Zinho Vanheusden wróci do Mediolanu

14 lutego 2021 | 10:37 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Młody środkowy obrońca Zinho Vanheusden powróci latem do Interu, jego dalsze losy potwierdził prezes Standard Liege Alexandre Grosjean za pośrednictwem belgijskich mediów. Czy defensor znajdzie miejsce w szeregach Nerazzurrich?

Grosjean rozmawiał z Het Belang van Limburg, dziennikarze dowiedzieli się od niego, że istnieje porozumienie, na mocy którego Vanheusden niezależnie od zaistniałych okoliczności ma stawić się w Mediolanie wraz z końcem sezonu.

- W rzeczywistości istnieje porozumienie z Interem i pod koniec tego sezonu porozumienie to się urzeczywistni. Umowy zostały podpisane i wejdą w życie niezależnie od tego, czy w Interze nastąpi zmiana właściciela, czy też nie - poinformował.

Młody Belg może znaleźć swoje miejsce w składzie Nerazzurrich. Nie wiadomo, jakie będą dalsze losy obecnych zawodników Interu wobec wygasających w czerwcu umów Andrei Ranocchii i Alexandra Kolarova. Wciąż nie pojawiły się żadne pogłoski o przedłużeniu kontraktów obu zawodników.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 6

inter00

inter00 14 lutego 2021 | 11:59   

W Belgii się przebił i grał, okrzepł trochę i może być jak Bastoni czego bym mu życzył. W miejsce Kolarova, z którym kontraktu bym nie przedłużał, jak znalazł. Szansę dostać powinen, tego jestem pewien.

DonPietro

DonPietro 14 lutego 2021 | 14:37   

No to akurat było pewne. Tak jak z Pianomntim było wiadomo, że do nas wróci na określonych wcześniej warunkach. Oby mu tylko zdrowie dopisywało po powrocie.

domi

domi 14 lutego 2021 | 15:11   

To nie oznacza, że zostanie na przyszły sezon. Ale za Kolarova i Żabę dobrze pasuje, kto wie co jeszcze z Pirolą się stanie. Może odmłodzimy obronę swoimi talentami (koszt: 0 euro).

Ippon

Ippon 14 lutego 2021 | 18:08   

Pirola ma dużo słabsze warunki fizyczne, niż Bastoni. A to przed 21 rokiem życia się raczej nie zmieni, to samo w przypadku Esposito. Dlatego tez nie radzą sobię nawet w serie B.
Odmłodzić obronę? 22,26,29lat podstawowego składu. Nie mam nic przeciwko młodym graczom na ławce ale jak chcesz walczyć o scudetto to oni muszą gwarantować poziom. Juventus przez 9lat miał najstarszy skład w lidze, i co roku miał odpadać. A przez to, że wygrywali co roku mogli sobie wymieniać zawodników.
Ale przydałaby się na pewno jakaś zmiana w obronie.

kandziak

kandziak 14 lutego 2021 | 18:58   

domi przybycie Zinho to koszt 17mln euro tyle ma kosztować jego transfer do Interu. Sprzedali go za 12mln

pasek_9

pasek_9 14 lutego 2021 | 20:24   

Zamiast Kolarova jak znalazł


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich