Lazzari nie dla Interu?
Po świetnym sezonie na Giuseppe Meazza, Achraf Hakimi został sprzedany przez Inter, aby ratować finanse klubu. Aktualnie trwa "casting" na idealnego zastępcę Marokańczyka.
Jednym z pierwszych kandydatów był Manuel Lazzari. Wahadłowy Lazio miałby okazję ponownie zagrać pod wodzą Simone Inzaghiego, jednak SportItalia informuje, że Lazzari nie zostanie zawodnikiem Interu.
Zakłada się, że obecnie na szczycie listy życzeń Nerazzurrich znajdują się Hector Bellerin oraz Denzel Dumfries, ale jeszcze nie wiadomo czy Inter zdecyduje się na któregoś z tej dwójki. Za ewentualnych zastępców Hakimiego uważa się też Alessandro Florenziego i Davide Zappacostę, ale to Bellerin i Dumfries są pierwsi w kolejce.
Źródło: sempre inter
slomka99
8 lipca 2021 | 13:02
Dumfries jest zdecydowanie lepszym wyborem niż Lazzari albo Bellerin.
MrSly
8 lipca 2021 | 13:25
@slomka99 +1
IMSuchy
8 lipca 2021 | 16:29
dlatego przyjdzie darmowy Florenzi na sezon czy dwa poki sie nie odkujemy to ok:).Choć marzy się Dumfries bo na Euro się super pokazał.
Maradon.
8 lipca 2021 | 16:32
Ja tam o tego Florenziego bym się postarał bo reszta to nie wiadoma a Florenzi oferuje dobry poziom i ma duze doswiadczenie
domi
8 lipca 2021 | 18:50
Dumfries lub Florenzi.
inter00
8 lipca 2021 | 20:23
Lazzari jest lepszy jedynie od Zappacosty więc płakać nie mam zamiaru
Adriano19f
8 lipca 2021 | 23:09
Im częściej się mówi o tym Dumfries mam wrażenie że będzie powtórka z JM, więc już wole tego lazzarego ogranego i sprawdzonego na włoskich boiskach
Reklama