Inter przegrał z Realem

3 listopada 2020 | 20:03 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje4 min. czytania

Inter zagrał wyjazdowy mecz z Realem. Podopieczni Antonio Conte stracili aż trzy bramki. Nerazzurri nie mieli argumentów w starciu z Królewskimi.

PRZEBIEG SPOTKANIA:

1' Początek spotkania.
4' Strzał Asensio i skuteczna obrona Handanovicia. Rzut rożny dla Realu, ale gospodarze go nie wykorzystali.
7' Groźny strzał Valverde, lecz ponad bramką.
10' Akcja ofensywna Interu. Hakimi ruszył prawą stroną, podał do Perisicia, który dośrodkował do Barelli. Włoch pocelował głową, ale Courtois obronił ten strzał.
13' Kross próbował zdobyć bramkę strzałem sprzed pola karnego. Słoweniec złapał piłkę.
14' Świetna okazja dla Interu. Martinez wyłożył piłkę Vidalowi, który posłał ją w boczną siatkę bramki Realu.
22' Strzał na bramkę Handanovicia. Kapitan Nerazzurrich miał problem z opanowaniem piłki.
22' Hakimi w akcji ofensywnej. Obrońcy Realu powstrzymali Marokańczyka.
23' Benzema do Valverde, ale piłkarz źle kopnął piłkę w kierunku bramki.
25' GOL!!! Real wyszedł na prowadzenie. Hakimi fatalnie podał do Handanovicia, który nie zdążył do niej dobiec. Benzema zdołał przejąć piłkę i oddał strzał na pustą bramkę.
30' Vazquez sfaulował Younga.
33' GOL! Hazard zablokowany przez Handanovicia. Rzut rożny dla gospodarzy. Kroos dośrodkował w pole karne. Piłkę wykorzystał Sergio Ramos.
35' GOOOOOOOOOL!!! Świetna akcja Nerrazzurrich. Brozović podał do Barelli, który fantastycznie piętą dograł do Martineza. Argentyńczyk bezbłędnie trafił do bramki rywali.
40' Vidal sfaulował Casemiro. Rzut wolny dla Realu. Kroos w pole karne, lecz grę wznowili Interiści.
44' Faul Vidala na Vazquezie. Chilijczyk został ukarany żółtą kartką.
45' Koniec pierwszej połowy.

46' Young ruszył lewą stroną, ale został zablokowany przez Ramosa.
48' Mendy sfaulował Hakimiego za co obejrzał żółty kartonik. Rzut wolny dla Interu. Brozović w pole karne, zamieszanie, ale Inter nie wykorzystał stałego fragmentu gry.
51' Brozović otrzymał żółtą kartkę za faul na Hazardzie.
52' Dośrodkowanie Kroosa, ale czujnie zachowali się piłkarze Interu.
53' Ręka Casemiro. Rzut wolny dla Nerazzurrich zakończony skuteczną obroną Courtois.
57' Sergio Ramos niefortunnie sfaulował Barellę. Kapitan Realu nadepnął na rękę Włocha. Inter nie wykorzystał rzutu wolnego.
60' Świetne podanie Barelli do Hakimiego, ale piłkę złapał Courtois.
62' Valverde sfaulował Barellę, za co zobaczył żółtą kartkę.
64' Zmiany w Realu: Vinicius Junior zmienił Hazarda, a Rodrygo - Marco Asensio.
66' Vazquez z dystansu, ale obok bramki.
68' GOOOOOOL!!! Vidal do Martineza, ten główką podał Perisiciowi, a Chorwat umieścił piłkę w bramce Realu.
70' Handanović obronił łatwy strzał Kroosa.
71' Mendy wybił piłkę za końcową linię boiska. Rzut rożny dla Interu. Piłkę złapał jednak bramkarz gospodarzy.
72' Żółta kartka dla Barelli za dyskusje z sędzią.
75' Martinez z dystansu, lecz piłka minęła słupek.
76' Kolejny strzał, tym razem Perisicia i ponownie niecelnie.
77' Vinicius zablokowany przez Hakimiego. Rzut rożny dla Realu. Kroos dośrodkował, a Perisić wybił piłkę z pola karnego.
78' Zmiany - Gagliardini wszedł za Barellę, a Sanchez za Perisicia, natomiast w zespole gospodarzy Modrić zmienił Kroosa.
80' GOL! Fantastyczna akcja Realu. Spóźniony D'Ambrosio nie przypilnował Viniciusa, który ruszył lewą stroną i dośrodkował do Rodrygo, który z impetem trafił do bramki Handanovicia.
83' Zamieszanie w polu karny Interu. Benzema dotknął piłkę ręką i akcja została przerwana.
85' Casemiro sfaulował Martineza i otrzymał żółtą kartkę. Rzut wolny dla ekipy Antonio Conte. Sanchez trafił w mur.
87' Nainggolan zastąpił Vidala.
92' Dośrodkowanie Younga, ale Hakimi nie opanował tej piłki.
92' Żółta kartka dla bramkarza Realu za opóźnienie gry.
93' Modrić podał do Benzemy, ten oddał strzał, Handanović zdołał go obronić. Rzut rożny dla Realu, obrońcy Interu wybili piłkę, a sędzia zakończył spotkanie.

Real Madryt - Inter Mediolan 3:2
25' Benzema
33' Sergio Ramos
35' Martinez
68' Perisić
80' Rodrygo

Real Madryt (4-3-3): 1 Courtois; 17 Vazquez, 5 Varane, 4 Sergio Ramos, 23 Mendy; 15 Valverde, 14 Casemiro, 8 Kroos (10 Modric 78'); 11 Asensio (25 Rodrygo 64'), 9 Benzema, 7 Hazard (20 Vinicius 64').
Ławka rezerwowych: 13 Lunin, 26 Altube, 12 Marcelo, 18 Jovic, 22 Isco, 24 Mariano Diaz, 40 Santos.
Trener: Zinedine Zidane.

Inter Mediolan (3-4-1-2): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 6 de Vrij, 95 Bastoni; 2 Hakimi, 77 Brozovic, 22 Vidal (44 Nainggolan 87'), 15 Young; 23 Barella (5 Gagliardini 78'); 10 Lautaro, 14 Perisic (7 Sanchez 78').
Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 35 Stankovic, 11 Kolarov, 13 Ranocchia, 24 Eriksen, 36 Darmian, 37 Skriniar, 99 Pinamonti.
Trener: Antonio Conte.

Obsada sędziowska:
Sędzia główny: Clément TURPIN (Francja)
Sędziowie liniowi: Nicolas DANOS (Francja), Cyril GRINGORE (Francja)
Czwarty sędzia: Frank SCHNEIDER (Francja)
Sędziowie VAR: François LETEXIER (Francja), Jérôme BRISARD (Francja)

3 listopada 2020 | 21:27

Bravo Conte. Mam nadzieję że jutro będzie post że to coś nie jest już naszym trenerem....

MAV

MAV

3 listopada 2020 | 21:36

Pięknie się chłopaki z Borussi zabawili z Szachtarem, a z nami pięknie się bawi Real.

Wisnia_pl

Wisnia_pl

3 listopada 2020 | 21:37

Conte pokazuje niestety jakim jest betonem.

Marek Sudoł

Marek Sudoł

3 listopada 2020 | 21:48

A co może Conte, że Lautaro wszystkie piłki gubi, Hakimi asystuje Benzemie albo Vidal nagle gra, jakby mózgu nie miał? Jeszcze ta atmosfera meczu, jak na sparingu jakimś...

Nie ma tragedii. Za to jest dużo niedokładności, Vidal tragedia, Barella, Young też masa strat, Hakimiemu odcięło prąd na chwile i strata. Na całe szczęście Lautaro wpakował, oby to było przełamanie dla Niego. Pierwszy do zmiany jest Vidal za Ninje/Eriksena, następnie Young jeżeli się nie poprawi

krychu339

krychu339

3 listopada 2020 | 21:51

Conte beton straszny, żadnej modyfikacji taktyki, żadnego zaskoczenia przeciwnika.

Ippon

Ippon

3 listopada 2020 | 21:52

Nie oglądałem 15 minut ale dla mnie young dobrze zagrał. Vidal do zmiany w 60_65. Hakimi strasznie stremowany.

m.lewy90@gmail.com

3 listopada 2020 | 21:53

nie rozumiem po co jest ten VAR. przy pierwszej bramce dla srealu jest ewidentny faul na hakimim. gosciu go pcha co mialo wplyw na jego podanie. masakra. ogolnie fajne utrzymanie przy pilce. szkoda ze duzo nie dokladnosci od hakimiego bo mial 2 razy pile do wylozenia dla napastnikow. stawiam 2-3 dla NAS :)

Huragan1410

Huragan1410

3 listopada 2020 | 22:01

Gdyby Ivan badz Gaga tak podał do Handy to byście tu go zrównali z ziemią. Hakimiemu rozumiem wolno? Zdarzyć się może? Ale to nie jego wina. To Ivan zawinił albo Conte. 1:0 dla Realu mecz się ledwo zaczął już jazda po Conte. Żal mi Was. Pozdro Surek, widzę że we dwóch tu tylko walczymy o normalność.

Jakbyśmy tak grali z Borussią i Shaktarem mielibyśmy 6 punktów na koncie.
Dziś Lautaro gra dobrze, ale ta asysta Barelli.... kurka jednak potrafimy

3 listopada 2020 | 22:14

Skończyły się czasy wchodzenia Eriksena, Gaglia się rozgrzewa :)

LordGuziec

LordGuziec

3 listopada 2020 | 22:17

Real grając na pół gwizdka z ami wygrywa witaj ligi Europy może jsk będziemy mieli dużo szczęścia płaćmy dalej 12 mln typowi żeby grać tylko długą piłkę jak w "b" klasie

3 listopada 2020 | 22:25

Perisic nie dość ze dzisiaj solidnie to jeszcze bramka. Pozytywne zaskoczenie po meczu s Geoną, brawo Ivan

Huragan1410

Huragan1410

3 listopada 2020 | 22:27

2:2 IVAN PERISIĆ !!!!!!!

Macie coś do powiedzenia? Oba, castillo, inter00, redaktor Małolepszy, redaktorka Aneta 99% tego forum????? Gdzie jesteście teraz????

3 listopada 2020 | 22:37

Mam nadzieję że to ostatni mecz Conte aż oczy bolą co my gramy po co zwalniać Spaletiego? Przecież gramy to samo z dużo lepszym składem

W fotelu siedzę i zastanawiam się po kij wprowadzony został Gagliardini, zwłaszcza ze powinnismy teraz atakować :)

3 listopada 2020 | 22:40

Piękny jest ten VAR, na chuj on w ogóle jest?!?!

LordGuziec

LordGuziec

3 listopada 2020 | 22:43

Bravo pała do przodu na pewno tak wygramy. 12 mln za wybijanie piłki byle jak porażka a co nie którzy się prują jakby nad trenował jakim pro trener

maciosincho

maciosincho

Jedna rzecz mnie niesamowicie wkurwia radja nainggolan wchodzący z ławki na 22 sekundy w każdym meczu za tego pajaca vidala (dobry piłkarz ale mnie wkurwia sytuacja)
PS to samo z eriksenem i taktyka 3-5-2 Co jest świętością

krychu339

krychu339

3 listopada 2020 | 22:45

Huraganie i co teraz:D? Wyluzuj człowieku.

LordGuziec

LordGuziec

3 listopada 2020 | 22:48

Huragan dostaje 2 e od Conte ma robić dobra prasę. Buaha Conte chyba stracił mózg jak mu włosy przeszczepiali

Zbyniek1986

Zbyniek1986

Czy tylko ja widziałem ze Barella był najlepszy na boisku? A co później?... Vidal i Brozo grają do końca, a Nicolo brak

biegaj141

biegaj141

3 listopada 2020 | 22:49

W obronie jak szwajcarski ser, przede wszystkim brak nam kogoś typu Kante, defensywnego pomocnika gryzącego piach. Lautaro i Ivan dziś na plus i może Barella reszta piach. Rozumiem rotacje ale w obronie co mecz zmiany, musimy to ustabilizować. I coś czuję że po kolejnym meczu w serie A żegnamy pana Conte

LordGuziec

LordGuziec

3 listopada 2020 | 22:50

Bravo Conte za rok też jest LM kupimy nowych leps, ych grajków odpadniemy tak samo CONTE OUT SUNING obudźcie się proszę was!!!!!!

3 listopada 2020 | 22:54

obydwa kluby grały piach, ale mecz fajny, ivanek do topu mimo wszystko.
a conte trzeba pożegnać. shades of mazzarri psia krew (edycja 2020.11.03 22:54 / Lambert)

Spaletti-nowy Mourin

Nie mamy obrony, tu jest problem, sprzedaż godina to..... Jeżeli inter nie wyjdzie z grupy to absolutne minimum to mistrzostwo serie A. Inaczej trzeba pożegnać conte (edycja 2020.11.03 22:55 / Spaletti-nowy Mourin)

Navi10

Navi10

Powiem tak ciężko jest wygrać mecz grając 3 zawodnikami. Barella grający za dwóch i Lautaro to trochę za mało :)

Koninstein

Koninstein

3 listopada 2020 | 22:58

Biała flaga Panowie. Teraz się skupić na Serie A(chociaż gracie jak w serie B), żeby w ogóle puchary były na koniec sezonu :/

manjo

manjo

3 listopada 2020 | 22:59

niby człowiek wiedział, a jednak się łudził...

Mentalność zwycięscy wygrało z mentalnością przegrywów

3 listopada 2020 | 23:01

Najlepszy nasz mecz w LM w tym sezonie, okazało się że jednak potrafimy grać w piłkę. Na plus dziś zdecydowanie Lautaro, Perisić, Brozo i może Young który w drugiej połowie nie tracił już tak piłek i grał bardzo ładnie. Nie było źle, wystarczyło tylko usprawnić cały mechanizm no ale za trudne to było. Vidal straty, faule i denerwująca gra i zostaje zmieniony dopiero w 86 min. Barelle który miał według mnie jeden z gorszych swoich meczy zmienia Gagliardini i ja się zastanawiam nad celem tej zmiany. Chciał wzmocnić defensywę? Nie jest to pomocnik o walorach defensywnych. Chciał atak wzmocnić? Hahaha z czym do ludzi? Zamiast sensowych zmian które mogły mieć realny wkład w mecz wygrało kolesiostwo. Po tym meczu utrzymuje swoje stanowisko że z Conte niczego nie wygramy.

krim55

krim55

Patrząc na brozo to mam wrażenie jakby dalej w drużynie był VALERo. Nie wiem dlaczego zmiany były dopiero w 74 min mając 5 zmian i stosunkowo silna ławkę. Chociaż tak naprawdę zmian pierwszych nie rozumiem zdjęcie Bareli najlepszego ?

3 listopada 2020 | 23:04

Barella zmęczony, możliwe, że coś nie tak z ramieniem po starciu. Szkoda wyniku, Real średnio zagrał.

A co mają powiedzieć kibice Atalanty... (edycja 2020.11.03 23:06 / Maciej Pawul)

ArturO888

ArturO888

3 listopada 2020 | 23:05

Mecz spokojnie był do wygrania. Przy stanie 2:2 widać było, że wystarczy przycisnąć i obrona Realu sama mogła coś podarować, tak jak przy podaniu do Lautaro. Pewnie każdy inny trener w takim momencie zrobił by zmiany i próbował wygrać mecz, ale nie Conte. On musi czekać na to aż szansa na zabicie meczu przeminie, a wtedy wpuści na boisko Gagliardiniego, który jak wiadomo fajerwerków w ofensywie nie daje i raczej nie zmieni obrazu spotkania. O Eriksenie można już zapomnieć, bo widać że jest ostatni w hierarchii Conte. W każdym meczu topowych zespołów trenerzy mając do dyspozycji aż 5 zmian, przy tak napiętym terminarzu, korzystają z tego. Inter w wykonaniu Conte musi być wyjątkiem. Po co robić zmiany w trakcie meczu jak można co mecz wychodzić innym składem.

Najlepszy na boisku Barella, zdecydowanie. Poza nim pochwały dla Martineza, Perisica mimo wszystko i to chyba wszystko. Reszta słabo, w szczególności Hakimi, Vidal, Brozovica. Zmienników nie ma jak ocenić bo trener nie dał im pograć. Największy minus kolejny mecz dla Conte.

3 listopada 2020 | 23:07

I tak wszyscy w zarządzie będą klepać Conte po plecach i mówić że dobrą drogą idziemy Ha Ha Ha I my kibice nic z tym nie zrobimy.A wielka szkoda

hawk247

hawk247

3 listopada 2020 | 23:08

Geniusz Barelli, i tyle... po zejściu totalna padaka, grali jak zwykle koncertowo bramkarzem w 92 minucie zamiast atakować... Real słabiutki dzisiaj (oprócz rozgrywania w obronie, ale też nie zawsze). Nasze mózgi uznały że lepiej atakować prawą stroną gdzie gra jeden z najlepszych LO Ferland Mendy, zamiast walić śmiało lewą, gdzie gra Vazquez który nawet nie jest obrońcą. Porażka, taka łatwa grupa w tym roku a my nawet z niej nie wyjdziemy. Wstyd i żal patrzeć na naszą grę bez Lukaku który ciągnie ten zespół za uszy.

MAV

MAV

No i gdzie są ci co wyzywali redaktorów? Nic nie mają do powiedzenia? Ślepo wierzcie dalej w Conte. A może tak prześledzcie jak gra nasza obrona. Czy którykolwiek z was wpadł na tak prosty pomysł że jeżeli w obronie gra 3 a nie 4 to mają więcej pola do krycia, jak daleko byli nasi od strzelców i asystentów. Nie potrafimy grać 3 i my się tego nie nauczymy. Popatrzcie jak bramki padały i wtedy biadolcie że Conte jest The best.
Też chce żeby Inter wygrywał ale niestety nasz trener jest ograniczony w swoim rozumowaniu i nic tego nie zmieni. Jeżeli się jaracie strzeleniem 2 bramek Realowi który jest bez jakiegoś błysku i gra na pół gwizdka to fakt niewiele potrzeba wam do szczęścia.

Qwidom

Qwidom

Jak rowny z rownym z realem. I to na wyjezdzie. Ostatnie 15 minut real przycisniety. W porownaniu do tego piachu co ogladalismy kilka sezonow temu teraz przynajmniej gra cieszy. Teraz jedziemy z szachtarem i z borussia i wystatczg nawer remis u siebie z realem i jedziemy dalej. Forza Inter! Zawsze z Tobą!

LordGuziec

LordGuziec

3 listopada 2020 | 23:09

Bo Conte trzeba wyje...ć tak nie może być! 12 mln za to proszę was śmieją się z nas nawet DR Kongo że jesteśmy frajerzy

3 listopada 2020 | 23:11

To żart. Pierwsza bramka podanie do przeciwnika.
Drugą strzela nie pilnowany Ramos.
Trzecia to kolejna z serii piłek na linię pola karnego. Żart po prostu.
Ktoś powinien przekazać trenerowi, że ten sezon jest inny i nie było czasu na sprawdzanie Kolarova na stoperze. To były mecze o punkty. Czyli mityczne skudetto odfajkowane na samym początku.
Nie gramy tourne po Azji tylko w Lidze Mistrzów, to dwa. Czyli został jeszcze Puchar Włoch i można gasić światło.

Maciej Pawul a co mają powiedzieć kibice OM,Olimpiakosu, Salzburga,Szachtara.

3 listopada 2020 | 23:12

Rewanż już 25.11 z Realem, nie ma dużo czasu. Po drodze tylko Atalanta wściekła po wpieprzu od Liverpoolu i Torino.

krychu339

krychu339

Nie graliśmy z jakąś Genoą, żeby liczyć na gole Lukaku

LordGuziec

LordGuziec

3 listopada 2020 | 23:13

Huragan i tak wie swoje juz widzi te puchary mistrz LM puchar a nie sorry oglądał Archiwa z 2010 gdy mieliśmy trenera buahahahah

3 listopada 2020 | 23:18

Znowu robią nadzieję strzelając na 2-2 by później tylko człowieka dobić...
Lautaro kończy mecz z golem i asystą, szkoda, że zmarnował kluczową sytuację w meczu, gdy wyszliśmy trzech na dwóch i koncertowo to zjebał.
FLOP - Hakimi, Vidal
TOP - Perisić, Barella, Bastoni i trochę naciągany Lautaro (edycja 2020.11.03 23:19 / darren)

To już jest koniec nie ma już nic idziemy do domu i żegnamy się z LM w naj gorszy sposób jaki my mogliśmy.A przy tym trenerze to jeszcze trzy kompromitacje porażka z Realem u siebie i baty z BM i remis a nawet bym się skłaniał bardziej przy porażce z Szachtarem u siebie

Ippon

Ippon

3 listopada 2020 | 23:20

Szkoda, że nie zremisowaliśmy bo wtedy wystarczyłoby tylko wygrać z szachtarem i z niemcami by mieć awans.
Co do meczu. Szkoda, że nam się nie fartnęło troszkę bardziej. Liczę na taki mecz w którym stworzymy mniej sytuacji a go wygramy.
Wszyscy zasługują na pochwałe za bieganie.
A za grę: 2plusy dla barelli, 1 plus dla younga,martineza. Martwi przedewszystkim dyspozycja Hakimiego. Liczyłem na więcej z jego strony.

3 listopada 2020 | 23:27

Conte ma zadrę za finał ligi Europy i mierzy w ten puchar a wy się spinacie.
O dziwo pokazali kilka akcji do przodu, ale naprawdę Inter nie jest w formie ktoś za to odpowiada

Huragan1410

Huragan1410

3 listopada 2020 | 23:34

Krychu a co ma być? Doprecyzuj pytanie to odpowiem.
Dziękuje całej drużynie za walkę i powrót ze stanu 0:2. Graliśmy z Realem w Madrycie a nie z jakimś Logrones przy całym szacunku dla tych drugich. Nie zasłużyliśmy na porażkę. Zdecydował błąd Hakimiego o czym nikt z Was nie mówi bo na tym forum jednych się ciśnie a drudzy mogą więcej. Odnoszę wrażenie że co po niektórzy tutaj cieszą się z naszych niepowodzeń i tylko czekają żeby pojechać Perisicia, Kolarova czy Conte. Ja też mam wiele zastrzeżeń do trenera. Pierwszym jest taktyka. Ale klubu nie stać teraz na zmiany to jest raz. Co się dzieje na świecie dwa. Piłka schodzi na drugi plan, wszyscy chcą przetrwać ten rok. Co do redaktorów. Owszem ja cisnę redaktorów i będę to robił bo to nie jest rzetelne dziennikarstwo co Wy tu robicie. Jak pisałem w tekście o Perisiciu redaktor nie ma prawa wyrażać swoich opinii w tekście i nakierowywać czytelnika podsuwając mu swoją opinię w tekstach informacyjnych. Tego uczą na pierwszym roku studiów dziennikarskich więc MAV zanim ktoś z Was coś napiszę niech najpierw pomyśli i się dokształci. Opinie może redaktor wygłosić w komentarzu czy felietonie a nasi redaktorzy szczują na naszych własnych piłkarzy co mi się nie mieści w głowie. Widziałem co się działo podczas mercato. 90% tekstów i nowinek kopiowanych z fcinter. Zero inwencji po za tym zawsze oni na tamtej stronie byli pierwsi z newsem. Więc MAV jak masz zamiar ze mną dyskutować to dyskutuj ale na argumenty. Fajnie że redaktorzy poświęcają swój prywatny czas na prowadzenie tej strony i za to chwała ale dziennikarstwo ma być rzetelne i ja takiego oczekuje jako czytelnik i dla mnie to jest koniec kropka.

Huragan1410

Huragan1410

3 listopada 2020 | 23:48

- (edycja 2020.11.04 09:10 / Paweł Świnarski)

4 listopada 2020 | 00:17

Huragan1410 sam pisałeś pod innym postem że Conte popełnia błąd z Kolarovem A teraz się czepiasz że ktoś wytyka błędy Conte. Jeżeli chcesz argumentów to sam je podajesz i się później dziwisz. Gdybyś poświęcił trochę czasu i przegladnal wydania włoskich dzienników to byś wiedział że tam nie tylko redaktorzy z gazet nam powiedzmy niezbyt przychylnych ale nawet Ci którzy stoją po stronie Interu też wytykaja błędy i taktykę Conte. I co powiesz mi ze oni się nie znają i są stronniczy że jadem plują? Proszę bardzo masz argument i tyle w temacie.
A co do twojego obiektywizmu to sam nadawales już i na Kolarova, de Vrija i Eriksena ale jak ktoś napisze o nich to wtedy Ty stajesz się obrońcą ucisnionych.
Raz piszesz o błędzie Conte z Kolarovem a zaraz że jest ok z twoich wypowiedzi wynika. No to się zdecyduj albo tak albo tak.
A jeżeli twierdzisz że nasz trener jest fenomenalny to się pytam czy ty jak pracujesz to nie poszerzasz swojej wiedzy bazujesz tylko na tym co umiesz i się nayczyles? Jezeli tak to wybacz właśnie zrozumiałem za twoim przykładem podejście Conte. Nie trzeba się uczyć nic nowego nie trzeba wprowadzać innych taktyk za 12mln wystarczy to co mam czyli 3-5-2.

4 listopada 2020 | 00:25

Nie wiem Huragan z której choinki się urwałeś ale szacunku najmniej z nas wszystkich to masz ty. Ty mówiłeś że ci co myślą inaczej niż ty gówno się znają na piłce. To ty zwracasz uwagę naszym redaktorom którzy już na tym serwisie z niejednego pieca chleb jedli jak powinni pisać artykuły. Wygadujesz że dana osoba jest nikim bo nie osiągnęła tyle co Conte? Bo co bo jest sławny? Bo zarabia dużo kasy? Jeżeli takie cele ci w życiu przyświecają to gratuluje egoistycznego podejścia. Nic nie wiesz o człowieku do którego to piszesz i obrzucasz go błotem tak jak część z nas Perisicia którego tak zaciekle bronisz :) Jeżeli zwracasz uwagę innym to warto przy tym nie być jeszcze hipokrytą :) POZDRO DLA NORMALNYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cichy32

cichy32

4 listopada 2020 | 02:55

To było pewne przegrane jak juz pisałem Conte to jednosezonowy trener a na nas ciąży klątwa niestety tylko Mourinho sie udało ja zwalczyć ale uciekł na czas

SINDBADSZYDERCA

4 listopada 2020 | 05:06

Za chwilę niektóre cepy będą chcieć spalletniego z powrotem...XD
....ŚWINIA Z AFRYKI....DOBRE. XD (edycja 2020.11.04 05:10 / SINDBADSZYDERCA)

4 listopada 2020 | 07:15

Panie Huragan, gwarantuję, że żaden tekst nie jest NIGDY kopiowany od konkurencji. Osobiście na wszelki wypadek nawet tam nie zaglądam:) Ilość źródeł jest za to w jakimś zakresie ograniczona i wypowiedzi lub tekst na podstawie tej samej publikacji mogą zawierać te same informacje lub zbliżoną formę, na to już nic nie poradzimy, pozdrawiam.

4 listopada 2020 | 07:52

Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało....

4 listopada 2020 | 09:15

Zagraliśmy wspaniały mecz nasze bramki to arcydzieło piękne kombinacje całego zespołu miały czyn przy golach a stracone bramki się zdążają nie ma co dramatyzować ten mecz przybliżył nas do gry w lidze Europy lecz jeszcze dużo pracy przed nami by móc grać w tych jak to prestiżowych rozgrywkach po za tym po sezonie przewidywuje wszyscy piłkarze którzy byli wypychani z zespołu odejdą sami nawet powiem że wszyscy odejdą bo nie udźwigną tak prestiżowej pozycji klubu i nie będą mogli patrzeć na blask klubowego logo. Wszystko idzie w dobrą stronę oświadczam swoim nazwiskiem conte. Haha

Huragan1410

Huragan1410

4 listopada 2020 | 12:09

Wiele błędów Conte sam widze i nie jestem jego zaciekłym fanem jak to wielu z Was uważa, wiele spraw w klubie mi się nie podoba, wiele Waszych opinii mi się nie podoba. Ale mamy dopiero początek listopada i sezon który jest inny niż wszystkie a ja widzę tu non stop lament i płacz. Choćby ze względu na pandemie uważam że należy dać w spokoju pracować całemu sztabowi i wnioski wysuwać dopiero w styczniu. Po pierwszych dwóch meczach był zachwyt na forum minęło pare chwil i jest jazda po bandzie. Nie podoba mi się jazda po Perisiciu, nie podoba mi się jazda po Conte, po Kolarovie, o Gagliardinim już nie wspomnę. Nie podobają mi się teksty które już na wstępie szczują na naszych graczy i podsycają na forum armosferę nienawiści do graczy którzy zakładają naszą koszulkę. Nie uważam że Conte jest lepszy bo jest sławny inter00 o czym Ty piszesz. Uważam po prostu, że nie na miejscu jest ubliżanie naszemu trenerowi jakkolwiek się nazywa przez pseudo ekspertów którzy w piłce nic nie osiągnęli. Całe szczęście, że forum na polskiej stronie jest dla wielu z Was zenitem Waszych możliwości i frustracji.

4 listopada 2020 | 12:11

Nie wiem czemu krytykujecie Barellę, ciągnie cały nasz zespół do góry zjadając po drodze Vidala, Eriksena i innych pomocników. Teraz to nasz najlepszy zawodnik, w każdym meczu pokazuję chęć i wolę zwycięstwa. Piękna asysta i dużo pracy włożonej w całe spotkanie. Lautaro dobrze, że trafił w tak prestiżowym meczu może to klucz do przełamania. Hakimiego chyba zjadła trema, ale młody jest i to się może zdarzyć więc tutaj nic się nie stało. Obrona na minus za nieprzypilnowanie Ramosa przy rożnym. Vidal dramat, dla mnie ten gość jednak to pomyłka i kolejnym meczem to udowadnia i jak byłem za jego sprowadzeniem tak teraz wolałbym żeby Ninja grał. Brozović powoli zaczyna się odnajdywać ( taką mam nadzieję). Co do zmian za późno wszystko, Alexis powinien wejść wcześniej, Gagliardini okej chociaż wolałbym Eriksena zobaczyć, Ninja za późno zdecydowanie. Co do Ivana drugi mecz i drugi gol oby to był prognostyk na przyszłość. Musimy walczyć i postarać się w kolejnych trzech meczach w LM. Co do Serie A mam nadzieję, że wyniki będą lepsze bo w wielu sytuacjach to brakło szczęścia to znowu z VARu sędziowie nie korzystali, nie wiem po co to jest wprowadzone skoro nie korzystają z tego a na włoskich boiskach się to zdarza notorycznie. Coraz mniej przekonuje mnie też osoba Conte a byłem jednym z jego głównych zwolenników, ale nie przekreślam go jeszcze. FORZA INTER zawsze z czarno-niebieskimi! :)