Thuram na pewno zmieni klub

20 lutego 2023 | 10:35 Redaktor: Sebastian Miakinik Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Marcus Thuram to jedno z najgorętszych nazwisk na rynku transferowym. Jego sytuacja, zbliżona w swojej optyce do tej Milana Skriniara, nie pozostawia wątpliwości włodarzom Borussii Monchengladbach, że napastkim tego lata zmieni klub.

Przypadający na koniec czerwca koniec kotraktu Francuza i jednoczesne zainteresowanie kilku wielkich klubów bez wahania wskazują na to, że obecność Marcusa Thurama w Gladbach dobiega końca. Dyrektor sportowy Roland Virkus powiedział, że pogodził się z odejściem swojego gracza i z faktu, że na tym nie zarobi, nie może być zadowolony.

Thuram jest wymieniany jako jeden z głównych celów transferowych Interu. W swych 20 występach w Bundeslidze w tym sezonie zdobył 11 goli. 

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

castillo20

castillo20

20 lutego 2023 | 14:37

Ja sobie żadnej nadziei nie robię, bo jak to zwykle bywa zaraz pół świata piłkarskiego się na niego rzuci, a dla nas zostaną tylko ochłapy. Właśnie tak to wygląda dla ligi włoskiej aktualnie

oster

oster

20 lutego 2023 | 23:04

Gość ma 26 lat i ledwo potrafi zdobyć 10 bramek w sezonie, on nawet nie powinien być brany pod uwagę żeby przyjść do nas bo już mamy jeden taki element co się nazywa Correa który przychodził z podobnymi statystykami...


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich