CAMPIONI 2021

 

Napoli myśli o Gagliardinim?

14 sierpnia 2021 | 15:42 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Transfery

Napoli szuka pomocnika dla Luciano Spallettiego w celu wzmocnienia centralnej części boiska. Odpuszczając Tiemoué Bakayoko, na rynku przebadano wiele opcji, a jedną z nich może być pomocnik Interu, Roberto Gagliardini.

Napoli chciałoby rozwiązania low-cost, czyli wypożyczyć Włocha na rok z opcją wykupu. Nie wiadomo jakie plany wobec tego gracza ma Simone Inzaghi, ale można przypuszczać, że raczej nie chce się go pozbywać.

Źródło: calciomercato

Polecane newsy

Komentarze: 14

inter00

inter00 14 sierpnia 2021 | 15:51   

Inzaghi ty lepiej się 3 razy zastanów,

Navi10

Navi10 14 sierpnia 2021 | 15:51   

O kurde pomyślcie jakby marotta dał im gage i vecino a do nas by przyszedł insigne majstersztyk by był

Surek

Surek 14 sierpnia 2021 | 15:54   

Navi10 a kto by wtedy w środku grał? xD

Vancore

Vancore 14 sierpnia 2021 | 16:01   

TU NIE MA CO MYSLEC TU TRZEBA DZIALAC HEHE JAZDA STAD RAZ

castillo20

castillo20 14 sierpnia 2021 | 16:22   

Za Gagę to nawet manekina można postawić, też się od niego kilka razy piłka odbije

Garon_92

Garon_92 14 sierpnia 2021 | 16:23   

Nie z opcją tylko obowiązkiem po rozegraniu ileś tam meczy a w zamian tolisso z Bayernu. Bawarczycy podobno oddadzą go za 10 mln

Ronaldo

Ronaldo 14 sierpnia 2021 | 16:37   

Niech biorą go w cholerę!

shakurspeare

shakurspeare 14 sierpnia 2021 | 16:38   

Hurra

KawaOpole

KawaOpole 14 sierpnia 2021 | 16:54   

Wymiana Gage na Insignie nawet z naszą dopłatom to był by majstersztyk Marotty

banikowy

banikowy 14 sierpnia 2021 | 20:39   

Nawet niech go sprzeda za milion euro i będziemy z tego zadowoleni.
Od tego gościa piłka się odbija a on sam nie wnosi nic pozytywnego w grę drużyny.

rozum_81

rozum_81 14 sierpnia 2021 | 21:32   

Surek... Nie pytasz poważnie???? Gaga nie gra on kaleczy piłkę. Niech go oddadzą jak mają chętnych!

Huragan1410

Huragan1410 14 sierpnia 2021 | 22:39   

Też bym go oddał z "dopłatą" za Insigne. Ale Vecino bym raczej nie chciał włączać w tą transakcję. Idealny na rezerwę. Ciężko uwierzyć ogólnie że Gaga kiedyš od nas odejdzie. Jeśli tak się stanie to na pewno kilka korków od szampana wystrzeli.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 15 sierpnia 2021 | 01:12   

Na wszelki wypadek kupiłem whiskey i czekam z oblewaniem:)

oster

oster 15 sierpnia 2021 | 09:26   

Wypożyczać, sprzedawać i dorzucić ze dwie piłki w nagrodę dla Napoli