Bezkrólewie w Mediolanie. Milan 1 Inter 1

7 listopada 2021 | 19:22 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Były emocje, były kontrowersje, zabrakło jedynie zwycięzcy. Po świetnym widowisku Milan oraz Inter musiały zadowolić się podziałem punktów. Wynik spotkania otworzył z rzutu karnego Hakan Calhanoglu. Milan wyrównał po samobójczym trafieniu Stefana de Vrija. Doskonałą okazję do zdobycia gola zmarnował Lautaro Martinez, który nie wykorzystał kolejnej jedenastki.

Pierwsza połowa:

4' Obiecująca kontra Interu, ale Calhanoglu pokusił się o strzał i został zablokowany.

8' Kessie sfaulował Calhanoglu i sędzia wskazał na rzut karny!

11' Hakan Calhanoglu wytrzymał presję i pewnie wykorzystał jedenastkę.

14' Handanovic złapał piłkę po strzale Leao.

16' Leao spróbował szczęścia z dystansu, ale bramkarz Interu na posterunku.

17' Wielki pech Interu! De Vrij niefortunnie odbił piłkę głową po dośrodkowaniu Tonalego i pokonał bezradnego Handanovicia. Remis.

25' Ballo-Toure wyciął rozpędzonego Darmiana i arbiter bez wahania wskazał na kolejny rzut karny dla Interu!

25' Żółta kartka dla Ballo-Toure.

27' Tatarusanu obronił strzał Lautaro Martineza. Nadal mamy remis.

32' Niecelna próba Tonalego.

37' Handanovic odbił strzał Leao, dobitka była już bardzo niecelna.

44' Ballo-Toure zatrzymał strzał Barelli już na linii bramkowej. Zmarnowana doskonała okazja.

45' Lautaro nieznacznie chybił w bardzo dobrej sytuacji. To powinien być gol.

45+2' Koniec pierwszej połowy.

Druga połowa:

46' Kalulu zastąpił Ballo-Toure.

49' Dzeko niecelnie głową.

55' Lautaro po rykoszecie nad bramką Milanu.

56' Calhanoglu mocno wstrzelił piłkę w pole bramkowe Milanu, ale Dzeko i Lautaro minęli się z celem.

59' Rebic i Saelemaekers zmienili Leao i Diaza.

67' Strzał Rebicia został zblokowany i tylko boczna siatka.

68' Vidal zastąpił kontuzjowanego Barellę.

69' Ibrahimovic oddał strzał obok bramki.

71' Bennacer zmienił Tonalego.

72' Vidal został dwukrotnie zblokowany w polu karnym przez Kalulu.

76' Podwójna zmiana w Interze. Correa za Dzeko, Dumfries za Darmiana.

82' Handanovic obronił strzał Zlatana z rzutu wolnego.

83' Bardzo niecelny strzał Bennacera.

84' Bakayoko zmienił Krunicia.

84' Sanchez za Lautaro, Dimarco zmienił Bastoniego.

88' Kalulu obok bramki.

90' Wielki fart Interu. Najpierw piłka odbiła się od słupka po strzale Saelemaekersa, a dobitka Kessiego okazała się niecelna.