Bezzębny Inter

20 marca 2023 | 19:00 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna

Mecz z Juventusem był kolejnym pokazem braku pomysłu na strzelenie bramki przez zawodników Interu. Włoskie media podkreślają, że Nerazzurri byli po prostu bezzębni.

Taki werdykt wydało Corriere dello Sport, które krytykuje Inter za powolność, brak polotu i jedynie posiadanie piłki w 3 tercji boiska. Klub z Mediolanu zakończył mecz ze statystyką 69% posiadania piłki, z którego nie wynikało za wiele bo Nerazzurri nie mieli pomysłu na sforsowanie obrony Juventusu. Jedynie na wczesnym etapie meczu Barella dwukrotnie postraszył Wojciecha Szczęsnego, jednak później nie było sytuacji, w której Bianconeri mogliby poczuć się zagrożeni.

Podobne wnioski wysuwa La Gazzetta dello Sport, która krytykuje zwłaszcza Lukaku, Lautaro i Dzeko nazywając ich cieniami samych siebie. Gazzetta nazywa ostatni mecz "zwykłym dniem w pracy" dla obrońców Juvenstusu, co jest sytuacją niezwykłą patrząc na reputacje i jakość, jaką napastnicy Interu posiadają.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 2

oster

oster 20 marca 2023 | 22:13   

U Lautaro normalnym stanem jest pudłowanie, to że strzela bramki to jest odchylenie od normy, szkoda że nie jest odwrotnie...

Oba

Oba 20 marca 2023 | 22:45   

Przede wszystkim graja za daleko od siebie, są za mało ruchliwi i nie ma dwójkowych akcji. Ale jak mają być, jak każda piłka po przejęciu grana jest do tyłu lub do boku I następuje moznolne budowanie ataku pozycyjnego, w której wymienność pozycji jest wręcz zagadkowa bo Acerbi w ataku i tego typu dziwne zachowania pozycyjne, które kosztują full energii, a gowno z nich wynika.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich