sudoł

17 października 2020 | 18:26

Ale z tym „Conte out” to przestańcie trollować ;) Kim miał niby zagrać?

17 października 2020 | 18:54

Mało tu się udzielam ale dziś muszę...w pomocy chyba tylko Barella gra,nie dziwie sie juz czemu Conte stawia na Galiardiniego bo to co "grają" Brozo i Vidal do komedia.

17 października 2020 | 18:56

@Macik89 - co do Brozo to się zgodzę, ale Vidal?? Chilijczyk walczy o każdą piłkę, jego bym się nie czepiał.

D10S

D10S

17 października 2020 | 19:00

Obrona - dramat. Kolarov już nie ogarnia, D'Ambrosio też jakby mniej pewny. Coraz bardziej powątpiewam w grę trójką w obronie.

Macik89

Macik89

17 października 2020 | 19:02

Maestro84 zobaczymy jak 2 połowa.Foraz International jedziemy z nimi!

Sebastian Miakinik

17 października 2020 | 19:36

Siwi nie powinni już grać w piłkę

Inteeerrrooo1984

17 października 2020 | 19:58

Bravo Conte tyle w temacie beton taktyczny i tyle trzymanie kolarova na boisku to samobojstwo

17 października 2020 | 19:59

Rozmontowales nasza obrone w 2 miesiace a jeszcze zjeb chcial skriniara sprzedac

17 października 2020 | 20:00

Drugi raz gramy kiepską drugą połowę - mimo że pierwsza przegrana to ogólnie gra była pozytywna a były błędy indywidualne
Ale druga połowa słaba jak w meczu z Lazio
Prezentujemy formę jak przed lockdownem tylko jedna dobra połowa i to mnie martwi fhuj

17 października 2020 | 20:05

Ja pretensji do piłkarzy czy trenera nie mam przegrali przez tego wirusa i przez sędziego. Najgorsze że przez ten mecz milan uwierzy w siebie i może być czarnym koniem rozgrywek

17 października 2020 | 20:12

Mimo że sędzia totalnie wypaczył wynik i nie mogliśmy przeprowadzić lepszych zmian to i tak uważam, że w drugiej połowie trzeba było iść za ciosem, pokazać jaja i wygrać... Milan nic nie grał, Kolorav dał im obie bramki, masakra :( Aż się odechciewa wszystkiego

gigi

gigi

17 października 2020 | 20:13

Braaaaaaaaaaaak słów. Gra tego zespołu to dramat.

D10S

D10S

Nie widzę nic innego poza walką o top 4 z taką grą w obronie i filozofią trenera. Będziemy golić słabsze ekipy, będziemy punktować ale niczego ekstra się nie spodziewam.

17 października 2020 | 20:15

Wszyscy cisną Kolarova i ok ale dlaczego nikt nie mówi o D'Ambrosio ktory zagrał równie katastrofalny mecz

Oraxor

Oraxor

17 października 2020 | 20:25

Ale fajnie, że mamy najdroższego trenera który jest takim betonem. Daje grać Perisiciowi cały mecz mimo, że ten przegrywa każdy pojedynek i spowalnia każda akcję. Może pan tupecik sprzeda jeszcze Barelle,Skriniara czy Lautaro bo przecież można jeszcze kupić jakiegoś wiem czy 30 latka. Nie dość, że przegraliśmy derby to jeszcze dla mnie w żadnym momencie tego meczu ani każdego innego w tym sezonie nawet grając z Benevento nie czułem że kontrolujemy mecz

Huragan1410

Huragan1410

17 października 2020 | 20:31

Wnioski moje...Conte bardzo krzywdzi Kolarova każąc mu grać na środku obrony, to jest wahadłowy!!!! Perisić - jak go na początku broniłem tak teraz może sie już pakować. Nie ma w ogóle błysku, nie robi różnicy, mam wrażenie ze gra za kare. Lautaro- najgorszy mecz odkąd pamiętam. Kompletne zero dziś. Jedyni którzy walczyli i starali sie coś tam zrobić to Romelu i Vidal. Wlasnie Vidal - moim zdaniem najlepszy dziś u nas. Podanie z 1 polowy gdzie Hakimi powinien na ślepo główką trafić do bramki prawdziwy majstersztyk. Brozović-........po prostu jebany paszoł won. Karykatura piłkarza. Eriksen po wejściu na boisko kompromitacja. Co go pokazywali realizatorzy to człapał. On nie biegał tylko człapał. O walecznosci czy agresji nawet nie mowie bo u niego tego nie ma. Śmiem twierdzić ze to koniec kariery Eriksena. Hakimi może jakiś mały plusik bo się starał ale Leao momentami mu odjeżdzał jak juniorowi. Dużo do poprawy w defensywie ma.ten małolat. Conte - późne zmiany, zdecydowanie za późno wszedł Sanchez. Szkoda że uparcie trzyma sie swojej jednej taktyki bo widać jak na dłoni że my nie możemy tak grać. Dlaczego nie gramy 4-3-3 ja się pytam gdzie z przodu prócz LuLa gra albo Perisić uwolniony od defensywy, który widać że męczy się grą gdzie ma skupiać się w większości na obronie albo Alexis. Conte Perisicia i Kolarova autentycznie niszczy każąc im w wieku 30 kilku lat uczyć się nowej pozycji. Starych drzew sie nie przesadza. Owszem mecz zawsze można przegrać. Ale nie kur*a w takim stylu. I nie tłumaczy nas covid brak kibiców czy cokolwiek innego. Przegraliśmy przez kurczowe trzymanie się stylu taktycznego który blokuje swobodę i pokazanie umiejętności wielu graczy.

17 października 2020 | 20:33

Kolega naszego trenera Kolarov chyba ustawił nam ten mecz...

17 października 2020 | 20:37

Nie ma co dramatyzować. Ogólnie gra była dobra w naszym wykonaniu i tak jak już ktoś wspomniał przegraliśmy po błędach indywidualnych. Także spokojnie, to nie była Genoa czy Spezia. W takim przypadku też bym się dołączył do krytyki, a tymczasem wierzę, że dobrze wystartujemy w LM z Gladbach.

17 października 2020 | 20:38

Wincyj Kolarovów czy innych Perisiciów zamiast realnych wzmocnień, jeszcze wincyj

krim55

krim55

Miałem już jechać po trenerze za brak zmian ale sprawdziłem ławkę na ten mecz to na prawdę cienko to wyglądało. Myślę że my juz najgorsze mamy za sobą a na pewno przy obecnej sytuacji wszystkie ekipy będą borykać się z absencja mi z powodu covid

Larry

Larry

17 października 2020 | 20:55

@maestro84
Nie no, Ty oglądałeś ten mecz? Jak powszechnie wiadomo, ja po każdym nie-wygranym meczu nie wieszam psów na każdym piłkarzu i nie zwalniam trenera, jak połowa użytkowników tutaj. I teraz też nie zamierzam. Ale to, co dzisiaj graliśmy, to był dramat... Milan bardzo niewiele dzisiaj pokazał i gdybyśmy zagrali na swoim normalnym poziomie, to byśmy ich pocisnęli kilkoma bramkami. Dość powiedzieć, że mimo tak słabej gry i tak byliśmy bardzo, bardzo blisko co najmniej remisu - zmarnowana setka Hakimiego, setka Lukaku, absurdalna decyzja o cofnięciu karnego i pech przy piętce Lukaku w ostatniej sekundzie. Mam nadzieję, że był to tylko wypadek przy pracy, a nie zapowiedź jakichś poważniejszych problemów i początku końca Conte w Interze...

17 października 2020 | 21:00

Larry przeceniasz nas, tak samo jak przeceniasz myśl trenerską konte

hawk247

hawk247

17 października 2020 | 21:09

Nie było źle, jakby Hakimi strzelił tę główkę a parę innych akcji by powychodziło (jak powinno) to byśmy na luziku wygrali. W drugiej połowie wszyscy zmęczeni, Alexis powinien wejść wcześniej a nie w 82' minucie. Ogólnie gdyby Kolarov się nie zbłaźnił na początku to wynik mógł być zupełnie inny.

cichy32

cichy32

17 października 2020 | 21:13

No i stało się szkoda Gorina i szkoda że Skriniara nie sprzedali jak można pozbywac się najlepszej obrony we Włoszech to tylko w Mediolanie

cichy32

cichy32

17 października 2020 | 21:14

A Lukaku brak słów

17 października 2020 | 21:17

Błędy personalne, Perisic nie zagrał jeszcze jednego dobrego spotkania. Przegrywa pojedynki, spowalnia akcje, traci piłki. Ale i tak gra cały czas. Kolarov z kolei nigdy nie będzie środkowym, niech sobie Conte to wbije do łba.

17 października 2020 | 21:26

Wychodzi, że Perisic ma papiery na każdego trenera. Chyba zatrudnił Jessicę Jones do robienia zdjęć.

Huragan1410

Huragan1410

17 października 2020 | 21:31

Zgadzam sie z Larrym i tak jak cenie Cię maestro za Twoje komentarze bo fajne masz opinie tak dzisiaj rzeczywiście chyba oglądałeś inny mecz ;) Co do Kolarova to szkoda mi go bo początek meczu miał fatalny ale ja nie mam do niego pretensji. Pretensje mam do trenera ze ustawia go w trójce na środku. Dajmy go na wahadło a będzie to zupełnie inny piłkarz. Mimo tej porażki i tak twierdzę że mamy ogromne szanse na scudetto w tym sezonie.

ArturO888

ArturO888

17 października 2020 | 21:33

Transfer Kolarova z myślą o ustawianiem go w trójce obrońców można określić jedynie mianem sabotażu. Dzisiaj obie bramki stracone jego i z pewnością to nie koniec. Postawa obrony to tragedia. Dobrze że nie udało się im sprzedać Skriniara, bo sezon z pewnością byłby skazany na straty. Gra Brozovica w tym sezonie to tragedia, chyba nie bez powodu sam nalegał na transfer, wygląda na to że w Interze jest już wypalony. Perisic, wiadomo - dno, pomimo tej asysty. Generalnie cała pomoc bardzo słaba. Jedyni dzisiaj którzy zasługują na pochwalę to Lukaku i Hakimi. Ten sezon będzie dziwny, to było wiadome, ale to co działo się w oknie transferowym i początek sezonu nie zwiastują niczego dobrego.

17 października 2020 | 21:56

Powiem tak wasz Generał Conte wyjdzie na konferencję i powie tak gratuluję chłopaka za walkę.Derby żądzą się swoimi prawami mogliśmy przy odrobinie szczęścia wygrać lub zremisować ten mecz .Nie mieliśmy czasu na przygotowanie się do tego spotkania i jeszcze na dodatek COVID19 nas wytrzewil.Dziekuje za walkę i w następnych meczach musimy dać z siebie jeszcze więcej Ha Ha Ha Ha A ja wam powiem tak nawet dobrze że przegraliśmy te Derby i liczę na porażkę z B.M.w LM to może wreszcie obudzą się w zarządzie zwielkiego snu i podziękują temu pseldo trenerowi puki nie będzie za późno.I przyjdzie trener z wizją a nie z klapkami na oczach

MAV

MAV

17 października 2020 | 22:00

No i jak pisałem po co nam Kolarov, kolejny mecz w du..ie. Jak mamy tak grać to emerytów nie potrzebujemy zakładam że nasi mlodzi nie zagraliby gorzej. Najwyższa pora żeby nasz trenejro uzmysłowił sobie ze nie mamy ludzi na 3 w obronie. Hakimi jeszcze wiele musi się uczyć. Czy ktoś wie Ilona piłkarzami mieliśmy dziś bronić? Bo ja szczerze mówiąc nie ogarniam. Vidal ma być defensywny Brozo też, Barella też Hakimi też ma bronić Perisic to nie wiem bo nie ma go ani w ofensywie ani w defensywie. Czyli zero rozgrywajacego. I teraz wychodzi podejście trenera do zawodników. Eriksen wpuszczany jak trzeba ratować wynik żeby pokazać że się nie nadaje i że trener ma rację. Wieszanie psy na Eriksenie tylko się zastanówcie z kim miał grać i gdzie. Widzieliście jak wchodził pokazywał że ma grać wyżej a się okazywało że nikt mu nie chce podać, tylko z musu. Co miała dac zmiana Vidala na Sancheza, skoro został Perisic a on nie ogarniam w obronie. Najpierw bronimy praktycznie 9 piłkarzami A później walimy taktyke i atakujemy wszystkim co mamy, no to jak ci piłkarze mają cokolwiek kumac jak co chwilę zmiana koncepcji. Jeżeli zdobędziemy w tym sezonie scudetto z Conte na ławce to będzie cud.

17 października 2020 | 22:23

Haha haha wiedziałem że tak będzie jak uda się być w 4 na koniec sezonu to sukces

Interista1987

17 października 2020 | 23:23

Kurwa kurwa kurwa mac
Zalosne
Dac sie ograc milanowi , wiecej placmy trenerowi wiecej na transfery wydajmy
I wiecej starych dziadow do skladu kupmy
Ja nie widze nas w walce o scudetto , milan co kupil haugow salemakersow i chuj wie kogo jeszcze nas pyka po bramkach 40 latka szkoda ze maldini z bobanem nie wyszli bo by nam zaladowali rowniez

Interista07

Interista07

17 października 2020 | 23:31

Szkoda tej wtopy.

18 października 2020 | 00:03

Panowie @Larry i @Huragan1410 - dzięki, jednak będe bronił swojej opinii. To nie był Milan, który nas stłamsił. Długimi fragmentami prowadziliśmy grę i co ważne stworzyliśmy wiele sytuacji. Błędy w obronie i nieskuteczność/pech w ataku zdecydowały o porażce, ale wg mnie mimo wszystko dziś Lautaro i Lukaku zagrali bardzo dobrze, podobnie jak Vidal, Hakimi. Barella bdb z plusem.

Larry

Larry

18 października 2020 | 00:13

Milan nas nie stłamsił, bo też zagrał słabo, a nie dlatego, że ich rozpracowaliśmy. Strzelili dwa gole po naszych karygodnych błędach, a poza tym nie pokazali niemal nic - parę akcji po innych naszych błędach, szczęśliwie nie tak opłakanych w skutkach. Mieliśmy swoje sytuacje, ale też nie po jakichś koronkowych, szybkich, przemyślanych akcjach (poza bramkową), tylko po przebłyskach poszczególnych zawodników. W wielu akcjach brakowało dokładności w ostatnim podaniu albo już strzale - ale to właśnie świadczy o tym, że gra nam się nie kleiła. Najbardziej szkoda tego, że Milan poprzeczkę zawiesił bardzo nisko, a my się do tego dostosowaliśmy, zamiast ich rozszarpać na strzępy...

18 października 2020 | 00:48

FLOP meczu Kolarov, szukałem pozytywów tego transferu, ale boisko weryfikuje go okrutnie i to on dzisiaj zawalił nam ten mecz. Choć może jednak nie tylko on. Jedyni piłkarze, którzy zasłużyli na pochwałę to Vidal, Barella i Lukaku, duże zaangażowanie z ich strony i widać było, że zależało im najbardziej.
Kolejny powód dzisiejszej porażki? Skuteczność... setka Hakimiego (co on zrobił :O), setka Lukaku plus 2 świetne okazje. Milan był na wyciągnięcie ręki, wystarczyło być cynicznym, czego nam w tym sezonie jak na razie brakuje.
I ostatni powód, sędzia. Nie lubię zrzucać winy na sędziego po porażkach, no ale to jest kolejny mecz gdy gość gwiżdżę pod rywala. Jakim cudem Kessie dograł ten mecz do końca to ja nie mam pojęcia do tej pory.

edit: No i zapomniałem pochwalić Hande, dużo się nie napracował, ale karnego obronił, szkoda tej dobitki. (edycja 2020.10.18 00:52 / darren)

SINDBADSZYDERCA

18 października 2020 | 07:31

Jeśli ktoś narzeka na Eriksena to jest debilem-idiotą.

MAV

MAV

18 października 2020 | 08:28

Z tym trenerem i betonowym ustawieniem to właśnie tak będzie się kończyło. Z zespołami z dolnej połówki tabeli to wystarcza ale jak przychodzi do czołówki to gramy jakbyśmy mieli rozwolnienie. Byłem przeciwnikiem Koralova i niestety w każdym meczu się to potwierdza że emeryt nie daje rady nie w 3 w obronie gdzie trzeba bronić na znacznie większym polu jak w obronie z 4, po prostu nie nadąża. Przez logike w tym wypadku trzeba grać 4 obrońców. Vidal został zmieniony ale bardziej w tamtej chwili powinien zejść Perisic, ewentualnie Barella. A my wpuszczany Sancheza i Eriksena i składamy modły żeby mecz uratowali w kilka minut. Jak mówię jeżeli z Conte będziemy mistrzami to trzeba dac na mszę i uznać to za cud

Hagaen

Hagaen

18 października 2020 | 14:43

Panie i Panowie, witam po długiej nieobecności. Nie pisałem, ale was często czytałem (komentarze ;P) Generalnie ciekawe są niektóre przemyślenia...

Mecz zawalił Kolarov i był brak asekuracji i szybkości D'Ambrosio. Perisić był mało, żeby nie powiedzieć, że w ogóle nie efektywny. Vidal niby pracował, ale zapowietrzony potwornie. Barella mi się bardzo podobał, na prawdę ogarnia granie w destrukcji przy okazji wprowadzając dynamikę przy rozgrywaniu w środku pola. Brozović to sam siebie sabotuje, himeryczny i bardzo nierówny piłkarz. Bardzo mnie dziwiło, że w zeszłym sezonie tak się w nim niektórzy "kochali" każdorazowo po dobrym meczu. Niestety, potem miał 3 kiepskie i, nikomu to nie przeszkadzało...

NATOMIAST od Eriksena, którego sytuacja jest godna pożałowania w przeciwieństwie do takiego Brozo - prawie każdy (no i to jest dowód mordeczki, że mało z Was się zna na piłce, serio) oczekuje bycia Man Of The Mach, wypływania na losy spotkań, świetnej dyspozycji i dobrych występów. SERIO!? Kurwa, seriO!? Grając po 20-25 minut w co którymś meczu - albo jak już dostanie cały to jego kumple do okoła nic nie ogarniają? I potem słyszę te bzdury, że ERIKSEN SIĘ NIE SPRAWDZIŁ, ZAWIÓDŁ. Ja pierdzielę takich znawców. Nie wiem, jak Wy rozumiecie i oglądacie piłkę. Ktoś napisał, że Duńczyk zagrał źle, ale prawda jest taka, że w drugiej połowie nie widziałem obok Barelli nikogo, kto by dał tyle co Christian po wejściu. Obserwowaliście, że cofał się do drugiej linii i grał na libero w pewnych momentach? Musiał to robić, bo zespół nie ogarniał defensywy. Czyścił, w pomocy wyżej też się regularnie pojawiał. On zagrał właśnie zajebiście. Już dawno u nas udowodnił swoją wartość, udowodnił ją w poprzednich klubach, a nasz Betonte nie potrafi tego dostrzec, forsując coś, co się już dawno wypaliło. Brawo dla Handy za obronę karnego, szkoda tej dobitki.

Kolarov to już któryś mecz zawinia przy stracie bramki, boisko go bezlitośnie zweryfikowało. Perisić pokazuje, że u nas faktycznie mu się nie chce, nie widzę po nim zaangażowania. Szkoda, że nie zeszli do €10mln Bayernowi, bo na prawdę więcej za niego prawdopodobnie nigdy nie dostaniemy, to był najlepszy moment, żeby zarobić coś na nim. Vidal - zapamiętajcie moje słowa - oprócz walczenia i robienia zadymy w środku pola niedługo nie będzie pokazywał nic. Jego forma zacznie zjeżdżać strasznie w dół. Nie wytrzyma grania w takiej instensywności, młodszy nie będzie. Ale tak - sprowadzajmy więcej dziadków po 30, MISTRZÓW "GOTOWYCH DO GRY NA JUŻ I TERAZ". Co za bzdury.

Lukaku nieźle - brameczka fajnia wpadła, szkoda tylko, że to co potem robił nie wpadło. Hakimi w miarę poprawnie... no cóż. Lautaro bardzo niewidoczny, przez co zasłużył na flopa.

TOP: Lukaku, Eriksen, Barella, Vidal, Handa
FLOP: Lautaro, Perisić, Kolarov, D'Ambrosio, Brozović.