Frattesi uciszył Krunicia

18 września 2023 | 09:43 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna

Pomocnik Interu Mediolan, Davide Frattesi, zwrócił się gestem w kierunku swojego odpowiednika z AC Milan, Rade Krunicia, podczas sobotniej wygranej w derbach.

W niedzielnym Gazzetta dello Sport podkreślono znaczenie krótkiego, ale doniosłego gestu ręki 23-latka. Derby Mediolanu to zawsze mecz pełen kontrowersji i starć na boisku. A sobotnie spotkanie nie było wyjątkiem. Jednym z konfliktów, które pojawiły się pod koniec meczu, było starcie między dwoma pomocnikami. Frattesi z Interu i Krunic z Milanu wyraźnie nie mogli się dogadać.

I pod koniec meczu Frattesi zwrócił się z gestem "uciszania" w kierunku swojego odpowiednika z Milanu. 23-latek najpierw przyłożył palec do ust, by "uciszyć" Krunicia. Następnie podniósł cztery palce. Podobny gest wykonał niegdyś Francesco Totti, gdy Roma pokonała Juventus 4:0. Sam zainteresowany na koniec jeszcze podwyższył wynik meczu na 5:1 co dodatkowo pogrążyło lokalnych rywali.

Źródło: sempreinter

Polecane newsy

Komentarze: 1

master

master 18 września 2023 | 16:05   

Ja byłem święcie przekonany że te gesty były kierowane w kierunku Leao i Theo ponieważ tam iskrzyło praktycznie od momentu kiedy na boisku pojawił się Fratessi.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich