Tylko remis w Genoi

12 września 2021 | 11:31 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Relacje3 min. czytania

Po fatalnej drugiej połowie Inter stracił nie tylko prowadzenie, ale też pierwsze punkty w bieżących rozgrywkach. Nerazzurri tylko zremisowali z Sampdorią 2:2. Na listę strzelców wpisywali się kolejno Dimarco, Yoshida, Lautaro oraz Augello.

4' Nieupilnowany Thorsby oddał niecelny strzał głową. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

18' Co za gol Dimarco! Włoch idealnie przymierzył z rzutu wolnego i Audero mógł jedynie odprowadzić piłkę wzrokiem.

22' Brozovic ukarany żółtą kartką.

24' Calhanoglu oddał niecelny strzał zza pola karnego.

31' Audero obronił uderzenie Lautaro.

33' Sampdoria wyrównała. Ogromne zamieszanie w polu karnym Interu wykorzystał Yoshida. Piłka po strzale Japończyka odbiła się jeszcze od Dzeko i Handanovic nie miał szans na interwencję.

35' Thorsby obejrzał żółtą kartkę.

41' Skriniar oddał niecelny strzał głową.

44' Inter znów na prowadzeniu! Calhanoglu odzyskał piłkę, Barella zdecydował się na indywidualny rajd, który zakończył dokładnym podaniem do Lautaro. Argentyńczyk uderzył z pierwszej piłki i goście mogli cieszyć się z gola.

45+2' Koniec pierwszej połowy.

47' Fatalny początek Interu. Bereszyński zakręcił Calhanoglu i dograł do Augello, który strzałem z powietrza doprowadził do wyrównania stanu spotkania.

51' Perisic niedokładnie dograł do Dzeko i goście stracili znakomitą szansę na gola.

52' Lautaro przeniósł piłkę nad bramką.

54' Podwójna zmiana w Interze. Vidal i D'Ambrosio za Brozovicia i Perisicia.

55' Inter blisko trzeciego gola. Strzał Calhanoglu minął cel o centymetry.

58' Caputo skiksował w dogodnej sytuacji.

62' Correa zmienił Lautaro.

66' Handanovic interweniował z kłopotami po dośrodkowaniu Candrevy.

67' Bereszyński obejrzał żółtą kartkę.

67' Askildsen zastąpił Quagliarellę.

68' Dumfries i Sensi za Dimarco i Cahanoglu.

73' Audero obronił strzał Correi, lecz wcześniej Argentyńczyk był na spalonym.

74' D'Ambrosio wybił piłkę zmierzającą do bramki Interu po strzale Damsgaarda.

78' Murru i Verre zmienili Augello i Damsgaarda.

82' Colley z żółtą kartką.

88' Żółta kartka dla Silvy.

88' Torregrossa zmienił Silvę.

89' Żółta kartka dla Dzeko.

90' Żółta kartka dla Correi.

90+1' Niecelna główka Colleya.

90+3' Żółta kartka dla Vidala.