Young chce wrócić do macierzy

3 marca 2021 | 20:04 Redaktor: user2630 Kategoria:Transfery1 min. czytania

Ashley Young jest jednym z pewniaków do opuszczenia latem Giuseppe Meazza. Według brytyjskich źródeł, 35-latek chciałby wrócić do drużyny, w której rozpoczął piłkarską karierę.

Anglik przez długi okres był wyjściowym lewym wahadłowym w taktyce Antonio Conte. Mimo wszystko, bardzo wątpliwe jest, iż Nerazzurri zaproponują Youngowi kolejny kontrakt. Obecna umowa wygasa latem bieżącego roku. 

Według brytyjskiego Mirror, pomocnik chce najpierw zdobyć z Interem scudetto, a następnie "wrócić do domu". Zawodnik ten jest wychowankiem Watford Football Club, w którym spędził ponad 7 lat swojej kariery. Początkowo jako junior. Zdaniem dziennika, dla piłkarza nie stanowiłoby problemu, iż zespół ten występuje w Championship. 

Źródło: mirror.co.uk

Okulary ochronne odporne na zarysowania 4932478763 Milwaukee - kupisz na mspot.pl

Polecane newsy

Komentarze: 9

Huragan1410

Huragan1410

3 marca 2021 | 20:42

Słuszny wybór dla nas i dla niego. Szanuje go za jego podejście do zawodu, życzę fajnego zakończenia udanej kariery.

inter00

inter00

3 marca 2021 | 21:09

Racjonalne podejście za co szanuje. Dobry kierunek

Oba

Oba

3 marca 2021 | 21:13

Będę go dobrze wspominać. Jego przygoda jaka by nie była przez te 4 miesiące które mu zostały do końca kontraktu to w ogólnym rozrachunku był dobrym transferem.

KawaOpole

KawaOpole

3 marca 2021 | 22:35

No naprawdę szacun w klubie będzie gwiazda i wielu młodym może pomóc

Huragan1410

Huragan1410

3 marca 2021 | 22:45

Milan rzutem na taśmę ratuje remis u siebie z Udinese ale jestem zdania że ten rezultat grzebie ich szanse na scudetto. Jutro 3pkt będą krokiem milowym w naszej walce o tytuł.

GregorK13

GregorK13

3 marca 2021 | 23:28

Fajny transfer mimo że byłem sceptycznie nastawiony do niego to swoją grą przekonał mnie do siebie mimo wieku ale ten sezon pokazuje że lata robią swoje i trzeba się pożegnać

IMSuchy

IMSuchy

4 marca 2021 | 13:03

Dziwiłem się że go chcemy takiego emeryta ale dawał radę.

vnm

vnm

4 marca 2021 | 17:11

Sporo dobrego u nas zrobił

Darkos

Darkos

4 marca 2021 | 18:07

Dał radę. Wieku nie przeskoczy, więc dla obu stron lepiej żeby odszedł póki jest szanowany.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich