CAMPIONI 2021

 

Inzaghi: Zasłużyliśmy na zwycięstwo

13 stycznia 2022 | 08:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Po 120 minutach zaciętej rywalizacji Simone Inzaghi miał spore problemy, aby wydobyć z siebie jeszcze jakieś dźwięki, lecz ostatecznie udało mu się porozmawiać z dziennikarzami.

- Zmierzyliśmy się z silną drużyną, która zagrała, jak przystało na Juventus. Nie stworzyli sobie wielu sytuacji, tak jak my, ale zasłużyliśmy na to zwycięstwo. Juve cały czas pozostawało w grze. Oddali nam posiadanie piłki, ale wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo ich pokonać. Miałem kilka miłych doświadczeń z rywalizacji w Superpucharze. Zdobyliśmy pierwsze trofeum na oczach naszych fanów, więc jestem bardzo szczęśliwy.

- Każdy chce grać. Roberto Gagliardini był jednym z najlepszych przeciwko Lazio, a dzisiaj nie dostał nawet minuty. Muszę dokonywać wyborów. Lautaro i Dzeko pracowali bardzo ciężko, Vidal wywarł swój wpływ, a Dimarco odegrał kluczową rolę przy bramce. Chcieliśmy wygrać za wszelką cenę, ponieważ Inter nie sięgnął po to trofeum od 2010 roku, a 12 lat to stanowczo za długo dla tych fanów.

- Prezydent był bardzo szczęśliwy. Pogratulował nam, a chłopacy byli szczęśliwi i powiedzieli, że chcą jakiejś nagrody. Myślę, że ją otrzymają.

Źródło: Sport Mediaset

Polecane newsy

Komentarze: 2

Kevin

Kevin 13 stycznia 2022 | 11:34   

Dostaną kupon na alibabe

Inter88

Inter88 13 stycznia 2022 | 11:38   

Brawo Inzaghi! To Twoje pierwsze trofeum w Interze, będziemy czekać na kolejne.
PS. Dobrze że do nas przyszedł. Już w Lazio pokazał że ma potencjał wznosząc tamten zespół na wyżyny możliwości zdobywał trofea a według mnie na kolejne Lazio długo poczeka bo już go tam nie ma i jest u nas. Co mnie mega cieszy.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich