Minimalistyczny Inter wygrał z Bologną

3 kwietnia 2021 | 19:52 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Inter wykorzystał potknięcia najgroźniejszych rywali i poczynił kolejny ważny krok w kierunku mistrzostwa. Po trudnym meczu Nerazzurri wygrali wyjazdowy mecz z Bologną 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Romelu Lukaku.

Pierwsza połowa:

8' Lukaku oddał strzał w sam środek bramki. Ravaglia nie miał problemów z interwencją.

9' Ofensywne wejście Soriano, ale Włoch źle wykończył akcję.

17' Eriksen obok bramki bezpośrednio po rzucie wolnym.

19' Bardzo nieudany strzał Sansone.

31' Inter na prowadzeniu! Bastoni przejął rolę wahadłowego i posłał precyzyjną piłkę na głowę Lukaku. Pierwszy strzał Belga obronił Ravaglia, lecz dobitka była już formalnością.

31' Żółta kartka dla Soumaro.

34' De Silvestri zastąpił kontuzjowanego Tomiyasu.

35' Ranocchia oddał niecelny strzał głową.

38' Skov Olsen fatalnie wykonał rzut wolny. Mihajlović nie krył swojej wściekłości.

40' Barella oddał niecelny strzał z dystansu.

45+1' Handanović przerzucił nad poprzeczką piłkę po strzale Schoutena.

45+3' Kiks Brozovicia i fatalne pudło Soriano. To mogło być wyrównanie dla gospodarzy.

45+3' Koniec pierwszej połowy.

Druga połowa:

47' Niecelnie Sansone.

50' Słupek po uderzeniu Lautaro.

53' Ranocchia zobaczył żółtą kartkę.

56' Niecelena główka w wykonaniu Ranocchii.

61' De Silvestri obejrzał żółtą kartkę.

61' Gagliardini zastąpił Eriksena.

64' Handanović obronił strzał Sansone.

69' Vignato i Svanberg zastąpili Sansone oraz Domingueza.

70' Fatalne pudło Svanverga w sytuacyjnej okazji.

71' Sanchez i Darmian zastąpili Lautaro i Younga.

77' Nieudany rzut wolny Romelu Lukaku.

80' Orsolini i Juwara zmienili Skov Olsena i Dijksa.

82' Vignato ukarany żółtą kartką.

85' Żółta kartka dla Juwary.

86' Bastoni i Brozović z żółtymi kartkami. Obaj nie zagrają z Sassuolo.

88' Gagliardini dostał żółtą kartkę.

90+1' Vecino zastąpił Barellę.