Vecino dostanie kolejną szansę?

15 grudnia 2020 | 14:00 Redaktor: boxingdivision Kategoria:Transfery

Ciekawy zwrot akcji w sprawie Matiasa Vecino. Jak donosi dziś portal FCInterNews.it, Urugwajczyk może dostać kolejną szansę od Antonio Conte i pozostać w Interze.

Pomocnik był przymierzany do transferu podczas ostatniego mercato, ale zabrakło porozumienia w sprawie potencjalnych kontraktów z innymi klubami. Wraz ze zbliżającym się zimowym okienkiem powrócił temat przenosin zawodnika. Tym razem sytuacja wygląda nieco bardziej skomplikowanie - Matias Vecino od kilku dobrych tygodni leczy kontuzję, przez co jego atrakcyjność na rynku spadła jeszcze bardziej.

Jeżeli włodarze Interu nie otrzymają intratnej oferty, a Urugwajczyk wróci do zdrowia, w rundzie wiosennej możemy zobaczyć go na murawie. Zdaniem portalu blisko związanego z życiem Nerazzurrich, Antonio Conte rozważa włączenie pomocnika do szerokiego składu. Paradoksalnie, samemu piłkarzowi kontuzja wyszłaby na dobre, w kwestii dalszego reprezentowania czarno-niebieskich barw. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 15 grudnia 2020 | 14:10   

W teorii nadawałby się jednak drugiego Gagliaridniego nie chcę oglądać. Darzę go sympatią jednak liczę że w pomocy będzie grał ktoś kreatywny, czy to Eriksen, Sensi czy ktoś inny.

Vancore

Vancore 15 grudnia 2020 | 15:33   

szansa dla szympansa

Oba

Oba 15 grudnia 2020 | 15:40   

Nie wiele lepszy niż Gagliardini do tego ma gorsze zdrowie. Sprzedać zima.

DonPietro

DonPietro 15 grudnia 2020 | 16:35   

Nikt go nie kupi teraz. Nawet jakby rozwiązał kontrakt, to i tak nie trafi do zespołu jaki by chciał.

Od samego poczatku sprzedaz w trakcie/ po kontuzji była wątpliwa.

Huragan1410

Huragan1410 15 grudnia 2020 | 16:50   

Ja bym sprawiedliwie dał mu czas do końca sezonu.

excubitor

excubitor 16 grudnia 2020 | 01:28   

Gorszy od Gagliardiniego nie będzie, a teraz nikt nie da za niego sensownych pieniędzy. Niech zostanie i zagra parę razy, żeby chociaż pokazać że już może biegać.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich