Inzaghi: To jest brak szacunku

19 marca 2023 | 23:45 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Inter przegrał 0:1 z Juventusem po kontrowersyjnej bramce Filipa Kosticia. Nie może zatem dziwić, że w pomeczowej rozmowie z DAZN Simone Inzaghi szeroko komentował tę sytuację. Z jego słów jasno wynika, że jest rozczarowany tym, co się stało.

- Jest wielka gorycz po porażce w takich okolicznościach. Po Monzy obiecaliśmy, że nie będziemy już nic mówić, bo stało się coś bardzo poważnego. Dzisiaj stało się to po raz kolejny. Niedopuszczalna bramka, jestem poinformowany przez VAR, że nie było innych obrazów. To jest brak szacunku, oczekujemy szacunku.

- Nie mam wątpliwości co do ręki Rabiota, widziałem ją z 20 różnych ujęć.

- Słucham tego, co mówił Marinelli (sędzia techniczny - red.), ale ten gol jest niezrozumiały. Możemy tracić bramki przez własne błędy, ale tego nie mogę zaakceptować. Trudno mi mówić o meczu, to, co się stało, było zbyt poważne.

- Graliśmy tak wiele meczów przeciwko Juventusowi, wiedzieliśmy, że dobrze wyprowadzają ataki po przechwycie. Pozostawaliśmy w grze do końca. Ten mecz jest obarczony pomyłką. Sprawia, że zrobiliśmy krok w tył w wyścigu o Ligę Mistrzów.

- Romb w środku pola? Wcześniej też z tego korzystaliśmy. Tym razem zrobiłem to, aby spróbować odwrócić niekorzystną sytuację. To opcja, której próbujemy, ale wykorzystujemy przy tym zagrywki z ustawienia 3-5-2. Mieliśmy ciekawe rozwiązania, ale nie wyrównaliśmy.

- Zabójczy w Europie, ale niedbali w Serie A? Zgadzam się z tą analizą, ale muszę powiedzieć, że tego wieczora, w przeciwieństwie do innych spotkań, nie było u nas pomyłek pod względem piłkarskim, tylko ze strony sędziego. Jako sztab popełniliśmy kilka błędów, choć do meczu z Juventusem podeszliśmy jak do finału. Nie mam nic do powiedzenia na temat zespołu.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 7

inter00

inter00

19 marca 2023 | 23:47

Wszystko by się udało, gdyby nie ten wścibski sędzia.

Maradon.

Maradon.

19 marca 2023 | 23:49

Ja tam jakieś znaczącej zmiany nie widziałem, jedynie co potrafimy to wrzucić w pole karne, ale to nawet drużyna z ekstraklasy potrafi.

Oba

Oba

20 marca 2023 | 00:01

Brakiem szacunku jest to co my gramy i to, że jako trener nie przygotowałeś przez prawie dwa lata pracy żadnej alternatywy dla 352. Grany wahadłowych, których nie mamy, to co gramy w ataku to parodia, nie wystarcza to na dobrze zorganizowany zespół bo niestety, ale jak pierwsze podanie po przechwycie idzie do tyłu to nic z tego nie będzie. Sędzia nas skręcił, ale nie w 90 min tylko w pierwszej połowie, gdzie było jeszcze pełno czasu na reakcje. Trzymasz na boisku brozovicia, dla którego określenie tragiczny to dzisiaj komplement, a taki Asllani nie dostaje żadnych szans. Komedia. Grasz Hakanem na regiscie przez pół roku, a na taki mecz wracasz go z dnia na dzień na stara pozycje. Powalcz coś w LM, zrób top4 na koniec sez9nu i idz doskonalić swój warsztat gdzie indziej, bo po prawie dwóch latach na tym zespole nie widać ani trochę ręki trenera.

superofca

superofca

20 marca 2023 | 01:10

Weź już lepiej nic nie mów Trenejro.

DonPietro

DonPietro

20 marca 2023 | 07:51

Fajnie tak co tydzień szukać sobie winny zamiast spojrzeć na siebie.

Gramy cały czas tą samą padake. Jakbym oglądał repre za Czesia. Gra do boku, do tyłu, do boku, do tyłu. Zero ruchu bez piłki, zero dryblingów, zero podań na dobieg. Cał czas stojanow. Tak to wygląda co mecz, więc sorry ale to jest wina trenera bo tak chce grać. A ten teraz będzie zwalał na sędziego.

Poza tym zawodnicy są dla mnie w fatalnej formie fizycznej. Na wahadłach zero szybkości. Za dużo rzeczy nie gra żeby zwalać na pech.

oster

oster

20 marca 2023 | 10:14

Wykonaliśmy że 30 wrzutki mając w ataku gościć ma 170cm wzrostu, ta taktyka na wrzutki to jakiś dramat fakt że sędziowie piłkarscy to osoby o obniżonych ilorazach inteligencji ale ty Inzaghi to jesteś trenerskim debilem.

castillo20

castillo20

20 marca 2023 | 15:47

" Zabójczy w Europie, ale niedbali w Serie A" :P


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich