Tottenham nie składa broni w sprawie Skriniara

17 lipca 2022 | 10:42 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery1 min. czytania

Negocjacje z PSG w sprawie Milana Skriniara utknęły w martwym punkcie. Z zaistniałej sytuacji chcieliby skorzystać włodarze Tottenhamu.

Według Gazzetta dello Sport, negocjacje między PSG i Interem ucichły wkrótce po tym, jak klub z Mediolanu ustalił cenę wywoławczą na poziomie 70 milionów euro. Pomimo prób mediacji ze strony dyrektora paryżan, nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Angielska prasa przekonuje, że sytuację monitoruje Tottenham, który wciąż rozważa złożenie oferty, która zadowoliłaby kierownictwo Interu. Fabio Paratici jest podobno wielkim fanem obrońcy, który jest uważany za potencjalne rozwiązanie dla defensywy na lata. Dyrektor sportowy podejmował już próby ściągnięcia defensora w przeszłości, jednak bez powodzenia. 

Antonio Conte, który pełni funkcję trenera Spurs, pracował już w przeszłości z Milanem Skriniarem, czego efektem było między innymi mistrzostwo Włoch i prawdopodobnie nie miałby nic przeciwko, aby do tej owocnej współpracy powrócić.

Źródło: hitc.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Garon_92

Garon_92

17 lipca 2022 | 12:04

Jeśli przyjdzie bremer a Angole chcą go to wykładać te 70 mln i cześć. Raczej nie mają nam kogo zaoferować w rozliczeniu kto by tu mógł zrobić różnice

oster

oster

17 lipca 2022 | 12:31

Dla Perukarza cena 80 mln powinna być żeby odbić sobie odprawę Vidala.

inter00

inter00

17 lipca 2022 | 13:49

80 mln, Sorry ale angoli stać więc trzeba kosić ich jak tylko się da


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich