Inter zmniejszy wydatki na pensje

31 marca 2023 | 18:39 Redaktor: inter00 Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Inter od kilku lat stara się rozsądnie dysponować środkami i stopniowo zmniejszać wydatki. Nie inaczej jest w tym sezonie, gdzie klub kolejny raz będzie musiał zmniejszyć budżet płacowy.

Tuttosport informuje nas, że klub dąży do zredukowania wydatków na pensje dla zawodników. Aktualnie budżet wynosi około 134 miliony euro brutto na sezon a planowane cięcia mają go uszczuplić do 100 milionów euro brutto na sezon.

Aby to osiągnąć Nerazzurri planują pożegnać zawodników z wysokimi kontraktami. Do tych zawodników należą m. in. Lukaku, Brozovic, Handanovic czy Dumfries. Tak drastyczne środki są konieczne, gdyż przedłużenie umowy z Calhanoglu czy potencjalnie Bastonim na nowo zwiększą wydatki na pensje.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 8

superofca

superofca

31 marca 2023 | 20:18

Chciałbym wiedzieć ile zarabia najlepszy z prezesów.

KawaOpole

KawaOpole

31 marca 2023 | 20:20

Już rzygac się chce czytaj wiecznie jak bieda u nas ,niech już te golodupce spier...... do siebie

Garon_92

Garon_92

31 marca 2023 | 20:25

Prawda jest taka że wielu zarabia za dużo w stosunku do jakości. Jak dla mnie taki hakan i 6 mln to też za dużo ale nie możemy trafić każdego wartościowego za darmo bo kończy się im umowa. Umowa dla bastoniego to podstawa bo jest jeszcze dość młody i jego wartość jest wyższa niż brozo i dumfries razem wzięci

MAV

MAV

31 marca 2023 | 22:15

Nie myślałem że jest jeszcze z czego obniżać. Ale gdzie tu logika jak siadają do rizmow z Dzeko który chce 5mln. Przy takiej postawie to negocjacje powinny się zakończyć od razu jak usłyszeli od niego o takiej kwocie.

DonPietro

DonPietro

1 kwietnia 2023 | 11:10

Patrząc że na czterech napastników jeden gra dobrze, a reszta jak wiatr zawieje, to fakt jest jeszcze na czym oszczędzać.

Turbot

Turbot

1 kwietnia 2023 | 14:15

Trzeba zacisnąć zęby i wytrzymać jeszcze trochę. Przestępcy (wyłudzenie to przestępstwo) nie są bezkarni, niedługo odbiorą im klub. Ważne, żeby kibice pamiętali o tym że obecne "bagienko" nie jest winą klubowych barw, jego historii, atmosfery na stadionie ani piłkarzy. Cieszmy się z tego, co wbrew wszelkim przeciwnościom, dają z siebie chłopaki. A te chińskie [...] przeminą jak każda inna zaraza, dżuma, hiszpanka, suning ;)

KawaOpole

KawaOpole

1 kwietnia 2023 | 16:54

Turbot - na to liczę

Garon_92

Garon_92

1 kwietnia 2023 | 22:32

Wieszacie psy na sunning ale prawda jest taka że dużo zrobili dobrego. Teraz słaby okres bo i ich firmę dopadł kryzys i polityka chińska. Minusem jest napewno sprawa ze sponsorem na koszulkach ale ogólnie patrząc to jest jeden z lepszych okresów w przeciągu ostatnich ponad 10 lat. Mam nadzieję że znajdą sensownego kupca na klub bo fundusz sprzeda nas pierwszemu lepszemu byle odzyskać hajs. Nie sądzę że pójdą droga poprzedników z Milanu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich