Matteo Darmian z przedłużoną umową

2 lutego 2023 | 19:20 Redaktor: Sebastian Miakinik Kategoria:Ogólna

Inter Mediolan w swoim oficjalnym klubowym komunikacie poinformował o osiągnięciu porozumienia w sprawie przedłużenia umowy z Matteo Darmianem. 33-letni wahadłowy będzie związany z Meazza do czerwca 2024 roku.

Darmian, będący ostatnio w wyśmienitej dyspozycji, rozegrał w Interze 91 spotkań. Wcześniej reprezentował barwy m.in Manchesteru United i Torino. Do Mediolanu przeniósł się z Parmy w 2020 roku.

Obecna umowa zawodnika wygasała w czerwcu. Jej roczne przedłużenie zawiera klauzulę dopuszczającą potencjalne przedłużenie usług piłkarza aż do czerwca 2025r.

Piłkarz komentując przedłużenie swojej umowy z Interem powiedział, że jest to dla niego motywacją do dalszej i wytężonej pracy, której celem jest dobro drużyny oraz stwarzanie swoją dobrą formą dylematów w głowie trenera.

Źródło: fcinter.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

Lord Nord

Lord Nord 2 lutego 2023 | 21:04   

Chyba w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy po Perisicu, Sanchezie praz Skriniarze, że nie da się mieć ciastka i zjeść ciastka. Zamiast szukać ch.... go wie czego za darmo łatwiej za takie same pieniądze szanować to co się ma. Sanchez na pewno wyszedł by taniej niż Lukaku jeśli chodzi o bramki, Perisic to walczak również a Skriniar byłby ikona gdyby nie te nasze czekanie na podpis ważnego zawodnika gdy propozycje są ch...oew. Przykład ostatnich dni De Vrij, jest chętny a my 3,5 mln, no k... I co zastąpimy go niby kim, Smaling, przecież tu mamy emeryta za człowieka ogranego z liga, młodszego itd... Marotty nie winie tylko golodupca z Chin. To brak głębi składu pozbawił nas mistrza.
Pa. No i Brozo, kolejny przykład, facet wymiata a my szukamy zastępcy, k... pytanie po co. Przecież zgranie, głębi składu to podstawy mistrzów.
Forza Inter!!!

inter00

inter00 2 lutego 2023 | 21:25   

Zasłużył

Błażej Małolepszy

Błażej Małolepszy 3 lutego 2023 | 00:20   

Jeden z bardziej nieoczywistych transferów, które wypaliły w 100%. Teraz są ohy i ahy, ale kiedy przychodził, to nikt go raczej nie witał z otwartymi ramionami :D

DonPietro

DonPietro 3 lutego 2023 | 10:57   

@Błażej pełna zgoda. Transfer, który pokazuje jak my mało wiemy o kupowaniu zawodników :) Sam byłem z tych co uważali, że to razem z DD będzie taka zapchajdziura na mecze z dołem tabeli. A dziś, gdzie nie gra to Darmian top.

Pokazuje, że nie trzeba wydawać dużo tylko mądrze.

domi

domi 3 lutego 2023 | 11:23   

Matteo, zwracam honor.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich