Moratti: Chciałbym Insigne w Interze

1 września 2021 | 16:04 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery2 min. czytania

Massimo Moratti gościł ostatnio na antenie Radia Kiss Kiss. Były prezydent Interu poruszył wiele kwestii związanych ze startem nowego sezonu, ale przede wszystkim mówił o sytuacji w ukochanym klubie.

Mourinho

- Z wielką uwagą śledzę mistrzostwa. Mourinho ożywił rozgrywki, zaczął bardzo dobrze. Serie A ma teraz kolejny zespół, który dążył będzie do zdobycia tytułu. Ktoś taki jak Mourinho nie celuje w trzecie miejsce. Nigdy tego nie powie, ale tak jest.

Inzaghi

- Z cierpliwością i inteligencją znalazł funkcjonalnych graczy, do pięknej piłki, którą oglądamy. Relacja z Correą świadczy o tym najlepiej.

Spalletti

- To bardzo dobry trener, a Napoli ma graczy najwyższej klasy, przede wszystkim Insigne. Myślę, że będą w stanie walczyć o tytuł. Zapowiada się piękny i ekscytujący sezon.

Insigne

- Chciałbym zobaczyć go w koszulce Interu. Jestem przekonany, że poradziłby sobie bardzo dobrze. To naprawdę świetny zawodnik.

InterSpac

- Akcjonariat popularnych kibiców? Nie wiem, czy da się nim zarządzać, ale wierzę, że przyszłość Interu oparta będzie na pasji. A to jeden z jej przejawów. Będą iść do przodu krok po kroku, teraz jest czas, aby się pokazać. Ja? Nie, ja miałem już swój czas.

Ronaldo i CR7

- We Włoszech widzieliśmy obu graczy. Są zupełnie różni, lecz Ronaldo jest jednym z 4-5 najlepszych piłkarzy w historii futbolu. CR7 zbudował siebie, ma zasługi i spisywał się bardzo dobrze, ale nie ma talentu Brazylijczyka. Obserwowanie go w akcji było prawdziwym przywilejem.

Źródło: Radio Kiss Kiss

Polecane newsy

Komentarze: 4

oster

oster

2 września 2021 | 07:06

Teraz to by chciał Insigne a przed sprzedażą klubu to pozbył się najlepszysz w sprowadził na ich miejsce samo badziewie typu Kuzmanovic, Kovacić , Jonathan i inni...

MrSly

MrSly

2 września 2021 | 09:47

@oster +1

shakurspeare

shakurspeare

2 września 2021 | 12:06

Oster.daj spokój

Generał Lufa

Generał Lufa

3 września 2021 | 11:50

Oster przeproś teraz ładnie Pape Morattiego, bo gdyby nie on gówno byś widział a nie potrójną koronę. Ludzie krótką pamięć mają, rzygać mi się chce jak widzę szkalowanie ojca naszych największych sukcesów


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich