Dimarco: Jest wielkie rozczarowanie

10 czerwca 2023 | 23:53 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Federcio Dimarco rozpoczął mecz z Manchesterem City w pierwszym składzie, a tuż po bramce dla rywali miał szanse na wyrównanie. Po zakończeniu spotkania udzielił wywiadu Sky Sport, w którym skomentował przebieg meczu.

- Jest wielkie rozczarowanie z powodu tego, co pokazaliśmy na boisku, ale jednocześnie jest tak wielka duma z drużyny, która dała z siebie 120 procent na boisku. To nie wystarczyło, ale wygrała najsilniejsza drużyna, zbudowana po to, by wygrać Ligę Mistrzów.

- Czy nie żałuję okazji do strzelenia bramki? Oczywiście mieliśmy dobre okazje, ale Ederson świetnie bronił. Jest wielkie rozczarowanie.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

Kiksu

Kiksu

11 czerwca 2023 | 00:18

Glowa do gory. Jestesmy Interem, skazywali nas na pozarcie a bylo granie jak rowny z rownym. Wieku sie nie oszuka a i pieniadze na ławke robia swoje.

Oba

Oba

11 czerwca 2023 | 00:18

Duma z Ciebie chłopaku, bardzo duży postęp zrobiłeś w tym sezonie, oby tak dalej. Druzyna dziś przegrana, ale piękna. Zostawiliście serce, pokazaliście jaja. Zabrakło. Trudno, ale jutro każdy z Was będzie mógł z dumą patrzeć w lustro.

Granit Xhaka

Granit Xhaka

11 czerwca 2023 | 01:10

Lukaku faktycznie na jakiegoś pecha. Inter nie powinien czekać na kolejny klops. Ja bym go nie wykupił. Taki Alvarez byłby idealny no ale nierealny.

Garon_92

Garon_92

11 czerwca 2023 | 07:54

Każda porażka w finale to rozczarowanie ale pokazaliście że jesteście zespołem, walka i naprawdę dobra gra pełen szacunek do przeciwników i do rangi meczu. Bardzo mi się podobałental który pokazali. Nie było machania rękami była koncentracja i opanowanie app każdym odgwizdany przewinieniu podejście do rywala szacunek zbicie piątki. Czekamy na następny sezon mam nadzieję że cobra teraz ruszy z kopyta po kilku graczy którzy są do wzięcia za darmo (ndicka) albo znajdzie kolejny raz gracza jak darmian który w tym finale był kapitalny


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich