Inzaghi ma pełne zaufanie Zhanga

18 maja 2022 | 15:44 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Po zakończeniu sezonu ważyć się będą losy kilku zawodników. Pewny swojej przyszłości może być za to Simone Inzaghi, któremu najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu zostanie przedstawiona propozycja nowego kontraktu. 

Obecna umowa szkoleniowca z Piacenzy obowiązuje do czerwca 2023 roku i gwarantuje mu zarobki na poziomie 4 mln euro. Nowa ma zostać przedłużona o kolejny rok i zapewni podwyżkę do 5,5 mln euro. Ma być to wyraz uznania dla dotychczas wykonanej pracy i gwarancja zaufania na przyszłość.

Inzaghi cieszy się pełnym poparciem ze strony prezydenta Stevena Zhanga, który dodatkowo pragnie zadowolić trenera w kontekście letniego mercato. Oczywiście Inter nadal musi liczyć się z pewnymi ograniczeniami finansowymi, ale przy pomocy klubowych dyrektorów ma zostać skonstruowana jakościowa i konkurencyjna kadra.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 4

welys

welys 18 maja 2022 | 16:31   

No to jesteśmy spuszczeni w kiblu.

inter00

inter00 18 maja 2022 | 18:09   

Dziwiłbym się gdyby Inzaghi takiego poparcia nie miał. Uważam że zrobił wynik ponad stan, mimo iż najsłabszej kadry nie mamy to wycisnął z naszych wszystkie soki i często graliśmy na ogromnej intensywności. Jeżeli rzeczywiście uzupełnimy kadrę (nie osłabiając jej przy okazji) to realnie możemy powalczyć o 3 trofea w następnym sezonie

Generał Lufa

Generał Lufa 18 maja 2022 | 18:59   

Bardzo dobrze, Inzaghi jak najbardziej daję radę :) Conte podwinął spódnice i uciekł, Klopp się z Liverpoolu nie rusza więc lepszego tenera narazie nie znajdziemy

Garon_92

Garon_92 18 maja 2022 | 20:48   

Bez rewolucji proszę. Na ten moment nie mamy kadry pod innego trenera


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich